חשמל ארה''ב - ישראל

ישראלי 2018

משתמש רשום

קניתי קומקום פשוט לשימוש ביתי בארה''ב ואינני יודע אם אפשר לחבר את זה כאן בארץ לחשמל ישראלי האם מספיק לשים מתאם שקע ישראלי כמו בתמונה או משהו אחר כמו טרנספורמטור ?

תמרהלה

משתמש פעיל
אתה צריך שנאי (טרנספורמטור)
אם תשתמש עם מתאם רגיל המכשיר ישרף

תמרהלה

משתמש פעיל
אפשר למצוא קומקומים פשוטים ב 30-50 ש"ח
אם השנאי עולה במחיר הזה חבל על המאמץ

אות לי

משתמש סופר מקצוען
אין מה לעשות עם זה..
זה מכשיר בהספק של 1100 וואט (לא וולט) שזה אומר שאת צריכה שנאי בעוצמה של כ- 1200 וואט וזה יכול להגיע למאות שקלים.

תמי1

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול
יש לנו סיר בישול חשמלי לביצים מחו"ל, הכנסנו אותו עם שקע מתאם לחשמל, אבל המים נגמרו תוך 3 דק' במקום 16 והביצים לא התבשלו.
גם כאן שנאי יפתור את הבעיה?
ואם כן, לפי מה יודעים איזה שנאי צריך?

ישראלי 2018

משתמש רשום
מישהו מבין בחשמל ?
זה בטוח התשובה ????? - זה מכשיר בהספק של 1100 וואט (לא וולט) שזה אומר שאת צריכה שנאי בעוצמה של כ- 1200 וואט וזה יכול להגיע למאות שקלים.

popsi

משתמש פעיל
נכתב ע"י אהרון1;n4903306:
מישהו מבין בחשמל ?
זה בטוח התשובה ????? - זה מכשיר בהספק של 1100 וואט (לא וולט) שזה אומר שאת צריכה שנאי בעוצמה של כ- 1200 וואט וזה יכול להגיע למאות שקלים.

ממש לא.

ההזנה של הקומקום זה 110-120 ולט כשההזנה בארץ הוא 220, ה1100 זה העוצמה של המכשיר/הצריכה ממש לא רלוונטי לשנאי שיוריד את ההזנה.

בגדול בשביל קומקום זה לא נראה כדאי ההשקעה.

ישראלי 2018

משתמש רשום
נכתב ע"י popsi;n4903342:
ממש לא.

ההזנה של הקומקום זה 110-120 ולט כשההזנה בארץ הוא 220, ה1100 זה העוצמה של המכשיר/הצריכה ממש לא רלוונטי לשנאי שיוריד את ההזנה.

בגדול בשביל קומקום זה לא נראה כדאי ההשקעה.
למעשה- הקומקום אצלי בארץ
אין לי בעיה לקנות שנאי במחיר של בערך 50 ש''ח
השאלה היא האם זה בסדר בשביל הקומקום או לא
כי מהתשובה לא ממש הבנתי מה לעשות
והאם יש לך הכשרה בחשמל או משהו דומה?

popsi

משתמש פעיל
יש לחבר באמצעות שנאי ממיר לחשמל ארה"ב (110), לא מעביר פשוט.

תמי1

משתמש מקצוען
איפה קונים שנאי, ומי יודע להתאים לי איזה בדיוק אני צריכה?

Datarecover

משתמש רשום
על פי מה שכתוב על השנאי האורגינלי צריך ממיר מ220 ל110, 1100W ^
(נראה לי שיהיה אפשרי לקנות במחיר הזה 10 קומקומים חדשים כאן בארץ)

שלס

משתמש מקצוען
יש שני מושגים בחשמל, שהשמות שלהם דומים ומבלבלים:
וולט (VOLT) - המתח של רשת החשמל. בארץ היא 220V, בארה"ב המתח הוא 110V. לצורך כך נדרש שנאי שממיר מ-220 (המתח שיש בשקע) ל-110 (המתח שהמכשיר בנוי אליו).
וואט (WATT) - יחידת הספק , שמסמנת את ההספק שמכשיר צורך/מייצר. המנורה שתלויה לכם על התקרה, והשואב אבק שלכם, שתיהם עובדים על מתח של 220 וולט, אבל צורכים כמובן וואט שונה. כשקונים שנאי צריך לראות שהוא מתאים להספק של המכשיר שרוצים לחבר אליו, כי במכשיר עם הספק גבוה - הזרם גבוה יותר, ושנאי לא מתאים ישרף מהחום. (הרבה פעמים זה יופיע על השנאי ביחידות של וולט-אמפר (VA), שזה כולל את ההספק וואט ועוד הספק "עיוור" שאין לו משמעות לגבי הצרכן, אבל צריך להלקח בחשבון "בתוך המכשיר")

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
עניתי כבר
נכתב ע"י Datarecover;n4904584:
על פי מה שכתוב על השנאי האורגינלי צריך ממיר מ220 ל110, 1100W ^
(נראה לי שיהיה אפשרי לקנות במחיר הזה 10 קומקומים חדשים כאן בארץ)

ואכתוב שוב בעברית
אתה צריך ממיר ממאתים עשרים וולט למאה ועשר וולט, הספק של אלף מאה וואט לפחות
וכאמור במחיר העלות של הדבר הזה תוכל לקנות איזה עשר קומקומים חדשים "כאן בארץ"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה