המלצה חשיפה | כך אפשר לקבל 5% הנחה בחשבון החשמל, בלי לעבור חברה!!!

התמצאות

משתמש חדש
האמת, שגיליתי את זה כבר לפני כמה חודשים, אבל רק עכשיו נודע לי שזה בעצם בחינם.
בהתחלה חשבתי לעבור חברה, ואז התברר לי שאין לי מונה חכם, ואנחנו גרים בשכירות... אולי בעל הבית לא יסכים, ובכלל, עדיף לחכות שיעשו לי את המונה בחינם, מאשר לשלם עליו כדי שיעשו לי אותו מהר. בקיצור:

כרטיס אשראי דיינרס אקסטרה הום - שכל אחד יכול להצטרף אליו.
אפשר לקבל פטור מדמי כרטיס אחרי שמתקשרים ומבקשים, וצריך לעשות שימוש בשקל אחד (בכל חודש) בשביל לקבל את הפטור.

תזדרזו להזמין את הכרטיס, כי יש כעת הטבה שמקבלים על 3 חודשים ראשונים 10%

אגב, זה נותן גם את ההנחה הזאת גם בחנויות האלו: תחנות 'דלק' ו'מנטה' | HOT | yes | סופר פארם | Be | סלקום tv

גילוי נאות: אין לי שום ריווח אישי מההצטרפות שלכם לכרטיס, רק קצת מוניטין, והרבה תודות...

haso

משתמש פעיל
רק עד אלף שקל בשנה. אולי לזוג פלוס ילד זה שווה

haiosi

משתמש פעיל
רק עד אלף שקל בשנה. אולי לזוג פלוס ילד זה שווה
אלף שקל בשנה, זה אומר חשבונות חשמל של 20 אלף שח בשנה. לא יודע מה אצלך, אבל אצלנו משפחה של 7 נפשות ובחודשי החורף הקרים ביותר בקושי מגיעים לחשבון חשמל של 1000 שח לחודש.
נראה לי שהגזמת… תבדוק שוב

haso

משתמש פעיל
אלף שקל בשנה, זה אומר חשבונות חשמל של 20 אלף שח בשנה. לא יודע מה אצלך, אבל אצלנו משפחה של 7 נפשות ובחודשי החורף הקרים ביותר בקושי מגיעים לחשבון חשמל של 1000 שח לחודש.
נראה לי שהגזמת… תבדוק שוב
צודקים.
אגב ההחזר הוא בשובר דיגטילי לקניה במגוון רחב של רשתות

המעצבת של כולם

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
במקס אפשר לקבל בחלק מהכרטיסים 3% החזר על הו"ק של חשמל מים וארנונה
אני קיבלתי את זה בכרטיס דרים כארד VIP
צריך לבקש את זה ממחלקת שימור לקוחות

אבא1234

משתמש רשום
צריך לזכור שזה לא הנחה ממש,
אלא החזר שאפשר לממש אותו במגוון חנויות.
משאין כן בלעבור חברה שיש כן הנחה.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה