רכבים טויוטה פריוס- אשמח לשמוע את חוו"ד

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יש לנו פריוס הייבריד מרוצים מאוד!
אבל כדאי באמת לעבור לפורום המתאים

progress

משתמש רשום
לפי הקילומטראג' זה נראה רכב שפתחו אותו.
אני לא הייתי קונה כי הכתיבה לא נראית לי אמינה.

עכשיו לדברים הקונקרטיים.
סביר להניח שהסוללות לא הוחלפו, וגם אם כן לא כולן. וזאת בעיה רצינית בכרבים היברידיים.
בערך אחרי 150-200 מומלץ להחליף אותם.

אני באופן כללי הייתי מתרחק מהברידיות לא חדשות (עם קילומטרג' גבוה) בייחוד אם לא מדובר בהונדה ובטויוטה.

אלי @@@

משתמש מקצוען
הוא נראה מעולה ובכלל לא פתחו אותו זה הקילומטראג' הנורמאל בפריוס
כבוד@progress לא עיין בפרטים אז למה לשלול סתם הוחלפה בטריה בטויוטה וזה אומר שיש לרכב עוד 250K קילומטר
והוא נראה שמור לפי המושבים
סה"כ מחיר סביר
חוץ מזה שבתמונה זה נראה אשה בכסא נהג וזה טוב
רק בעיה אחת שזה מסוכנות ולכן אסור להאמין לשום מילה שלהם ולכן תבקש ספר רכב שהרי לטענתם הרכב טופל והוחלף סוללה בטויוטה אז הכל צריך להיות רשום ותבקש מספר רכב כדי שתוכל לראות פרטיים עליו במשומשת וכ"ו
וסתם לידע שהפריוס הישנות בדר"כ יותר אמינות וראיתי רכבים שהגיעו לחצי מיליון אחרי החלפת סוללה כלומר כל סוללה 250K אז יש כבוד לאמינות של טויוטה ולפריוס שלהם
אני אישית נוהג על פריוס עם 300K ונוסע חלק בכל הארץ ב"ה

progress

משתמש רשום
לא זלזלתי
הוא נראה מעולה ובכלל לא פתחו אותו זה הקילומטראג' הנורמאל בפריוס
כבוד@progress לא עיין בפרטים אז למה לשלול סתם הוחלפה בטריה בטויוטה וזה אומר שיש לרכב עוד 250K קילומטר
והוא נראה שמור לפי המושבים
סה"כ מחיר סביר
חוץ מזה שבתמונה זה נראה אשה בכסא נהג וזה טוב
רק בעיה אחת שזה מסוכנות ולכן אסור להאמין לשום מילה שלהם ולכן תבקש ספר רכב שהרי לטענתם הרכב טופל והוחלף סוללה בטויוטה אז הכל צריך להיות רשום ותבקש מספר רכב כדי שתוכל לראות פרטיים עליו במשומשת וכ"ו
וסתם לידע שהפריוס הישנות בדר"כ יותר אמינות וראיתי רכבים שהגיעו לחצי מיליון אחרי החלפת סוללה כלומר כל סוללה 250K אז יש כבוד לאמינות של טויוטה ולפריוס שלהם
אני אישית נוהג על פריוס עם 300K ונוסע חלק בכל הארץ ב"ה
.אני שמתי לעצמי מטרה להגיע ליותר מ500K הכל טוב.
רק מדגיש את כל הדברים למי שלא יודע.

שייקספיר

משתמש רשום
תכל'ס אם למשל התקציב שלי הוא עד 40 אלש"ח פריוס זו אופציה טובה ,
או שבמחיר כזה עדיף כבר רכב אחר?!

progress

משתמש רשום
תכל'ס אם למשל התקציב שלי הוא עד 40 אלש"ח פריוס זו אופציה טובה ,
או שבמחיר כזה עדיף כבר רכב אחר?!
אם אתה בעיקר נוהג בעיר ובבין עירוני אז יש חיסכון בזה.
אני כן מעדיף טויוטה או הונדה באופן כללי.

וגם לדעתי צריך לקחת בחשבון שרכבים היברידיים זה עוד מערכות שזקוקות לבדיקה לפני קניה ועדיף לעשות את זה במקום שבודק גם את המערכות האלה בצורה מקצועית לפני הרכישה.

גם האחזקה שלהם בהתאם.

אם לקחתם את הכל בחשבון, סבבה. והרבה בהצלחה. :)

אלי @@@

משתמש מקצוען
לא זלזלתי

.אני שמתי לעצמי מטרה להגיע ליותר מ500K הכל טוב.
רק מדגיש את כל הדברים למי שלא יודע.
תספר לי איזה רכב מגיע ליותר מ500 עם מנוע מקורי חוץ ממרצדס ?
ואני לא מכיר עוד רכב ששורד כל כך הרבה זמן וקילומטר מבלי להחליף חצי רכב בדרך חוץ מפריוס

progress

משתמש רשום
תספר לי איזה רכב מגיע ליותר מ500 עם מנוע מקורי חוץ ממרצדס ?
ואני לא מכיר עוד רכב ששורד כל כך הרבה זמן וקילומטר מבלי להחליף חצי רכב בדרך חוץ מפריוס
אני מאתגר אותך להראות לי מרצדס עם 500 (ואני לא מדבר על רכבי עבודה) בטח מבערך 2005 ומעלה.
אתה לא תמצא כאלה ובטח שלא בארץ הזאת. הרכבים האלה מתפרקים לפני וכבר לא שווה להחזיק אותם ולתקן אותם.

יפניות אמיתיות (ולא. ניסאן זה לא באמת יפני - הישנות כן) יכולות להגיע בתנאי שהם מטופלות כמו שצריך, ורוב האנשים לא באמת מטפלים בהם כמו שצריך.

אלי @@@

משתמש מקצוען
אני מאתגר אותך להראות לי מרצדס עם 500 (ואני לא מדבר על רכבי עבודה) בטח מבערך 2005 ומעלה.
אתה לא תמצא כאלה ובטח שלא בארץ הזאת. הרכבים האלה מתפרקים לפני וכבר לא שווה להחזיק אותם ולתקן אותם.

יפניות אמיתיות (ולא. ניסאן זה לא באמת יפני - הישנות כן) יכולות להגיע בתנאי שהם מטופלות כמו שצריך, ורוב האנשים לא באמת מטפלים בהם כמו שצריך.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה