מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

די וי די

משתמש רשום
@goaty קודם כל תודה רבה
נשמח לקבל תמונות כמה שיותר מעודכנות עדיף במייל d0583263807 ג'ימייל וכו'
בנין 5 במגרש 382

די וי די

משתמש רשום
כמדומני שסיימו את בניית השלד בבניין 5
( בניין נמוך, קרוב לכיכר?)
אינני ידע את המיקום המדויק אך אני יודע שמדובר בבנין נמוך של 5 קומות ולא של 8
האם יש לכם תמונות מהמתחם ?
אפי' מלפני חודשיים
יישר כח

ברוס

משתמש פעיל
רוכשי נמדר שימו לב!
בחוזה מופיע שמועד התשלום האחרון הוא לא יאוחר מ7 ימים לפני מסירת החזקה בדירה. כלומר, המועד טרם הגיע.
ואילו במצב החשבון מופיע שמועד התשלום הוא ב-15/07. כלומר לפני תשעה ימים.
והחוב כבר נושא ריבית.
פניתי לחברה וממתין לתגובה.
בדקו מה קורה אצלכם.

צפה בקובץ המצורף 1171499k

צפה בקובץ המצורף 1171491
האם כבר קבלת תגובה לענין הנ"ל מחברת נמדר ?

פשוט בימים האחרונים ( מאז יום א' ) הם נעלמו , הם לא עונים בטלפון , ולא מגיבים למיילים.

goaty

משתמש פעיל
@די וי די עכשיו אני רואה שהתמונות שלי לא כוללות את בניין 5, אשתדל לצלם לכם בקרוב בל"נ.
מצרף תמונה ששלחו מאלי יוחנן לפני כחודשיים, מבט מלמעלה של הפרוייקט. (בניין 5 הוא הקרוב ביותר לכיכר)

קבצים מצורפים

• בניין בבנייה.jpg
    בניין בבנייה.jpg
    KB 290.2 · צפיות: 46

די וי די

משתמש רשום
@די וי די עכשיו אני רואה שהתמונות שלי לא כוללות את בניין 5, אשתדל לצלם לכם בקרוב בל"נ.
מצרף תמונה ששלחו מאלי יוחנן לפני כחודשיים, מבט מלמעלה של הפרוייקט. (בניין 5 הוא הקרוב ביותר לכיכר)
אלי יוחנן שלחו לכם תמונות ?????
לי הם בקושי עונים במייל ...
יש מצב לתמונות עדכניות יותר ?
האם סימנתי את הבנין הנכון ? [5]
Inked1174425-c5a45f9e94f139adc5176100072fcf80.jpg

goaty

משתמש פעיל
@די וי די תמונה שאלי יוחנן צרפו לסקר שביעות רצון ששלחו.
בל"נ בפעם הבאה שאעבור באיזור ביום, אצלם לך.
@יאלה בבקשה:

קבצים מצורפים

• רמת יוחנן.jpg
    רמת יוחנן.jpg
    KB 435.6 · צפיות: 42

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אולי למישהו יש מושג מה קורה עם הפרויקט של מרדכי אביב (995)?
בחברה טוענים שהעיריה מעכבת אותם, הם עדיין לא הוציאו לשיווק ולא התחילו כלום
יש כאן עוד זוכים בפרויקט הזה?

ברוס

משתמש פעיל
אני עדיין ממתין למענה על הפנייה ששלחתי במייל.
1) קיימתי מקודם ( יום ה' מסעי בצהרים ) שיחה עם איריס מהמשרד של נמדר - דבר ראשון הוא אמרה לי שאין שום הצמדות ופיגורים וריביות וכו' לאלה שעדיין לא שילמו את התשלום האחרון לדירה, ולדבריה גם לא חייבים לשלם , ולא יהיו שום טענות על הרוכשים עד 7' ימים לפני מסירת מפתחות בפועל - וע"כ תגיע מהחברה הודעה נפרדת.
האם יש חדש עם נמדר בעניין האכלוס? זה באמת הולך להידחות לתקופת החגים?
ולגבי האיכלוס הם אומרים שהם מאוד מקווים שעד אמצע אלול כבר ימסרו מפתחות, הם עובדים ע"ז במרץ רב , ולטענתם זה תלוי באישור של חברת חשמל.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
1) קיימתי מקודם ( יום ה' מסעי בצהרים ) שיחה עם איריס מהמשרד של נמדר - דבר ראשון הוא אמרה לי שאין שום הצמדות ופיגורים וריביות וכו' לאלה שעדיין לא שילמו את התשלום האחרון לדירה, ולדבריה גם לא חייבים לשלם , ולא יהיו שום טענות על הרוכשים עד 7' ימים לפני מסירת מפתחות בפועל - וע"כ תגיע מהחברה הודעה נפרדת.
תודה. הרגעת אותי.

כט

משתמש פעיל
ללקוחות סוהו על הפארק שלו' וברכה

א. חשוב לדעת כי בימים אלו החברה שולחת מייל ללקוחות על בחירת רובה ע"פ החוזה אנו זכאים לרובה בצבע הקרוב ביותר לגוון האריח, לפי מה ששרה לנדאו (מתאמת שינויי דירים) כתבה לי זו האפשרות של בחירה ע"פ מנהל עבודה או שינויי דירים או מי מטעמו.

ב. אשמח אם יש משהו בשטח שיוכל להעלות תמונות לדווח איפה אוחזים האם סיימו שלד בכל הבניינים , האם התחילו חיפויי חוץ, האם משהו נקרא לשטח שיראה שהאריחים שהזמין הם אלו שהגיעו.

ג. האם יש משהו שהגיע לראות את הדירה שלו עם\ בלי תאום ואיך זה עובד.

תודה רבה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בנימיני

משתמש מקצוען
ללקוחות סוהו על הפארק שלו' וברכה

א. חשוב לדעת כי בימים אלו החברה שולחת מייל ללקוחות על בחירת רובה ע"פ החוזה אנו זכאים לרובה בצבע הקרוב ביותר לגוון האריח, לפי מה ששרה לנדאו (מתאמת שינויי דירים) כתבה לי זו האפשרות של בחירה ע"פ מנהל עבודה או שינויי דירים או מי מטעמו.

ב. אשמח אם יש משהו בשטח שיוכל להעלות תמונות לדווח איפה אוחזים האם סיימו שלד בכל הבניינים , האם התחילו חיפויי חוץ, האם משהו נקרא לשטח שיראה שהאריחים שהזמין הם אלו שהגיעו.

ג. האם יש משהו שהגיע לראות את הדירה שלו עם\ בלי תאום ואיך זה עובד.

תודה רבה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WhatsApp Image 2022-07-31 at 21.08.03 (1).jpeg
WhatsApp Image 2022-07-31 at 21.08.03.jpeg

קבצים מצורפים

• WhatsApp Video 2022-07-31 at 21.08.02 (1).mp4
    6.8 MB
  • WhatsApp Video 2022-07-31 at 21.08.02.mp4
    4.1 MB

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה