עזרה חרדת טסטים

• פותח הנושא SHB
  • פורסם בתאריך

SHB

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מזל טוב! אילו עצות אימצת?

אלו עצות אימצתי? די הרבה, אפשר לומר:
לא לספר על הטסט לאף אחד (רק בעילום שם בפורום של פרוג...)
לתמלל את מהלך הנסיעה (בלב, לא העזתי לעשות את זה בקול כמו שהמליצו כדי שלא ישלח אותי לפסיכיאטר בסוף הטסט...)
לתרום לצדקה, לומר תהילים, וכמובן להתחזק באמונה שאין עוד מלבדו וכמו שכתבו קודם- הבוחן הוא רק בובה על חוטים...
מה שעוד עזר לי, ואת זה דוקא לא כתבו, לבקש להיות שניה בטסט, ואז בזמן שהראשון נהג היה לי זמן לנסות להסדיר את הדופק...

זושא כץ

משתמש מקצוען
מה שעוד עזר לי, ואת זה דוקא לא כתבו, לבקש להיות שניה בטסט, ואז בזמן שהראשון נהג היה לי זמן לנסות להסדיר את הדופק...
אני גם אימצתי את הרעיון הזה אבל מסיבה שונה ...
שמלוותר לא מפסידים וב''ה עברתי בראשון

• תודה
Reactions: SHB

מלאך טוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני רואה שהרבה פה לא יודעים אז אסביר את השינוי שעושים בטסטים
נראה לי שכבר נכנס לתוקף ואם לא אז ממש בקרוב.

הבוחן נכנס לרכב הוא לא יודע מי התלמיד עד הרגע.
ברכב יש 2 מצלמות מצלמה קדמית שמצלמת את הדרך ומצלמה אחורית שמצלמת את חלל הרכב.
ברכב מחכה לנהג טאבלט עם פרטי התלמיד ומסלול נסיעה שהמחשב בחר.
כל הנסיעה היא לפי המחשב.
בסיום הטסט הטסטר מסמן בטאבלט לפי פרמטרים קבועים.
תוך חצי שעה יש תוצאה משוקללת של המחשב (אני לא יודעת איך בדיוק. הוא משתמש במידע שהטסטר סימן אבל גם במצלמה)
אם התוצאה לא מוצאת חן בעייני התלמיד או המורה ניתן לעבור על כל הטסט ולהוכיח שהטסטר טעה.

דבר נוסף גם אם התלמיד נכשל זמן ההמתנה קצר מאד מטסט לטסט.
(יש נשים באינמציה)

קבצים מצורפים

• VID-20180603-WA0003.mp4
    7.6 MB · צפיות: 210

ג'וני ווקר

משתמש רשום
שאלה: מי יודע ממתי סופרים שנתיים לנהג חדש, מהיום של הטסט או מהיום שהאגרה שולמה בדואר?

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
בעיקרון מתשלום האגרה. אבל זה תמיד ה 25 של אותו חודש עד הראשון או ה15. כך שאפשר או להרוויח או להפסיד כמה ימים.

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
תודה לכולכם על האיכפתיות והעצות! באמת אימצתי כמה מהן ושמחה לבשר שהלא יאומן קרה וממש עכשיו קיבלתי הודעה שעברתי את הטסט!!!!!

מזל טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
סעי בהנאה ובזהירות!!!!!!!!!!!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה