דרוש מתכון טארטלט שקדים צרפתי

EFRAT HARARI RAFUL

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני מחפשת כבר המון זמן מתכון לזה ולא מצאתי בפורום.
טעמתי את זה פעם בבית מלון ומאז אני מחפשת את זה שנים עד שאמרו לי שזה טארטלט צרפתי.
זה היה כמו קרם שקדים - משהו רך ומתוק עם שקדים גרוסים ואבקת שקדים ומעל היה שקדים פרוסים.
לא זוכרת אם היה לזה בסיס בצק או לא. (זה הוגש בקעריות סופלה)
למישהי יש אולי מתכון טוב לזה? בעלי מאד אהב את זה ואני רוצה להפתיע אותו ואפילו קניתי בשביל זה לפתניות פורצלן לתנור:).
מצרפת תמונה מהבית מלון (לפני איזה 4 שנים...)

תודה
20180328_104742.jpg

EFRAT HARARI RAFUL

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אף אחד?:(
@shira bira זכור לי שאת טובה בדברים האלה, את לא יודעת?
אני פשוט רוצה להכין למחר ליומולדת של בעלי ומאד אשמח אם למשהו יהיה מתכון

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אף אחד?:(
@shira bira זכור לי שאת טובה בדברים האלה, את לא יודעת?
אני פשוט רוצה להכין למחר ליומולדת של בעלי ומאד אשמח אם למשהו יהיה מתכון
האמת היא שאין לי מושג. טארטלט זה לא כי אין לו קלתית בצק. נראה כמו פונדנט או עוגה חמה עם קרמל שקדים מעל.
כיון שציינת שהיה בפנים קרם שקדים תוכלי להכין אותו (יש מתכונים) ומעל ליצוק שקדים מקורמליים.

מאי נפקא מינא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
יש לי מתכון פאי שקדים שנראה כמו בתמונה
עם בצק בתחתית ושכבה אמצעית חלווה ואגוזים ומעל שקדים פרוסים ומייפל

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יש לי מתכון פאי שקדים שנראה כמו בתמונה
עם בצק בתחתית ושכבה אמצעית חלווה ואגוזים ומעל שקדים פרוסים ומייפל
זה אכן מזכיר במראה אבל היא ציינה מפורשות שהיה שם קרם שקדים (תערובת של חמאה, אבקת שקדים, סוכר, וניל וביצה שמשמשת כמלית למאפים).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה