עזרה חשובה לי העזרה שלכם!!! מאוד מאוד!!!

שווה שווה

משתמש פעיל
כל מידע שיש לכם על מקום הלימודים!!!
ג'ון ברייס/ האקר יו
שתיהם בערך אותו סכום לקורס פולסטאק

מה אתם יודעים מבחינת רמת לימודים
מה אתם יודעים מבחינת אמינות
מה אתם יודעים מבחינת השמה
מה אתם יודעים מבחינת בוגרים של המכללה
מה אתם יודעים בכלל על אחד מהם/ שתיהם
??????????????????????????????????
אני כל כך מודה לכל מי שיגיב ויוסיף משלו!!!
:):):):)
תודה! תודה! תודה!

אלישבע57

משתמש פעיל
אישית מכירה את ג'ון ברייס
רמת לימודים גבוהה למדתי שם בערך לפני 15-20 שנה והממשק של אקסל עד היום מסבירה לאנשים איך ומה לעשות.
מצוין! מרוצה מאוד עד היום!

nicky

משתמש מקצוען
אני עשיתי קורס בגון ברייס. מהרמה של הקורס הייתי ממש מרוצה אבל הבנתי שהיו גם כאלו שנפלו על מרצה פחות מוצלח והיו פחות מרוצים…
תכלס בשוק ההייטק של היום הייתי מעל 3 שנים בלי עבודה.(ההשמה שלהם לא באמת עוזרת לרוב האנשים… גם לחברה מהקורס שמצאה דרכם- זו עבודה בבדיקות אוטומציה…)
אז ממליצה לשקול אם שווה להוציא עכשיו כזה סכום על משהו שלא באמת בהכרח יהיה יעיל כדי להיכנס לשוק.במיוחד במצב הנוכחי של השוק

bini boo

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אני לומדת בהאקר יו,
אחלה קבוצה, רמה ממש ממש גבוהה, ולימודים אינטנסיביים. היו לי עד כה 3 מרצים, כולם תותחים ממש.
יש להם המון אופציות למידה וקורסים. זום\ פרונטלי

michal.g.b

משתמש חדש
היי
אני למדתי בהאקריו,והתלבטתי מאוד בינם לבן גון ברייס,יש כמה נקודות שכדאי לך לדעת:
1.לגון ברייס ניתן לקבל מימיון של עד 12 אלף שקל ממשרד העבודה (הם עושים כאילו פחות שעות מהאקריו,כי הם נותנים גם הקלטות לחלק מהחומר)ומרד העבודה מתנה את תשלום המימון בעד 300 שעות משהו כזה
2.האקרייו נותנים 100% לימודים מהבית,לא דרכה כף רגלי במבלך כל הלימודים במכללה,וזה בתור אישה חרדית היה לי מאוד חשוב,ישבתי עם מצלמה סגורה וזהו זה (אגב עדיין צריך לשקול את זה מבחינה דתית,מאוד קשה לא להגרר ולצחוק ולהגיב ,והחברה מדברים מלא שטיות ,לפעמים אחרי הפסקות היו שירים חילוניים,לא הכול חלק...)
גון ברייס אמרו לי מלכתחילה שניתן לעשות 90% מהבית
3.האקריו ממש מתחייבים להשמה (הם חותמים חוזה להחזיר 7000 שקל אם לא התקבלת לעבודה תוך 4 חודשים-אני בפועל כבר 3 חודשים אחרי הלימודים ולא קיבלתי אפילו הצעה אחת דרכם,אבל הם עזרו בכתיבת הקורורת חיים,והתנצלו מאוד שהשוק במצב מטורף,לא יודעת איך הם בדר"כ,ולא יודעת אם הם מחזירים את הכסף כמובטח בקלות ללא ויכוחים)
בגון ברייס יועץ הלימודים אמר לי בפרצוף שאין מה לסמוך על ההשמה שלהם
מלבד הנקודות האלו הרמה הלימודית ממש טובה,יש מלא שמני תרגול,פרוייקטים מצויינים,הסברים מצויינים,שרות מעולה,נהנתי בהאקריו מאוד
בהצלחה!!!
כפי שמיהי כתבה כאן,קחי בחשבון שהשוק ממש ממש קשוח לבוגרות full stack (אלא אם כן יש לך בתוספת לזה גם מה"ט אוו משהו,כי אז אפשר ללכת כל משהו יותר זול כמו יניב ארד או משהו,בעובדות כהלכה מתגבשת קבוצה חרדית שם)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה