מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

אולי אני טועה, אבל-
לדעתי בתור אחד שרכש דירה ועדיין לא מתגורר בה ולא מסתובב בבית שמש הצפת העימותים שמתרחשים בשכונה מזיקים להתאכלסות עתידית ופוגעת בשכונה לאורך זמן ולגרום לפחות ופחות אנ"ש להיכנס לשכונה.
מסכים עם כל מילה קצת מתחיל להפחיד אותי לבוא למקום של מלחמות

מירי ה.....

משתמש רשום
מציעים לנו עכשיו בבית שמש דירה בנווה שמיר בפרויקט דירת 4 חדרים 103 מטר+11 מטר מרפסת סוכה, דירה על הנייר צפי לסיום בנייה תוך 3 שנים, ב-2.150.000 חשוב לי להדגיש שזה בעיקר להשקעה והמתווך טוען שזה 150.000 פחות ממחיר שוק
השאלה שלי היא
1. האם זה באמת יכול להיות שזה באמת מחיר יותר זול ממחיר השוק?
2. וכן האם בעיניכם זה יהיה אזור מספיק מבוקש יותר מרמה ד' נניח ?
3. וכן למי שיש מושג מה אופי המקום האם המקום יותר יוקרתי כך שיכול להיות שהוא יותר ימשוך אליו משפחות מבוססות או נניח אפילו חרדים מודרניים וחוצ'ניקים שכידוע שמקומות שהם מגיעים אליהם אין גבול לעליית מחירי הדירות
(נא להתייחס בעיקר לשאלה הראשונה, שהיא הכי כבדת משקל בשביל ההשקעה הזו)

avi11

משתמש פעיל
אני לא מכיר את השוק אבל בוודאי שצריך לחשבן שזה מוכן עוד 3 שנים. ונגיד שזה קצת יותר זול אבל הרווח עלול להימחק בכך ש3 שנים אין לך דירה להשכיר

מירי ה.....

משתמש רשום
נכון, אבל הצורת תשלום שם מאוד נוחה לי.......
שזה עוד יתרון אפילו עם הרווח של 150.000 הוא לא באמת רווח,
רק השאלה העיקרית האם זה בכל אופן כרגע נראה שזה הולך לכיוון של מקום יוקרתי וסטייליסטי ?

האברך ממיר

משתמש מקצוען
מציעים לנו עכשיו בבית שמש דירה בנווה שמיר בפרויקט דירת 4 חדרים 103 מטר+11 מטר מרפסת סוכה, דירה על הנייר צפי לסיום בנייה תוך 3 שנים, ב-2.150.000 חשוב לי להדגיש שזה בעיקר להשקעה והמתווך טוען שזה 150.000 פחות ממחיר שוק
השאלה שלי היא
2. וכן האם בעיניכם זה יהיה אזור מספיק מבוקש יותר מרמה ד' נניח ?
3. וכן למי שיש מושג מה אופי המקום האם המקום יותר יוקרתי כך שיכול להיות שהוא יותר ימשוך אליו משפחות מבוססות או נניח אפילו חרדים מודרניים וחוצ'ניקים שכידוע שמקומות שהם מגיעים אליהם אין גבול לעליית מחירי הדירות
(נא להתייחס בעיקר לשאלה הראשונה, שהיא הכי כבדת משקל בשביל ההשקעה הזו)
@ירמי וולדמן ידע לענות על שאלת המחיר.
בעניין האוכלוסיה.
יתכן והמקום יישאר תמיד יעד לאוכלוסיות שיחפצו שלא להתגורר בין אולטרא חרדים, ויתכן מאוד שהם בעצמם יגיעו בסוף למסקנה שזה כבר לא ככה, וזו שכונה חרדית קלאסית כמו ג 2.
במצב הנוכחי הסיכויים לכך הם 50/50, לדעתי האישית בלבד.

avi11

משתמש פעיל
מהנסיון של בית שמש, זה ירחיק הרבה יותר את הצד השני...
א. גם א"כ זה עלול לצבוע את השכונה כשכונה יותר קיצונית מהסטנדרט של בית שמש [אולי תשמח בכך...]
ב. כשמפרסמים כאן בפורום זה רק מגיע לעיניים חרדיות ומזיק להתחרדות השכונה החילונים לא מסתכלים כאן....

avi11

משתמש פעיל
מסכים עם כל מילה קצת מתחיל להפחיד אותי לבוא למקום של מלחמות
מזה אני חושש... מאנשים כמוך שיחששו להגיע.
אבל אני לא באמת חושב שזה נכון, גם כי זה רק חבלי לידה וגם בגלל שתמיד לרעש יש יותר אפקט בפרסום אבל זה לא באמת אמר שזה מה שקורה בשטח ולכן הצעתי להפסיק לדבר על כך...

goaty

משתמש פעיל
ישנם מאות תושבים בשכונה, צריך לשים לב לא להאכיל את הטרול ולא לתת יחס גדול מידי למי שמחפש לעשות רעשים כאלו ואחרים.
רוב מוחלט לא ישמח בקיצוניות לשום צד.
בהמון אם לא ברוב המקומות בארץ גרים במשותף עם חרדים גם כאלו שאינם כך, וכל עוד אין בלגנים הכל בסדר...

מי עדן

משתמש רשום
כמו"כ בכלל הדירות של נמדר ( עם כל מי שדברתי ) ישנן המון ליקוים קטנים , אבל מעצבנים , עם זה בכלים סניטרים , חלודים ומיושנים , ומתגים שבורים , ומרצפות שבורים למיניהם , וחיבורים רופפים , לבתי נורות , חלונות , ואסלות עם מדבקות , שמדובקות בדבק חזק , וכו' וכו' , ורבים הם הדברים עד שא"א לפורטן... , ולמשל ע"ז שצוין למעלה על זה שאין בור ניקוז בממ"ד שהיום דיברתי עם טכנאי מזגנים ע"ז שזה מיקר בעוד כמה מאות שקלים החסר הזה , ( ועוד אסור להתקין מזגנים בחוץ , שזה לבד מקפיץ את המחיר החל מ - 10,000 ש"ח. ) , ומי מדבר על זה שאין מעליות פעילות בשום בניין , וכל הבנינים מלוכלכים באבק ובפסולת בנייה בצורה נוראה וזוועתית , שמי שמגיע שחור , יוצא לבן ( אם יהיו חטאיכם כשנים , כשלג ילבינו... ) , וקחו לדוג' על בנין 4' ( קלין 5' ) שעדין בכלל לא חובר לחשמל , ולא יתחבר עד אחרי סוכות , שזה בפני עצמו דבר חמור , שא"א להתחיל בשום עבודות פנים , וכמובן שבמשרד במקום מבטיחים לטפל , ואילו בשיחה טלפונית לאיריס במשרד אתה יכול להמתין בוש... וכו' וכו' כל אחד עם האכזבות שלו ,אחרי הכול לא לזה ציפינו , אחרי ששילמנו ועוד נשלם... במיטב כספינו לדירה נשמח מי שיכול להרים את הכפפה , ולפעול מעשית בנושא , וליעץ כאן איך אפשר להמשיך הלאה , לרווחתינו ~ גמר חתימה טובה ,שנה טובה ומתוקה.
תכלס יש עוד כאלו שהרגישו כך ??
א"כ אולי נתארגן עם עו"ד מסודר ומקצועי
כי אחרת הם לא מבינים

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
ישנם מאות תושבים בשכונה, צריך לשים לב לא להאכיל את הטרול ולא לתת יחס גדול מידי למי שמחפש לעשות רעשים כאלו ואחרים.
ישנם מאות תושבים בשכונה שרוצים שהיא תהיה שכונה חרדית (כפי שאני מכיר אותה מרחוק)
אגב, באמת מעניין אותי לדעת מה היה שם, בינתיים אני עדיין לא יודע.
רוב מוחלט לא ישמח בקיצוניות לשום צד.
רוב מוחלט ישמחו שהשכונה תהיה חרדית, העירייה לוחמת (ולא רק היא) שזה לא יהיה חרדי, המאבקים בשכונה (אגב, בכלל לא רק קיצוניים שייכים אליהם) הם למטרה אחת, שהשכונה תהיה בסופו של יום חרדית (כמו ג'2, הקריה החרדית, וכו')
בהמון אם לא ברוב המקומות גרים במשותף עם חרדים גם כאלו שאינם כך
רוב המקומות?
איפה?
בני ברק?
מאה שערים?
בית ישראל?
רוממה?
רמה ב'?
רמה ג'?
רמה ד'?
או מקום אחר (חוץ ממתחרדים, גם שם לא לאורך ימים...)

מירי ה.....

משתמש רשום
לא הבנתי,
מה שייך פה בכלל מאבקים....
הם מתכוונים להתעלל שם בחילונים עד שהם יעזבו משם ?
לחילונים יש יותר כוח משלנו
כמה להם מפריע שיש שירים של בית כנסת ליד הבית, לעומת שלנו מפריע שיתלו תמונה של פריצות ליד הבית או שידליקו טלוויזיה בקולי קולות בשבת ?

י מ פ

משתמש צעיר
אף אחד לא מתעלל .וחרדים חיים פה גם אם מי שלא כמוהם .
והעתיד ב''ה ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  48  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה