שיתוף טאדדםםם- סדרת פאזלים אהובה! :) -1-

Outerstuff

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יואו איך אהבתי!!!!!
ממש התחברתי לאמא שמספרת סיפור לפני השינה!
מוכשרת ממש!!
תצליחי!

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בא לי לקפוץ כשאני רואה את הציורים שלך!
הכל שובב ומלא חיות
את גם קופצת כשאת מציירת??
הצביעה אלופה!!!!
הרבה הצלחה

איש שמח

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני צריכה דחוף שבלונה - תבנית- ציור של פאזל של 4 או 6 חלקים,
אשמח מאד שמישהי תעלה
תודה

סטודיו מנטה

מיתוג, פרסום וקידום עסקים צומחים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מאד יפה. מכניס לאוירה בשבריר שני'.

מה בעצם המסר בפאזל ארוחת הצהרים?

אישית אהבתי מאד שאין מסר שמאכיל בכפית. סתם הווי של ילדים חרדיים.
איכשהו נדמה לי שכל הפאזלים שיצא לי להיתקל בהם לאחרונה, ומיועדים במובהק לילדים חרדיים - היו או של סיפורים מהחומש וכאלה, או של ילדים חרדיים חמודים שמקיימים מצווה כלשהי.

איזה כיף שיש גם פאזלים עם איורים של הווי ביתי, בסגנון שילד מכיר ומתחבר.
(למשל - נחמד שרואים את הילדים אוכלים, ולאו דוקא מברכים ברכת המזון. שומעים סיפור במיטה, ולא קוראים קריאת שמע.)
והאיורים מתוקים וצבעוניים וכיפיים נורא.

איש שמח

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני צריכה תבנית או ציור של פאזל של 4 או 5 חלקים ,
אני מחפשת הרבה מאד ולא מוצאת
אשמח מאד אם מישהי תוכל לעזור
תודה מראש

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
איכשהו נדמה לי שכל הפאזלים שיצא לי להיתקל בהם לאחרונה, ומיועדים במובהק לילדים חרדיים - היו או של סיפורים מהחומש וכאלה, או של ילדים חרדיים חמודים שמקיימים מצווה כלשהי.

(למשל - נחמד שרואים את הילדים אוכלים, ולאו דוקא מברכים ברכת המזון. שומעים סיפור במיטה, ולא קוראים קריאת שמע.)
אני מסכים עם העיקרון.

עם זאת, לדעתי כדאי לשלב.
לדוג' - ילדים בגן שעשועים. חלק מתנדנדים סתם, חלק עוקבים אחרי חתולה, וחלק עוזרים לילד קטן שבוכה או נותנים צדקה.

אחרי הכל, מה שחשוב לנו באמת, נכנס לכל מקום, רק צריך להיזהר שלא יעבור את הטעם הטוב.

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי

נכון.
זה מה שרציתי לעביר- הווי ביתי נעים של אמא- ילדים.
עשיתי סקר בפורום חכמת נשים בזמנו, זוכרת?
לפני שהתחלתי את העבודה הזו,
כי רציתי משהו שונה ואחר, והייתה לי יד חופשית ונדירה בבחירת הנושאים.
וכולן קבלו על זה שאין פאזלים של 'סתם' אווירה.

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני מסכים עם העיקרון.

עם זאת, לדעתי כדאי לשלב.
לדוג' - ילדים בגן שעשועים. חלק מתנדנדים סתם, חלק עוקבים אחרי חתולה, וחלק עוזרים לילד קטן שבוכה או נותנים צדקה.

אחרי הכל, מה שחשוב לנו באמת, נכנס לכל מקום, רק צריך להיזהר שלא יעבור את הטעם הטוב.
מכבדת את דעתך.
ולכן כיף שכל הפאזלים האחרים שקיימים במגזר- כולם בלי יוצא מכלל וחיפשתי-
מדברים על מסרים גבוהים ומשלבים מלוא חופניים אידישקייט.
כי ככה תוכל לרכוש אותם.
ומי שפחות מתחבר ירכוש את שלי
:)

סטודיו מנטה

מיתוג, פרסום וקידום עסקים צומחים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
נכון.
זה מה שרציתי לעביר- הווי ביתי נעים של אמא- ילדים.
עשיתי סקר בפורום חכמת נשים בזמנו, זוכרת?
לפני שהתחלתי את העבודה הזו,
כי רציתי משהו שונה ואחר, והייתה לי יד חופשית ונדירה בבחירת הנושאים.
וכולן קבלו על זה שאין פאזלים של 'סתם' אווירה.

לא נתקלתי בסקר ההוא, אבל זה באמת כבר מתחיל להעיק כל האובר-מוסריות הזו שדוחפים לילדים.
כאילו הילדים שלנו לא עושים כלום בחיים חוץ מלוותר ולהתפלל ולברך בכוונה גדולה, ובאופן כללי הם מלאכים חסרי יצר רע. זה לא אמין.

שירה לייבוביץ

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
לא נתקלתי בסקר ההוא, אבל זה באמת כבר מתחיל להעיק כל האובר-מוסריות הזו שדוחפים לילדים.
כאילו הילדים שלנו לא עושים כלום בחיים חוץ מלוותר ולהתפלל ולברך בכוונה גדולה, ובאופן כללי הם מלאכים חסרי יצר רע. זה לא אמין.

אמת! אבל מה הקשר לפאזלים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה