מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

ברוס

משתמש פעיל
אבל מהעיון מהמפה הרשמית של עיריית בית שמש כמצורף כאן בקישור בסוף ההודעה ניתן לראות ממפת אויר את כל שמות הרחובות החדשים , כולל רחוב השלושה , וחגואל. ( שם נראה שרחוב העונות יהיה רחוב קלין... וצ"ע... )
מי שיכול לענות לי מאוד אשמח , לא שהשמות מפריעות לי אלא לצורך אחר , לרגל העברה לשם בזמן הקרוב.
ואגב ברחובות בני ברק על כל הלוחות מודעות ברחוב נתלה אתמול מודעות בנושא הצניעות ובו מאמר בשבח הנערה "ללה סוליקה חג'ואל" ע"ז שמסרה נפשה על קדושת ה' בעבור מעלת הצניעות. וד"ל. ואשרינו רמה ה' שזיכינו לכזה שם רחוב.

נערך לאחרונה ב:

חיים מנדל

משתמש פעיל
שלום וברכה
אני זכיתי במחיר למשתכן בפרוייקט של פסגות זיו
והיום הזמינו אותנו לבחירת דירות
יש למישהוא מושג מי הזוכים שם חרדים חילוניים וכ"ו

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום וברכה
לא משנה מי
קנו דירה
אל תוותרו

דזפ

משתמש רשום
איך יכול להיות שמוכרים דירה 4 חד' ב1850000 והשמאות כותבת דוח על 1500000 ואפילו פחות?

tifooshit

משתמש צעיר
צילום מקצועי
שלום וברכה
גם אנחנו רכשנו שם דירה. רובם דתיים/חרדיים. מעט מאוד חילונים...

tifooshit

משתמש צעיר
צילום מקצועי
בכנס זוכים ובחתימת חוזה רואים את המשפחות...
לגבי הבנייה - היתה שם בעייה של קריסת קיר התמך. עכשיו ב"ה זה סודר אחרי עיכוב גדול והם התחילו בבנייה....
צפי האיכלוס הוא 30 חוד' מתחילת העבודות - שזה היה בסביבות 08/21, בכל טופן זה מה שהובא לידיעתנו. ייתכן שבחוזים החדשים יהיה תאריך איכלוס אחר. אתם יכולים לבקש את כל החומר קודם החוזה...

ברוס

משתמש פעיל
במפות גוגל כבר נוספו ברמת בית שמש ה'
את מיקומי תחנות האוטובוסים , וכבר מופיע שם שקו 23 - 23 א. יעברו שם.
עוד צעד מבורך...

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
הבעיה שזה קו ארוך מאוד

האברך ממיר

משתמש מקצוען
מופיע שם שקו 23 - 23 א. יעברו שם.
הקו לא יהיה כ"כ תועלתי.
יתחיל במסוף שע"י ג 2.
יתקדם לכיוון רמה ה', יעלה לרח' העונות, תחנה ע"י הפרוייקט של עיר דוד, פרסה בכיכר. יורד לשדרות נהר היקרון וממשיך אל תוך שכונת המשקפיים.
סיבובים ברמה א', משם למע"ר, ג 1 ותחילת ד 1.
כבר עדיף ללכת ברגל.

דזפ

משתמש רשום
שלום לכולם
עם קבלת טופס 4 ראשון לשכונה, מצורף שאלון לתושבי נווה שמיר במטרה להכיר אתכם, התושבים ולהתאים את המענים בשכונה עבורכם.
בברכת ישוב טוב בבוא העת,
עיריית בית שמש

נשלח מהעייריה-
הכנו סקר לקראת אכלוס שכונת נווה שמיר, המטרה שלו היא להבין מה תושבי השכונה העתידיים צריכים בשכונה ולתת את המענים מראש ככל שניתן. למשל- להתאים את אופי בית הספר היסודי לפי מה שרוב התושבים ירצו, תנועות נוער וכו..
אם תוכל להפיץ בקרב הזוכים/רוכשים שאתה מכיר וכמובן לענות עליו בעצמך זה מבורך.

אם תוכלו למלא את הסקר ולהפיץ בקרב הרוכשים והוכים החרדים כדי שהעירייה תראה שאכן יהיו חרדים רבים שיגורו בשכונה ויש צורך להקצות להם מבני ציבור לבתי כנסת, גנים, בתי ספר ועוד.

ברוס

משתמש פעיל
שלום לכולם
עם קבלת טופס 4 ראשון לשכונה, מצורף שאלון לתושבי נווה שמיר במטרה להכיר אתכם, התושבים ולהתאים את המענים בשכונה עבורכם.
בברכת ישוב טוב בבוא העת,
עיריית בית שמש

נשלח מהעייריה-
הכנו סקר לקראת אכלוס שכונת נווה שמיר, המטרה שלו היא להבין מה תושבי השכונה העתידיים צריכים בשכונה ולתת את המענים מראש ככל שניתן. למשל- להתאים את אופי בית הספר היסודי לפי מה שרוב התושבים ירצו, תנועות נוער וכו..
אם תוכל להפיץ בקרב הזוכים/רוכשים שאתה מכיר וכמובן לענות עליו בעצמך זה מבורך.

אם תוכלו למלא את הסקר ולהפיץ בקרב הרוכשים והוכים החרדים כדי שהעירייה תראה שאכן יהיו חרדים רבים שיגורו בשכונה ויש צורך להקצות להם מבני ציבור לבתי כנסת, גנים, בתי ספר ועוד.
מי בדיוק הכין את השאלון הזו ?
איפה בדיוק העירייה שלחה זאת באתר / מקום רשמי ?
ומדוע דווקא אתה מפיץ את זה ומטעם מי כשאלת הנ"ל.

דזפ

משתמש רשום
מי בדיוק הכין את השאלון הזו ?
איפה בדיוק העירייה שלחה זאת באתר / מקום רשמי ?
ומדוע דווקא אתה מפיץ את זה ומטעם מי כשאלת הנ"ל.

קיבלתי את זה מהקבוצה של אלי יוחנן. מישהו שם קיבל מהעירייה והפיץ הלאה.
אני לא מהעירייה!! יש לי כחרדי אינטרס שהעירייה תראה שחרדים מגיעים לשכונה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה