מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

chanacha

משתמש רשום
מצ"ב התגובה שקבלתי ממשרד השיכון בשונה ממה שרשמתם פה : (מצ"ב צילום מסך )

שלום רב
פנייתך לפניות הציבור של משרד הבינוי והשיכון התקבלה והועברה לטיפולי.
עפ"י כללי התכנית ניתן למכור את הדירה לאחר 5 שנים מהאכלוס או 7 שנים מיום קיום ההגרלה בה זכיתם.
אם זכיתם בהגרלת המשך 7 שנים נספרים עפ"י תאריך הגרלת ההמשך ולא עפ"י ההגרלת מקור.

בברכה

לאה
עובד ייעודי חברת מגער אלונים (נותן שירות חיצוני) 
מינהל סיוע בדיור 

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2023-06-20 080007.png
    צילום מסך 2023-06-20 080007.png
    KB 24.7 · צפיות: 32

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
מצ"ב התגובה שקבלתי ממשרד השיכון בשונה ממה שרשמתם פה : (מצ"ב צילום מסך )

שלום רב
פנייתך לפניות הציבור של משרד הבינוי והשיכון התקבלה והועברה לטיפולי.
עפ"י כללי התכנית ניתן למכור את הדירה לאחר 5 שנים מהאכלוס או 7 שנים מיום קיום ההגרלה בה זכיתם.
אם זכיתם בהגרלת המשך 7 שנים נספרים עפ"י תאריך הגרלת ההמשך ולא עפ"י ההגרלת מקור.

בברכה

לאה
עובד ייעודי חברת מגער אלונים (נותן שירות חיצוני) 
מינהל סיוע בדיור 
השאלה מה עם זכיה עקב ביטול, לא הגרלת המשך.

chanacha

משתמש רשום
השאלה מה עם זכיה עקב ביטול, לא הגרלת המשך.
זה היתה ההודעה שקבלתי שזכיתי בהגרלה :
שלום רב,
ברכותינו. אנו שמחים להודיע לך כי בשל ביטול זכייה של זוכה אחר נמצאת זכאי לבחור דירה.

זכית בעקבות השתתפותך בהגרלה מספר 1669 לפרויקט נוה שמיר של קבלן בית שמש סוהו על הפארק בע"מ
ביישוב בית שמש.
לעומת זאת באזור שלי אני משויכת להגרלה ראשונה בכלל
1687243949305.png

נערך לאחרונה ב:

avi11

משתמש פעיל
שלום רב,
ברכותינו. אנו שמחים להודיע לך כי בשל ביטול זכייה של זוכה אחר נמצאת זכאי לבחור דירה.

זכית בעקבות השתתפותך בהגרלה מספר 1669 לפרויקט נוה שמיר של קבלן בית שמש סוהו על הפארק בע"מ
ביישוב בית שמש.
צפה בקובץ המצורף 1402637
לדעתי וכפי שנכתב כאן בפורום ה7 שנים נמדדים החל מההגרלה הראשונה.
ייתכן ובגלל שמדובר בעובד חיצוני יש טעות בתשובה.
תנסו לשלוח שוב ותוכלו לציין גם את התשובה שקיבלו כאן בפורום ממשרד השיכון

chanacha

משתמש רשום
לדעתי וכפי שנכתב כאן בפורום ה7 שנים נמדדים החל מההגרלה הראשונה.
ייתכן ובגלל שמדובר בעובד חיצוני יש טעות בתשובה.
תנסו לשלוח שוב ותוכלו לציין גם את התשובה שקיבלו כאן בפורום ממשרד השיכון
את מי אני לא יכולה לשאול לא חיצוני

chanacha

משתמש רשום
את מי אני לא יכולה לשאול לא חיצוני
בררתי את זה עכשיו טלפונית במספר *5349 שירות לזוכים בדירות מחיר למשתכן
נציגה אמרה לי שזה לפי התאריך של ההגרלת המשך ואין הבדל אם זכיתי בגלל ביטול של משהו או לא

האברך ממיר

משתמש מקצוען
אבל שאר הפרוייקטים הפנימיים יותר בשכונה לא כ"כ נגישים, וצריך לקחת אוטובוס פנימי (קו 23) רק כדי לצאת לנהר הירקון, מה שגורם לדרך להתארך משמעותית.
ומי שגר בד' 2 וצריך לקחת קו כדי לצאת ולהחליף אחר כך לקו 6, או מיש גר בד' 4 וחייב לקחת 23 כדי להגיע לשאר התח"צ שעוברת בד'?
הכי גרוע מהבחינה הזו זה הפרוייקט של "עץ השקד" ברח' חגואל, שעל אף קירבתו האווירית לנהר הירקון, אין משם יציאה, וצריך לעשות סיבוב ענק כדי לצאת).
אתה מכיר את האזור?
אתה מודע לכך שיש שביל שמחבר בין חגואל להשלושה?

האברך ממיר

משתמש מקצוען
אולי בגלל שגוגל עדיין לא מעודכנים בקיצורי הדרך בושבילים אבל בבדיקה בגוגל המרחק בהליכה בין אופק שלי לתחנה בירקון לבין עיר דוד לירקון זה אותו מרחק בדיוק.

[ייתכן מאד ואני לא מכיר את הרחובות הנכונים...]
זה ודאי לא נכון. הבניין הראשון של עיר דוד (השלושה 10) הוא דקה וחצי מהתחנה בירקון.

עגיחדלשךםפ כו

משתמש רשום
מישהו יכול לשרטט כאן על המפה , איפה בדיוק נמצאים הפרויקטים החדשים-וולפסון-נתיב-נווה שמיר וכל השאר שזכו במכרז האחרון?

קבצים מצורפים

• מפה מעודכנת רמת בית שמש ה'.pdf
    KB 610.7 · צפיות: 37

avi11

משתמש פעיל
בררתי את זה עכשיו טלפונית במספר *5349 שירות לזוכים בדירות מחיר למשתכן
נציגה אמרה לי שזה לפי התאריך של ההגרלת המשך ואין הבדל אם זכיתי בגלל ביטול של משהו או לא
הייתי ממליץ לפנות שוב למשרד השיכון בצורה כתובה עם העתק של התשובה שהביאו למעלה שזה 7 שנים מההגרלה הראשונה.
לא נראה לי כ"כ הגיוני שבאופן שהזכיה היא בעקבות ביטול התאריך הוא מזמן הביטול. הרי זאת לא הגרלת המשך סה"כ כניסה לתור שלך.

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
שלום רב,

ביישוב בית שמש.
צפה בקובץ המצורף 1402637
יש הגרלת המשך, ויש זכיה עקב ביטול.
גם בהגרלת המשך יכול להיות זכיה עקב ביטול, אבל זה לא קשור.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
מישהו יכול לשרטט כאן על המפה , איפה בדיוק נמצאים הפרויקטים החדשים-וולפסון-נתיב-נווה שמיר וכל השאר שזכו במכרז האחרון?
ברמ"י כתוב על ארבע מגרשים שהחברה שזכתה בהם היא נווה שמיר שיכון ויזמות. בפועל, אחד המגרשים משווק ע"י קבוצת עמים, ושם הפרוייקט הוא נווה עמים.

קבצים מצורפים

• מפה מעודכנת רמת בית שמש ה'.pdf
    KB 624 · צפיות: 55

chanacha

משתמש רשום
הייתי ממליץ לפנות שוב למשרד השיכון בצורה כתובה עם העתק של התשובה שהביאו למעלה שזה 7 שנים מההגרלה הראשונה.
לא נראה לי כ"כ הגיוני שבאופן שהזכיה היא בעקבות ביטול התאריך הוא מזמן הביטול. הרי זאת לא הגרלת המשך סה"כ כניסה לתור שלך.
זה כן הגרלת המשך ...
כנראה במקרה שלי גם הגרלת המשך וגם זכיה עקב ביטול של משהו שזכה בהגרלת המשך וביטל

האברך ממיר

משתמש מקצוען
זה כן הגרלת המשך ...
כנראה במקרה שלי גם הגרלת המשך וגם זכיה עקב ביטול של משהו שזכה בהגרלת המשך וביטל
אם בעקבות ביטולים של זוכה בהגרלת המשך נכנסת לרשימת הזוכים בהגרלת ההמשך, אז מה הקשר שלך להגרלה הראשונה?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
ומי שגר בד' 2 וצריך לקחת קו כדי לצאת ולהחליף אחר כך לקו 6, או מיש גר בד' 4 וחייב לקחת 23 כדי להגיע לשאר התח"צ שעוברת בד'?
ברור שהפרוייקטים הפנימיים ברמה ה' נגישות לשאר העיר יותר מהשכונות של רמה ד', רק רציתי לציין שבתוך רמה ה' עצמה יש הבדלים בין הפרוייקטים השונים.
אתה מכיר את האזור?
אתה מודע לכך שיש שביל שמחבר בין חגואל להשלושה?
אני מודע לכך שיש את השביל הנ"ל, הבעיה היא שהשביל לא ממשיך במעבר ישיר לרחוב קליין וצריך לעבור דרך אחד הבניינים של עיר דוד, והם לא כל כך שמחים עם זה, שלא לדבר על מקרים שצריך מעלית (למשל עם ילד בעגלה, או בחזור מהירקון לחגואל שלא ממש מתחשק לעלות 4 קומות ברגל...)

האברך ממיר

משתמש מקצוען
ברור שהפרוייקטים הפנימיים ברמה ה' נגישות לשאר העיר יותר מהשכונות של רמה ד', רק רציתי לציין שבתוך רמה ה' עצמה יש הבדלים בין הפרוייקטים השונים.

אני מודע לכך שיש את השביל הנ"ל, הבעיה היא שהשביל לא ממשיך במעבר ישיר לרחוב קליין וצריך לעבור דרך אחד הבניינים של עיר דוד, והם לא כל כך שמחים עם זה, שלא לדבר על מקרים שצריך מעלית (למשל עם ילד בעגלה, או בחזור מהירקון לחגואל שלא ממש מתחשק לעלות 4 קומות ברגל...)
גם אם ממשיכים את רחוב השלושה עד הסוף, זה לא כזה סיבוב ענק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  42  פעמים

לוח מודעות

למעלה