מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

די

משתמש סופר מקצוען
מישהו יודע מה קורה עם מספר הגרלה של 995 של מרדכי אביב, זכינו כבר ב2019 ומאז לא שומעים שום התקדמות , מאד אשמח לאיזה מידע או מישהו שגם זכה בפרוייקט הזה
באמצע בניית קומת ראשונה.

אחת מהמרכז

משתמש חדש
עיריית בית שמש פירסמה, אולי זה יועיל....
אולי לא....

לשיקולכם.....

שלום לכולם
עם קבלת טופס 4 ראשון לשכונה, מצורף שאלון לתושבי נווה שמיר במטרה להכיר אתכם, התושבים ולהתאים את המענים בשכונה עבורכם.
בברכת ישוב טוב בבוא העת,
עיריית בית שמש
האם כדאי לענות על שאלון זה ?

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
נראה לי שלא טוב שתדע שהרב חרדים..
ככה פחות תשקיע בשכונה

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה לי שלא טוב שתדע שהרב חרדים..
ככה פחות תשקיע בשכונה

לדעתי
כן לענות
ואפי' למלאות לאחרים שאין להם גישה
כדי שתראה שיש הרבה חרדים
אם היא מקבלת נתונים שיש הרבה חרדים היא לא יכולה להתעלם ולא לתת לנו חלק מההקצאות

מה שהיא מנסה לעשות כאן זה לאסוף שמות להקצאות
אצלנו יש הרבה קהילות שאוספים שמות ומגישים בקשה
אצל המגזרים האחרים זה קורה רק אחרי האיכלוסים

מוטי זיס

משתמש רשום
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה תורנית
אשמח להסבר למה זה קורה, הרי צריך הון עצמי בשביל ההתחלה אז איפה הם נתקעו?

אגב, חבר שבחר היום דירה בנמדר אמר לי שכולם היו חרדים, ב"ה.
אשמח מאוד למידע נוסף מנמדר גם אני שם

יאלה

משתמש צעיר
יתכן ואפשר לענות על השאלון אבל רק השאלות המחייבות תשובה
לדוג' שם (ללא משפחה)
מגזר - חרדי
והשאר בונוס
כך גם היא לא יכולה להשתמש עם הפרטים וגם מראים לה כמה חרדים יש

haimn

משתמש פעיל
עיריית בית שמש פירסמה, אולי זה יועיל....
אולי לא....

לשיקולכם.....

שלום לכולם
עם קבלת טופס 4 ראשון לשכונה, מצורף שאלון לתושבי נווה שמיר במטרה להכיר אתכם, התושבים ולהתאים את המענים בשכונה עבורכם.
בברכת ישוב טוב בבוא העת,
עיריית בית שמש
מוזר מאוד, לא ראיתי אף פרסום כזה מהעיריה (וחיפשתי בפרסומים שלה), יש לך במקרה קישור למקור של הפרסום?
לא הייתי רוצה לתת סתם את הפרטים שלי לסקר אקראי באינטרנט.
לא הגיוני שהעירייה תפרסם סקר כזה סתם, אם כבר היא תעביר אותו דרך הקבלנים לכל הרוכשים, לקבלנים יש את רשימת אנשי הקשר של כולם.

מוטי זיס

משתמש רשום
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה תורנית
האם משהו יכול לעדכן מה נעשה כעת בתחם של נמדר תחתון 490. למיטב ידיעתי כבר הורידו פיגומים והכול מבחוץ נראה מושלם פחות או יותר. א"כ מה עושים שם כרגע ? שהם אומרים שלא יהיה כניסה עד סוף החורף. נשמח להתעדכן ואפילו לקבל תמונות.
וכמו"כ מה אם הפיתוח הסביבתי כבישים, תאורה, גינות. וכו' וכו'. ?
גם אני מצטרף להנ"ל

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מוזר מאוד, לא ראיתי אף פרסום כזה מהעיריה (וחיפשתי בפרסומים שלה), יש לך במקרה קישור למקור של הפרסום?
לא הייתי רוצה לתת סתם את הפרטים שלי לסקר אקראי באינטרנט.
לא הגיוני שהעירייה תפרסם סקר כזה סתם, אם כבר היא תעביר אותו דרך הקבלנים לכל הרוכשים, לקבלנים יש את רשימת אנשי הקשר של כולם.
ייתכן מאד שאתה צודק
באמת נראה מוזר
בכל אופן אל תשתפו פרטים אישיים או פרטים מזהים

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

haimn

משתמש פעיל
רק לי נראה שזה מאבק רק של פוליטיקאים/אנשים משועממים?
אף פעם לא עברה לי בראש המחשבה "אוי, זה רחוב עם שם חילוני, אולי לא כדאי לגור כאן".
חוץ מזה, בחלק גדול מהרחובות דווקא הייתי שמח לגור, מרבית הרחובות קרויים על שם יהודים שנהרגו על קידוש השם, כלומר, יהודים שהגיעו למדרגה גבוהה, ולכן אני באמת לא מצליח להבין למי זה אכפת.
לא הייתי רוצה שישנו את שם הרחוב בו אני גר כבר שנים בגלל כל הכאב ראש של החלפת הכתובת, איבוד מכתבים ובלבול מה השם הנכון, אבל החלפת שם של רחוב שעוד לא התחלתי לגור בו - ממש לא אכפת לי.
שישקיעו את הזמן והמרץ בעבודה על תשתיות בסיסיות שחסרות לנו עדיין בשכונה.

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אנשים שמים כובד משקל מוגזם לדברים חסרי משמעות,
בואו לירושלים באיזורים חרדים מובהקים ותגידו לי מי זה "הרבים" נתן שטראוס" או בר אילן.

ברכת מרום

משתמש מקצוען
תכלס מה היה דחוף להם טופס 4 אם אף אחד לא בא לגור עדיין בכל מקום אחר אחרי שבוע מהטופס 4 אנשים כבר בדירות
מישהו יודע מה קורה?

עגיחדלשךםפ כו

משתמש רשום
ב"סוהו על הפארק" יש כבר מנוף (מעל בנין 10)
סוהו פארק.PNG
:giggle:

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
תכלס מה היה דחוף להם טופס 4 אם אף אחד לא בא לגור עדיין בכל מקום אחר אחרי שבוע מהטופס 4 אנשים כבר בדירות
מישהו יודע מה קורה?
הם טוענים שהם מטפלים באיכלוס של אלה שהאכלוס שלהם זה אוקטובר- נובמבר- כנראה זה מהשוק החופשי

משתמש רמה ה

משתמש חדש
לדעתי
כן לענות
ואפי' למלאות לאחרים שאין להם גישה
כדי שתראה שיש הרבה חרדים
אם היא מקבלת נתונים שיש הרבה חרדים היא לא יכולה להתעלם ולא לתת לנו חלק מההקצאות

מה שהיא מנסה לעשות כאן זה לאסוף שמות להקצאות
אצלנו יש הרבה קהילות שאוספים שמות ומגישים בקשה
אצל המגזרים האחרים זה קורה רק אחרי האיכלוסים
אולי כדאי לכתוב פרטים של חילוני כדי לדעת מה העיריה רוצה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה