מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

א.י.ג.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
הייתי השבוע במסירה ראשונית באחוזת נמדר - 490 - הדירות מוכנות ברובן הגדול ברוב הדירות כבר מותקנות שירותים אמבטיות , תריסים , דודי שמש קולטי אור שזה חוסך 80 % אחוז בחשמל ( כך לפי נציג החברה ) , וכו' וכו' , הם שמים גם בכל הדירה , כמה תוספות בונוסים לדוגמא - ברז מים , וברז צינור גז במרפסות , ומתלה כביסה מתכוונן במסתור כביסה , וריצוף במסתור של המטבח איפה שממוקם הדוד שמש , וצינור תשתית שכבר קדוחה בקיר להנחת מזגן מיני מרכזי , ומה שנשאר מטעם החברה הוא לדוג' להתקין מתגים , אינטרקום , עיניות בדלת , תריסי גלגלת בסלון וכו' ממש דברים קטנים ושוליים שהם צריכים להשלים את זה , וכמובן שטיפת פוליש חזקה בכל פינה ופינה לכל הבנינים , וגם לעבור ולתקן על כל הליקויים שהמהנדס החיצוני שהבאתי מחברת לשם ( שפורסם כאן באשכול ) מצא ופירט אותם לנציג החברה ( ב"ה לא היה משהו ליקוי רציני אבל פה ושם היה מרצפת שבורה/סדוקה , פה הדלת לא נטרקת טוב , וכו' וכו' כך שעוברים במשך שעה ומחצה על כל קוצו של יו"ד במרחבי הדירה , והחברה מתחייבת לתקן את הכול בכול מכול כל אם זה באמת נכון הליקוי - כך שאתה מקבל דירה מושלמת 100 % בע"ה. ( ואני אישית מאוד ממליץ על זה , מכיון שיש דברים שרק עיניים מקצועיות כמו מהנדס יכולים לראות מה שאני הק' לא הייתי מעלה על דעתי אפילו שיש כאן בעיה , שוב לא מדובר פה בדברים גדולים ומשמעותים , אבל אם כבר משלמים על דירה ביוקר , כדאי להיכנס לדירה הכי מושלמת שיכול להיות )
עוד דבר הם אמרו לי שאין כמעט חילונים בפרויקט , והרוב הם חרדים מכל העדות , ושכבות הציבור החרדי , ולדעתם מהידע שלהם השכונה תהיה שכונה חרדית שומרת שבת , עם מיעוט ציבור ( נכון לעכשיו ) דת"ל. " הם אמרו לי שבשכונה הזו " ידם של החרדים על העליונה " ואפילו העירייה הפנימה והבינה זאת רק לאחרונה , ואפילו אם יהיה בריכה עירונית ומגרשי טניס הכול יהיה בהפרדה מלאה וסגורה בשבתות ומועדי ישראל. וד"ל - ואכמ"ל.

לשאלתי מתי הדירה תהיה מוכנה למסירה , הם אמרו לי שאחרי חגי תשרי תשפ"ג , ויעשו השתדלות נחרצת להקדים את זה עוד לפני החגים שכך מי שירצה יוכל כבר לחגוג את החגים ואת השנה החדשה בביתו החדש. אמרתי להם שבחוזה כתוב שמסירת הדירה הינו 31/07/22 שזה בחודש אב. אז הם אמרו לי שע"פ החוק הם יכולים לאחר מהחוזה ב 60' יום וגם שלפי חוק הקורונה הם יכולים לאחר ב' 3' חודשים מבלי למצמץ... ואכן לפי דבריהם של החברה הקורונה שבשה להם קצת תוכניות והם יאחרו קצת " לא שיש להם אינטרס בזה" רק הם רוצים להביא ללקוחות דירה מושלמת פרפקט 100 % לכן הם קצת מאחרים , הם יכולים להקדים על חשבוננו בכמה דברים , אך הם לא רוצים , ורוצים להשתמש בזכות האיחור כנ"ל , ע"מ להביא לנו דירה מושלמת ביותר.

אחרי המסירה הם מחתימים ( למי שעדין עוד לא חתם ) על איסור הוצאת מזגנים בחוץ.
החניה התחתונה כבר כמעט מושלמת ומרוצפת באבני מדרכה
בברכת ישוב טוב.
הייתי שם לפני חג פסח, שאלתי אותם לגבי משאבות המים והם אמרו שצריך לשים עוד התקן שבת אך את זה הדיירים יעשו.
ידוע לך על התארגנות מסויימת לכך בין רוכשי הדירות שבפרוייקט?

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
היתר זה בערך 5 אלף זה מה שהאדריכל לוקח ויש מודד שעולה בערך 1000 ומשהו ומהנדס שגם עולה ופרסומים לא זוכרת איך עשיתי חישוב וזה מה שיצא לי אברר שוב
@ברכת מרום - למה ההיתר אמור לעלות כסף- הרי האופציה כתובה בתבע.. ועל סמך זה קנינו את הדירה

נערך לאחרונה ב:

ברכת מרום

משתמש מקצוען
זה שזה כתוב בתב"ע אומר שיש לך זכויות בנייה ואתה לא צריך לעשות שינוי תב"ע שאותו מותר לעשות רק 10 שנים מבניה חדשה והתהליך שלו ארוך ויקר הרבה יותר מהוצאת היתר רגיל שאותו אפשר לעשות אחרי 3 שנים מבנייה חדשה.
אבל בנמדר בגלל שהם עשו תהליך שנקרא הקלה מותר באופן מידי להוציא היתר. היתר לוקח כחצי שנה

IMG-20220428-WA0010.jpg

הייתי ביקור בשכונה הנחמדה רמה ה'
גם בחול המועד וגם אתמול
זה ממש פלא!
איפה שהלכתי פגשתי היימישערס, ממש ממש פרומע!
חסידים וליטאים, ירושלמים עם קאפטענע'ס
היה נחת לראות את המקום בפאר והדר
בית כנסת חסידי נחמד מאוד עם מקווה!
אפילו 2 גינות (עדיין לא פתוח) אבל כבר מוכן לגמרי
בוה"ה

מה שכן, צריך לפעול בדחיפות על מעבר נורמלי ותקין מרחוב חגואל (עץ השקד) לעבר רחוב אליהו הנביא
זה ממש הזוי לעשות כזה סיבוב גדול עד לשם
ושם זה ממש מרכז חיים עם כל המובנים, תחבורה, קניות, פארק, וכו'
אומנם אחרי פתיחת הגינה בסוף חגואל זה ישמש מעבר אבל זה עדיין לא מספיק בשביל כל הרחוב
מי שיוכל לפעול בנושא אשרי לו!!
ובינתיים , לכל אלו המגוררים שם כבר! חילכם לאורייתא! חזקו ואמצו!
תזכרו ותרשמו בספר ההיסטוריה של השכונה שאתם הפכתם אותה לשכונה חרדית עוד לפני שהיא נהייתה חילונית.....
אכן האווירה בשכונה ממש מיוחדת
באו לבקר בימי חוהמ הרבה מהרוכשים, הסתובבו בשכונה ונדלקו
משפחות שבאו לבקר הסתובבו עם חיוך כאינם מאמנים. "אינה דומה שמיעה לראיה", כמה שנסביר על ההווי של המיוחד של השכונה, עד שלא מגיעים לראות מקרוב את המשפחות החרדיות הרבות המתגוררות בשכונה, את האחדות הנפלאה בין כולם - את זה א"א להעביר בטקסטים ולא בתמונות מעל גבי האשכול...

לגבי הגינות, גינה אחת (צמודה לנמדר 491, בכניסה לשכונה) עדיין ללא הצללה אבל עם ספסלים, מתקנים יפים, ריצוף.
יְלָדִים וִילָדוֹת מְשַׂחֲקִים כבר מספר חודשים.

אם יתפח שם מעבר לכיוון רמה א וג2 ללא צורך בסיבוב זה בהחלט יהיה תענוג.
בינתיים הקו הפנימי - 23 שנכנס כבר לשכונה בימים הקרובים יאריך את מסלולו וימשיך עד ל'עץ השקד'

ובער"ש פותחים את המעבר בין עץ השקד לעיר דוד ומקצר את ההליכה לתפילות לפחות מ5 דקות הליכה!

חצקאל

משתמש חדש
קבוצת הזוכים תתיחסו עלי לגבי שוכרים לדירה אני כבר כמה ימים מחכה לתשובה ממכם ולא מתייחסים

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד

מזעזע: פתח בית כנסת בבית שמש הושחת עם חומרים מבאישים; המשטרה חוקרת​

תושבי בית הכנסת בשכונת "נווה שמיר" בבית שמש נדהמו הבוקר לגלות כי הדלת הושחתה וסיד וחומרים מבאישים אחרים נשפכו על שטח הכניסה • המשטרה לקחה מהמקום את סרטי האבטחה, ופתחה בבדיקה • המתפללים טוענים: "יודעים מי זה"
קרבות הדת בבית שמש: מתפללי בת הכנסת התעוררו הבוקר (שישי) למראות חמורים ומזעזעים, כאשר בית הכנסת בו הם מתפללים מזה מספר חודשים – הושחת בוונדליזם. המתפללים טוענים שיש להם השערה מי עומד מאחורי הוונדליזם, וכוחות המשטרה שנקראו למקום פתחו בבדיקת האירוע – כולל לקיחת סרטי האבטחה מהמצלמות שהותקנו בשטח בית הכנסת.

בית הכנסת ממוקם ברמה ה' בבית שמש, בשכונת נווה שמיר. מאז עברו להתגורר בשכונה קבוצה גדולה של תושבים מהמגזר החרדי הם עוברים לטענתם התנכלות מצד גורמים שאינם מעוניינים בחרדים אצלם בשכונה, התנכלות שגם כללה תקיפת משפחה חרדית בשכונת נווה שמיר במהלך חג הפסח האחרון.

כאשר הם הגיעו הבוקר לתפילת שחרית, הם נדהמו לראות כי דלת בית הכנסת הושחתה על ידי גורמים אלמוניים משכונת נווה שמיר שלפי החשד של המתפללים – אינם מעוניינים בתושבים חרדים אצלם בשכונה. מלבד השחתת דלת בית הכנסת, בפתח הכניסה נשפך סיד וצבע ועוד מספר חומרים מבאישים אחרים. ההשחתה עצמה נעשתה אמש, בשעת לילה.

במהלך החודשים האחרונים התאכלסו בשכונה במסגרת תוכנית "מחר למשתכן" מאות תושבים מהמגזר החרדי, ואז כאמור החל המאבק נגדם מצד גורמים אנטי-חרדים. מטעם סגנית ראש העיר בית שמש, רינה הולנדר, נמסר כי: "מעשה מגעיל ואני מגנה אותו". עוד נמסר, כי בהזדמנות זו סגנית ראש העיר מבקשת לגנות פרובוקציות ומעשים שונים שנעשו ברחבי העיר האסורים חוקית והלכתית.

WhatsApp-Image-2022-04-29-at-11.39.08-768x1024.jpeg

(27א*)JDN

מזעזע: פתח בית כנסת בבית שמש הושחת עם חומרים מבאישים; המשטרה חוקרת​

תושבי בית הכנסת בשכונת "נווה שמיר" בבית שמש נדהמו הבוקר לגלות כי הדלת הושחתה וסיד וחומרים מבאישים אחרים נשפכו על שטח הכניסה • המשטרה לקחה מהמקום את סרטי האבטחה, ופתחה בבדיקה • המתפללים טוענים: "יודעים מי זה"
קרבות הדת בבית שמש: מתפללי בת הכנסת התעוררו הבוקר (שישי) למראות חמורים ומזעזעים, כאשר בית הכנסת בו הם מתפללים מזה מספר חודשים – הושחת בוונדליזם. המתפללים טוענים שיש להם השערה מי עומד מאחורי הוונדליזם, וכוחות המשטרה שנקראו למקום פתחו בבדיקת האירוע – כולל לקיחת סרטי האבטחה מהמצלמות שהותקנו בשטח בית הכנסת.

בית הכנסת ממוקם ברמה ה' בבית שמש, בשכונת נווה שמיר. מאז עברו להתגורר בשכונה קבוצה גדולה של תושבים מהמגזר החרדי הם עוברים לטענתם התנכלות מצד גורמים שאינם מעוניינים בחרדים אצלם בשכונה, התנכלות שגם כללה תקיפת משפחה חרדית בשכונת נווה שמיר במהלך חג הפסח האחרון.

כאשר הם הגיעו הבוקר לתפילת שחרית, הם נדהמו לראות כי דלת בית הכנסת הושחתה על ידי גורמים אלמוניים משכונת נווה שמיר שלפי החשד של המתפללים – אינם מעוניינים בתושבים חרדים אצלם בשכונה. מלבד השחתת דלת בית הכנסת, בפתח הכניסה נשפך סיד וצבע ועוד מספר חומרים מבאישים אחרים. ההשחתה עצמה נעשתה אמש, בשעת לילה.

במהלך החודשים האחרונים התאכלסו בשכונה במסגרת תוכנית "מחר למשתכן" מאות תושבים מהמגזר החרדי, ואז כאמור החל המאבק נגדם מצד גורמים אנטי-חרדים. מטעם סגנית ראש העיר בית שמש, רינה הולנדר, נמסר כי: "מעשה מגעיל ואני מגנה אותו". עוד נמסר, כי בהזדמנות זו סגנית ראש העיר מבקשת לגנות פרובוקציות ומעשים שונים שנעשו ברחבי העיר האסורים חוקית והלכתית.

WhatsApp-Image-2022-04-29-at-11.39.08-768x1024.jpeg

(27א*)JDN

:LOL:
סערה בכוס מים

כבר לפני כמה ימים מישהו עשה את זה, אף אחד בשכונה לא התייחס לזה.
השכנים בבניין מיד ניקו וחסלט.

מי שדאג לפרסם את זה הוא בחור שכואב לו שהשכונה חרדית ולא כמו שמכרו לו, שניסה לתדלק את זה ולצערו אף אחד לא פרסם את זה
לכן נאלץ לשלוח בכבודו ובעצמו לקבוצת ווצאפ של נייעס בבי"ש
ולצערו כי רב שם זה חזר לו כבומרנג, התגובות התהפכו ודיברו על עמותה בשם "בית כנסת נווה ציון" שבמשך חצי שנה מנסים לאסוף מניין "ציוני" לתפילה אך ללא הצלחה.
מיום אכלוס השכונה לא הוקם גם לא מניין אחד, לא בימי החול ולא בשבתות ובחגים.
ומביטים סביבם ורואים בכל יום כמה וכמה מנייני תפילה שחרית-מנחה-מעריב שבת חג, של ספרדים ואשכנזים, ישראלים ואמריקאים, חסידים וליטאים. בעוד הם צריכים לצעוד לשכונת המשקפיים או מ' - 3.
על אף שהוזמנו בכבוד וברגישות לבוא להתפלל יחד בכל אחד מהמניינים שיבחרו.

סקופ פורימי נוסף: העמותה אף הגישה בקשה להקצאה :geek: עם מבנה גדול בכניסה לשכונה... עמותה ללא ציבור, מניין ללא מתפללים.

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
:LOL:
סערה בכוס מים

כבר לפני כמה ימים מישהו עשה את זה, אף אחד בשכונה לא התייחס לזה.
השכנים בבניין מיד ניקו וחסלט.

מי שדאג לפרסם את זה הוא בחור שכואב לו שהשכונה חרדית ולא כמו שמכרו לו, שניסה לתדלק את זה ולצערו אף אחד לא פרסם את זה
לכן נאלץ לשלוח בכבודו ובעצמו לקבוצת ווצאפ של נייעס בבי"ש
ולצערו כי רב שם זה חזר לו כבומרנג, התגובות התהפכו ודיברו על עמותה בשם "בית כנסת נווה ציון" שבמשך חצי שנה מנסים לאסוף מניין "ציוני" לתפילה אך ללא הצלחה.
מיום אכלוס השכונה לא הוקם גם לא מניין אחד, לא בימי החול ולא בשבתות ובחגים.
ומביטים סביבם ורואים בכל יום כמה וכמה מנייני תפילה שחרית-מנחה-מעריב שבת חג, של ספרדים ואשכנזים, ישראלים ואמריקאים, חסידים וליטאים. בעוד הם צריכים לצעוד לשכונת המשקפיים או מ' - 3.
על אף שהוזמנו בכבוד וברגישות לבוא להתפלל יחד בכל אחד מהמניינים שיבחרו.

סקופ פורימי נוסף: העמותה אף הגישה בקשה להקצאה :geek: עם מבנה גדול בכניסה לשכונה... עמותה ללא ציבור, מניין ללא מתפללים.
ולצערו זכו בפרסום ראשון משום מה...

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ולצערו זכו בפרסום ראשון משום מה...
פרסום ראשון יכול לקבל כל עמותה שמגיש בקשה, זה חלק מפרוצדורה.
כמובן שבבית שמש, הליך הקצאות שעובד רחוק מהנוהל והחוק לא סתם אושר פרסום ראשון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה