מאפים טורטיות במילוי ירקות מוקפצים

מלכה לב

משתמש רשום
כמה זמן מראש אפשר להכין?
אני רוצה להכין לשבע ברכות במוצ"ש
ומה צריך לעשות עם הטורטיה עצמה?
לאפות? לטגן ?

המטבח של סימא

משתמש מקצוען

ככל שממלאים מוקדם יותר הטורטיה נהיית סמרטוטית מהנוזלים של הירקות

מלכה לב

משתמש רשום
לאפות,
הכוונה ירקות מוקפצים בתוך הטורטייה...
את הירקות צריך להקפיץ בנפרד לא?

ככל שממלאים מוקדם יותר הטורטיה נהיית סמרטוטית מהנוזלים של הירקות
אני אמלא במוצש, השאלה היא אם הטורטיה עצמה צריכה לעבור איזהשהוא תהליך, ומתי הכי מוקדם שאפשר לעשות אותו

המטבח של סימא

משתמש מקצוען

אני אמלא במוצש, השאלה היא אם הטורטיה עצמה צריכה לעבור איזהשהוא תהליך, ומתי הכי מוקדם שאפשר לעשות אותו
תראי בקישור
אפשר לאפות את הטורטיה בכמה צורות
להרכיב את המנה הכי קרוב להגשה

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
ברור
את יכולה לאפות גם ביום שישי
אבל!
להקפיד לקרר לחלוטין ולאחסן בכלי אטום, אחרת הטורטייה מאבדת את הפריכות שלה

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
בירקות אל תשימי קישואים ובצל הם מגרים מים,
תחפשי כמה שפחות נוזלים למשל נבטים ופטריות טריות

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
מחבת או מיקרו רק לכמה שניות שיתגלגל יפה
צריך לעבוד בשיטת הסרט הנע
מחממים כמה ביחד ממלאים מגלגלים ואת החיתוך הנוסף עושים רק בסוף כשכל הטורטיות מגולגלות ןמוכנות לחתוך

:)Rachel

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מישהי נתקלה פעם בטורטיות שהתקלקלו
כתוב על האריזה שניתן להשתמש עד 7 ימים מהפתיחה
עם עבר קצת יותר? זה יכול להתקלקל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה