יועצת נישואין

משתמש פעיל
אשמח אם יש למישהו המלצה על פיינטבול מומלץ באזור הצפון (לא ממש למעלה)

כמובן שעדיף שומר שבת

תודה רבה

שיינא פרידמן

משתמש צעיר
אני ממליץ על מסלול הליכה ממירון עד טבריה מסלול מאוד יפה קורים לו נחל מירון בהמשך מתחלף לו השם
אבל זה לא משנה הוא לוקח בסביבות ה7 שעות למטיבי לכת מאוד נחמד הסוף שלו ליד ישוב גינוסר
ממליץ בחום

יואל זוהר

משתמש מקצוען

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
כפי שהבנתי מהאתר זה יותר לילדים או לזוגות
אני מחפש לאברכים
הילדים שלי בישיבה קטנה עשו את זה. כתוב שזה ברמת קושי בינונית. אם אתם מחפשים דווקא משהו קשה, אולי זה באמת לא מתאים.
אולי @שיינא פרידמן מתכוון למסלול אחר כי הוא כתב שזה למיטיבי לכת ושלקח להם 7 שעות. זה נשמע יותר מתאים לאברכים.

Ofisense

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אוטומציה עסקית
יוצרי ai
רוב האטרקציות סגורות
אני חיפשתי בגוגל וראיתי שהרוב סגורות
מה למשל סגור?
אגמון החולה פתוח?
סקי בגלבוע?
קיאקי כפר בלום?
אטרקציות בכינרת?
באתר לא מופיע מידע ספציפי
נראה לכם שזה סגור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה