מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

שרה רות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
השכונה תהיה חרדית. אבל כל הסגנונות של החרדים גם עם אייפונים וחולצות צבעוניות
אני מכירה מלא כאלה שחולמים לקנות ברמה ה'
ואני מכירה מלא חרדים חסידים מכל הגוונים, ליטאים, וספרדים משפחות טובות ואיכותיות שכבר קנו שם (לא חולמים לקנות...)

Selulari

משתמש רשום
זה במחיר למשתכן. אני מדברת על השוק החופשי.
במחיר למשתכן אני בעצמי ראיתי כאלו עם מטפחות שאמרו שהם יבואו לגור
ממש שווארצע יאזמעס - של רבארלך
כל עוד מדובר במחיר למשתכן זה מצויין.

אבל למי שצריך לקנות בשוק החופשי זה פשוט חתול בשק.

המחירים מנופחים לגמרי בשכונה שאתה צופה שגם על הצד שזו תהיה שכונה חרדית "מעורבת" (כי הרי יש הרבה מסורתיים ודתיים שזכו במחיר למשתכן ואין להתכחש למציאות) ככל הנראה יהיו מחלוקות בעניין ההקצאות, ייעוד ושעות הקאנטרי, צניעות ועוד.

פשוט הימור יקר מאוד ודומה לקניית חתול בשק.

אגב קבוצה גדולה של רוכשים מחו"ל בסגנון חרדים בעלי מקצועות שקלו מאוד רכישת דירות בנווה שמיר אבל החליטו בסופו של דבר לקנות בד4.

שוב הכל עניין של מחיר שוק חופשי גבוהים ואי וודאות / ספק / מחלוקת או איך שתרצה לקרוא לזה על אופי השכונה.

שוב זו דעתי האישית כאחד שבדק את הפרוייקטים בשוק החופשי בצורה אובייקטיבית ולא כזוכה משתכן.

ברכת מרום

משתמש מקצוען
דווקא באמת קנו קבוצה של חוצנקיים אמידים חרדיים בסגנון פתוח ברמה ה' מידיעה
וגם האלה המעורבים שזכו יש מצב שהם לא יבואו לגור ברגע שהם יראו את החרדיים הארד קור של החרדים גרים איתם באותו בניין
לחרדים אין אגב בעיה לגור במקום מתחרד- מקום שמתחיל להתחרד נהייה חרדי בסוף!!

Selulari

משתמש רשום
דווקא באמת קנו קבוצה של חוצנקיים אמידים חרדיים בסגנון פתוח ברמה ה' מידיעה
וגם האלה המעורבים שזכו יש מצב שהם לא יבואו לגור ברגע שהם יראו את החרדיים הארד קור של החרדים גרים איתם באותו בניין
לחרדים אין אגב בעיה לגור במקום מתחרד- מקום שמתחיל להתחרד נהייה חרדי בסוף!!
החרדים מחו"ל שקנו שם לא קנו לאחרונה. הם אפילו לא מכירים את המקום, ואת כל נושא השמות ומחלוקת הייעוד וכו' מתווכים מקומיים נסעו לחו"ל ומכרו להם את המקום כהמשך של רמה א...אגב רמת אברהם גם שווקה לפני 10 שנים כהמשך של רמה א....

למי שמכיר את השטח וישווה בין האופציות הקיימות בשוק החופשי יבין מיד שהמחירים פשוט לא לעניין.

ברכת מרום

משתמש מקצוען
המחירים הגבוהים זה בגלל הפיתוח שם שהוא יקר מאוד אין קשר בין זה ליוקרתיות השכונה או להפך
מה שכן מי שיקנה שם יקבל שכונה עם הרבה שטחים ירוקים מרחב וקאנטרי שיהפוך כנראה בבוא העת לאולם שמחות וקידושים

Selulari

משתמש רשום
המחירים הגבוהים זה בגלל הפיתוח שם שהוא יקר מאוד אין קשר בין זה ליוקרתיות השכונה או להפך
מה שכן מי שיקנה שם יקבל שכונה עם הרבה שטחים ירוקים מרחב וקאנטרי שיהפוך כנראה בבוא העת לאולם שמחות וקידושים
ממליץ ללמוד את התוכניות.

אם כוונתך לשטחים הירוקים אולי אבל אם התכוונת לפארקים וגינות, ממש אין הרבה.

אכן יש קאנטרי במרכז השכונה שישרת את כל בית שמש. הקאנטרי בחסות העירייה וזה לכלל תושבי האזור.

לכן מן הראוי לצפות ללא אשליות שתהיה הרבה תנועה באזור וצפי לשעות מעורבות ונפרדות ככל גוון האוכלוסייה של בית שמש.

שכונת יוקרה כאשר 60% משתכן זה לא.

שוב אני מדבר כאחד שבדק ולמד את תוכניות של האזור.

ה1 צפויה להרבה בנייה, יש מגרשים שעדיין לא שווקו מצד מנהל מקרקעי ישראל, זאת אומרת שהבנייה תימשך עוד 7 שנים לפחות. בנוסף ה2 אמור להיות ההמשך וגם שם יהיו מגרשים נוספים ודירות עם כיוון נוף הרבה יותר טוב, לכיוון עמק האלה כמו שקיים בד4.

אני לא רואה שום הצדקה למחירים שוק החופשי הקיימים כיום בה1. פשוט מנופח.

ברכת מרום

משתמש מקצוען
אני מדברת איתך מתוך ידע וחוזרת על מה שגם אתה אומר זה מחירים יקרים ולפי דעתי לא שווה לקנות שם עד שיראו מה שיהיה שם. לאיזה סגנון זה הולך.
הסיבה למחירים היקרים היא לא ניפוח אלא כפי שהמחיר למשתכן ברמה ה' גבוה מהמחיר למשתכן בד' תלוי בכך שפיתוח הקרקע במקום הוא יקר מאוד.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
הפיתוח יקר רק אצל קבלן אחד
והוא לא הכי יקר שם בכלל

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
פיתוח יקר בכל בית שמש גם בד
יקר מאוד זה רק אצל אלי יוחנן

Selulari

משתמש רשום
יש שם סלעים ענקיים במרכז השכונה. יש בעיות טופוגרפיות. לא במקרה כבר היו בעיות עם קיר תמך. בגלל זה עלות הפיתוח יקר זה לא בגלל שמפתחים תשתיות יוקרתיות עבור רוכשים ה1. זה ממש מוטעה.

אדם קדמון

משתמש פעיל
א"א לדעת דוקא כשאני הייתי בבחירה של הריצוף היו שם אמריקאיים דתיים לייט, וסגרו שם דירה דתיים לאומיים.
השאלה אם אתם מדברים מידיעה מי ומי הקונים ומה הכמות.

Selulari

משתמש רשום
א"א לדעת דוקא כשאני הייתי בבחירה של הריצוף היו שם אמריקאיים דתיים לייט, וסגרו שם דירה דתיים לאומיים.
השאלה אם אתם מדברים מידיעה מי ומי הקונים ומה הכמות.
וודאי שיש מסורתיים ודתיים ואמריקאים לייט אין ספק.

Selulari

משתמש רשום
60% משתכן זה אומר שיש הכל מכל כל. בואו לא נחיה באשליה.

בעז"ה בעתיד יהיה המקום מטבעו אופי דתי / חרדי.
רוב הסיכויים שיהיו שם פרובוקציות ומחלוקות עם קיצוניים כמו שהיה ברמת אברהם לגבי העצמות ופה יכול להיות אותו דבר לגבי הצניעות.

יש קבוצה של זוכי משתכן שהם מרמה ב אז ככה שלא מאמין שישבו בשקט, והם ינסו להשתלט בכח על השכונה. מצד שני העירייה לא ממש תתגמש בהכל כי זה יועד לציבור כללי.

לכן שוב כל זה אומר סיכון והמחיר שדורשים בשוק החופשי מאוד גבוה.

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
60% משתכן זה אומר שיש הכל מכל כל. בואו לא נחיה באשליה.

בעז"ה בעתיד יהיה המקום מטבעו אופי דתי / חרדי.
רוב הסיכויים שיהיו שם פרובוקציות ומחלוקות עם קיצוניים כמו שהיה ברמת אברהם לגבי העצמות ופה יכול להיות אותו דבר לגבי הצניעות.

יש קבוצה של זוכי משתכן שהם מרמה ב אז ככה שלא מאמין שישבו בשקט, והם ינסו להשתלט בכח על השכונה. מצד שני העירייה לא ממש תתגמש בהכל כי זה יועד לציבור כללי.

לכן שוב כל זה אומר סיכון והמחיר שדורשים בשוק החופשי מאוד גבוה.
גם לויזניץ יש כמות לא מבוטלת.

ייד

משתמש מקצוען
השכונה תהיה חרדית ירושלמית,
הרבה חסידים, הרבה אברכים חוצניקים, הרבה צ׳אלמערס, הרבה אברכים ליטאים וספרדים, קצת מודרנים, קצת עמך וקצת מזרחיסטים!
שירת הברבור הרועשת של העיריה והמשוקים רק מרחיקים את החילונים שמבינים שהעיריה במצוקה ובורחים לשכונות אחרות,
גם הטרנספר של ש.גולדברג לא התרומם ורוב מוחץ של הרוכשים במשתכן הם חרדים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה