סקירה טינקו s5 יש לכם?

שמחה זה אנחנו

משתמש רשום
איזה dreame H12 מומלץ?
הpro או core
מה ההבדלים בינהם?
הגיוני שככה זול?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
איזה dreame H12 מומלץ?
הpro או core
מה ההבדלים בינהם?
הגיוני שככה זול?
Dreame h12 dual

מתנחל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ערב טוב.
יש לי s5 כ 10 חודשים, רכשתי בזמנו מ k.s.p, עבד יפה מאוד עד שעכשיו התחילו הבעיות.
פתאום באמצע העבודה הוא פשוט נכבה בלי שום התרעה, או שיש נורה של המברשת, למרות שנראה שהכל תקין בה, הוצאתי הכל וניקיתי ועדיין עושה בעיות, נכבה באמצע העבודה, שאני מדליק שוב אחרי שנכבה הוא רק מתיז מים ולא שואב, בקיצור התחרפן לגמרי.

קרה למישהוא כאן? רעיונות לפתרונות?
תודה רבה

אמא טריה

משתמש רשום

יש לי איתו נסיון מצוין
ענה הרבה על שאלות וגם ביקשתי ממנו שישלח לי משהו (חלק קטן שעליו מתייבשים הרולרים אם מוותרים על הייבוש בחום) והוא שלח לי לינק של אגורה אחת, ביצעתי קניה ועכשיו זה בדרך. (זה לא חלק מהאביזרים מסתבר, למרות שכתוב החוברת)

זה אמנם לקח הרבה זמן אבל הוא בהחלט נותן שרות.
אפשר גם לבקש ממנו להגדיר אנגלית מראש
עריכה- מומלץ להזמין דרך משלוח אקספרס ולא דואר ישראל. אאכ זה לא דחוף לחודשיים הקרובים
אני רוצה להזמין ממנו עכשיו, והוא כותב באמנת השירות שלו שאם תמליץ לחברים- הוא ייתן להם הנחה.
האם יש אפשרות להזדהות כחברה שלך ולקבל על זה הנחה?

תודה על ההמלצה!

חוחית

משתמש סופר מקצוען
אני רוצה להזמין ממנו עכשיו, והוא כותב באמנת השירות שלו שאם תמליץ לחברים- הוא ייתן להם הנחה.

תודה על ההמלצה!
אולי אפשר לארגן אצלו "קבוצת רכישה"?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

תודה על ההמלצה!
אולי אפשר לארגן אצלו "קבוצת רכישה"?
אני אנסה לדבר איתו על זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה