טווינמושיין בנטפרי

שלומק'ה

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
יודע שזה נושא שדובר עליו אבל בגלל שיש 'דיווחים סותרים בענין' לכן שואל שוב האם מישהו יודע כיצד אפשר לעבוד עם טווינמושיין בנטפרי.
אני התקנתי את התוכנה [דרך Epic] לפני שהתקנתי נטפרי, ואח"כ התוכנה עבדה עם נטפרי, אבל שלאחר כמה זמן פתאום כשהפעלתי את התוכנה זה ביקש ממני להתחבר שוב למשתמש שלי דרך Epic' דא עקא שאי אפשר להתחבר ל Epic עם נטפרי.
האם מישהו נתקל בזה? האם יש למישהו פתרון?
כמו"כ האם מישהו יודע במידה והתוכנה עובדת בנטפרי האם יש חיבור לענן והאם ניתן להוריד מודלים?

שלומק'ה

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
זה לא עזר לי ההוראות שכתובות שם לא מופיעות אצלי [אין לי את האפשרו, 'Unrean Engine' במגש המערכת]

האם למישהו יש פיתרון אחר??

מצרף את הפתרון שכתוב שם:

התקנת תוכנת Twinmotion .

תיאור : התקנת תוכנת Twinmotion מתבצעת דרך תוכנת Epic Games launcher כרגע התוכנה עובדת וניתן להתחבר באמצעות חשבון גוגל ולהגיע למסך של התקנת twinmotion ,

שאר המסכים המכילים תוכן שלא מתאים לסינון חסומים .

אחרי ההתחברות מופיע לכם רק עמוד חסום צריך ללחוץ קליק ימני על הסמל של התוכנה במגש המערכת ותלחצו שם כמו שמסומן בתמונה כאן

שם תוכלו להגיע למסך של התקנת twinmotion כמו שמסומן כאן .

שלומק'ה

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
נפתר- הסרתי והתקנתי מחדש את Epic, בעצת shs וזה הסתדר.
תודה רבה ל shs על העזרה והעצה...

• תודה
Reactions: shs

פ. וינגוט

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
את יודעת אם באתרוג זה כן עובד?
וקוסמוס?

שלומק'ה

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
לפי מה שידוע לי שניהם עובדים.
לגבי נטפרי איפה זה נתקע לך?

שלומק'ה

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
כשזה עולה יש אפשרות להיכנס בלי להתחבר ['התחבר לאחר מכן' זה באחת האפשרויות שם באנגלית] תנסה ותבדוק אם זה נותן לך להוריד

אולי מעניין אותך גם...