עזרה חשבון Google שלך מושבת מה זה אומר?

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
עזרה-כול המומחים בבקשה:
קיבלתי הודעה:
Google

4cHV_6dmQ6VtY1XspBGHepdEoeg4lwihNwZMq4iB7A03qMGRd1Drq_VN-oTMPuZjmoRgehnHQaSfBVO1ASOYBPAK1G6fIRI5t_8ktKwozsV7ZD3DoTv9AF-xeVE6=s0-d-e1-ft

חשבון Google שלך מושבת

חשבון Google ######## מושבת עכשיו. נראה שנעשה בו שימוש שהפר את המדיניות של Google.

אנחנו מבינים שהחשבון שלך חשוב לך. אם לדעתך החשבון הושבת בטעות, יש להיכנס לחשבון המושבת ולהגיש בקשה לשחזר אותו. יהיה עליך לעשות זאת בקרוב, מפני שחשבונות מושבתים נמחקים בסופו של דבר, יחד עם הודעות אימייל, אנשי קשר, תמונות ונתונים נוספים שנשמרים בחשבון Google. מידע נוסף על המדיניות של Google.
שננסה לשחזר את החשבון?

מה זה אומר?????? אני מתכתבת עם חברותיי ותו לא......

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תסתכלו כאן, יש מידע על זה

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
תסתכלו כאן, יש מידע על זה
הסתכלתי, אבל החשבון שלי כן פועל ולא מושבת!
זה המוזר, האם הוא ימחק?

מדיה הפקות

משתמש רשום

עזרה-כול המומחים בבקשה:
קיבלתי הודעה:
Google

4cHV_6dmQ6VtY1XspBGHepdEoeg4lwihNwZMq4iB7A03qMGRd1Drq_VN-oTMPuZjmoRgehnHQaSfBVO1ASOYBPAK1G6fIRI5t_8ktKwozsV7ZD3DoTv9AF-xeVE6=s0-d-e1-ft

חשבון Google שלך מושבת

חשבון Google ######## מושבת עכשיו. נראה שנעשה בו שימוש שהפר את המדיניות של Google.

יד מישהוא שיודע מה לעשות?
תודה

מנטיפיורי

משתמש חדש
הצילו, מה עושים כשגוגל משהה את חשבון המייל?
יש למשהו מושג איך לשחרר את זה?
הם כותבים לי שעקב פעילות חריגה (שאין לי מושג מהי) יש צורך לאמת את החשבון
אך האפשרות היחידה לאמת את החשבון זה רק ע"י SMS
ואין אפשרות בכלל לעשות SMS על קו כשר
מי שיודע מה אפשר לעשות אשמח אם יעזור לי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה