מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
היתר זה בערך 5 אלף זה מה שהאדריכל לוקח ויש מודד שעולה בערך 1000 ומשהו ומהנדס שגם עולה ופרסומים לא זוכרת איך עשיתי חישוב וזה מה שיצא לי אברר שוב
האדריכל אכן.
מהנדס להיתר זה אזור 1000 ש"ח, (בבנייה יעלה יותר).
מודד, נראה לי לא רלוונטי בבנייה חדשה (לא באחריות)
פרסום ודואר רשום למתנגדים לא מגיים לעוד 8000 ש"ח.
יש נושא של היטלי השבחה ומי שמש (חברת מים), אבל זה כבר נושא נפרד

נמדרי

משתמש חדש
לגבי המרפסות בנמדר . נמדר עשו עליהם הקלה ולכן אין צורך לחכות שלוש שנים אלא ניתן מיד לגשת ולעשות היתר.
זה לפי ברור שאני ערכתי כי גם לי יש מרפסת שהיא אופציה.
אשמח לדעת כמה עולה לסגור מרפסת לחדר האם בררתם את העניין @אור יום ט
היתר בערך 15 K. השאלה כמה הבנייה עצמה?
גם לי יש מרפסת כזו שאני מאוד מעוניין לבנות בה אני רק חושש שאיאפשר יהיה להגיש בקשה להיתר לבד אלא רק עם כלהדיירים מעלי

יאלה

משתמש צעיר
הייתי ביקור בשכונה הנחמדה רמה ה'
גם בחול המועד וגם אתמול
זה ממש פלא!
איפה שהלכתי פגשתי היימישערס, ממש ממש פרומע!
חסידים וליטאים, ירושלמים עם קאפטענע'ס
היה נחת לראות את המקום בפאר והדר
בית כנסת חסידי נחמד מאוד עם מקווה!
אפילו 2 גינות (עדיין לא פתוח) אבל כבר מוכן לגמרי
בוה"ה

מה שכן, צריך לפעול בדחיפות על מעבר נורמלי ותקין מרחוב חגואל (עץ השקד) לעבר רחוב אליהו הנביא
זה ממש הזוי לעשות כזה סיבוב גדול עד לשם
ושם זה ממש מרכז חיים עם כל המובנים, תחבורה, קניות, פארק, וכו'
אומנם אחרי פתיחת הגינה בסוף חגואל זה ישמש מעבר אבל זה עדיין לא מספיק בשביל כל הרחוב
מי שיוכל לפעול בנושא אשרי לו!!
ובינתיים , לכל אלו המגוררים שם כבר! חילכם לאורייתא! חזקו ואמצו!
תזכרו ותרשמו בספר ההיסטוריה של השכונה שאתם הפכתם אותה לשכונה חרדית עוד לפני שהיא נהייתה חילונית.....

מרנדרת

משתמש מקצוען
בשורה עגומה לזוכי נמד"ר
לפי שיחה עם מנהל העבודה בשטח
ככל הנראה קבלת מפתח רק אחרי סוכות שנה הבאה!

אור יום ט

משתמש חדש
משהו יודע מה קורה אם הפרויקט של נתיב פיתוח

בשורה עגומה לזוכי נמד"ר
לפי שיחה עם מנהל העבודה בשטח
ככל הנראה קבלת מפתח רק אחרי סוכות שנה הבאה!
איך זה ייתכן? זה חורג מהחוזה. גם לפי החוזה מותר להם לחרוג מקסימום בחודשיים שזה יוצא לפני סוכות

ברוס

משתמש פעיל
הייתי השבוע במסירה ראשונית באחוזת נמדר - 490 - הדירות מוכנות ברובן הגדול ברוב הדירות כבר מותקנות שירותים אמבטיות , תריסים , דודי שמש קולטי אור שזה חוסך 80 % אחוז בחשמל ( כך לפי נציג החברה ) , וכו' וכו' , הם שמים גם בכל הדירה , כמה תוספות בונוסים לדוגמא - ברז מים , וברז צינור גז במרפסות , ומתלה כביסה מתכוונן במסתור כביסה , וריצוף במסתור של המטבח איפה שממוקם הדוד שמש , וצינור תשתית שכבר קדוחה בקיר להנחת מזגן מיני מרכזי , ומה שנשאר מטעם החברה הוא לדוג' להתקין מתגים , אינטרקום , עיניות בדלת , תריסי גלגלת בסלון וכו' ממש דברים קטנים ושוליים שהם צריכים להשלים את זה , וכמובן שטיפת פוליש חזקה בכל פינה ופינה לכל הבנינים , וגם לעבור ולתקן על כל הליקויים שהמהנדס החיצוני שהבאתי מחברת לשם ( שפורסם כאן באשכול ) מצא ופירט אותם לנציג החברה ( ב"ה לא היה משהו ליקוי רציני אבל פה ושם היה מרצפת שבורה/סדוקה , פה הדלת לא נטרקת טוב , וכו' וכו' כך שעוברים במשך שעה ומחצה על כל קוצו של יו"ד במרחבי הדירה , והחברה מתחייבת לתקן את הכול בכול מכול כל אם זה באמת נכון הליקוי - כך שאתה מקבל דירה מושלמת 100 % בע"ה. ( ואני אישית מאוד ממליץ על זה , מכיון שיש דברים שרק עיניים מקצועיות כמו מהנדס יכולים לראות מה שאני הק' לא הייתי מעלה על דעתי אפילו שיש כאן בעיה , שוב לא מדובר פה בדברים גדולים ומשמעותים , אבל אם כבר משלמים על דירה ביוקר , כדאי להיכנס לדירה הכי מושלמת שיכול להיות )
עוד דבר הם אמרו לי שאין כמעט חילונים בפרויקט , והרוב הם חרדים מכל העדות , ושכבות הציבור החרדי , ולדעתם מהידע שלהם השכונה תהיה שכונה חרדית שומרת שבת , עם מיעוט ציבור ( נכון לעכשיו ) דת"ל. " הם אמרו לי שבשכונה הזו " ידם של החרדים על העליונה " ואפילו העירייה הפנימה והבינה זאת רק לאחרונה , ואפילו אם יהיה בריכה עירונית ומגרשי טניס הכול יהיה בהפרדה מלאה וסגורה בשבתות ומועדי ישראל. וד"ל - ואכמ"ל.

לשאלתי מתי הדירה תהיה מוכנה למסירה , הם אמרו לי שאחרי חגי תשרי תשפ"ג , ויעשו השתדלות נחרצת להקדים את זה עוד לפני החגים שכך מי שירצה יוכל כבר לחגוג את החגים ואת השנה החדשה בביתו החדש. אמרתי להם שבחוזה כתוב שמסירת הדירה הינו 31/07/22 שזה בחודש אב. אז הם אמרו לי שע"פ החוק הם יכולים לאחר מהחוזה ב 60' יום וגם שלפי חוק הקורונה הם יכולים לאחר ב' 3' חודשים מבלי למצמץ... ואכן לפי דבריהם של החברה הקורונה שבשה להם קצת תוכניות והם יאחרו קצת " לא שיש להם אינטרס בזה" רק הם רוצים להביא ללקוחות דירה מושלמת פרפקט 100 % לכן הם קצת מאחרים , הם יכולים להקדים על חשבוננו בכמה דברים , אך הם לא רוצים , ורוצים להשתמש בזכות האיחור כנ"ל , ע"מ להביא לנו דירה מושלמת ביותר.

אחרי המסירה הם מחתימים ( למי שעדין עוד לא חתם ) על איסור הוצאת מזגנים בחוץ.
החניה התחתונה כבר כמעט מושלמת ומרוצפת באבני מדרכה
בברכת ישוב טוב.

די וי די

משתמש רשום
מעונין לבוא מחר יום ד' לביקור בשכונה
ומחפש מישהו שיודע לתת מיקום מדויק של הפרוייקט של אלי יוחנן רחוב וכדו' כולל נקודת ציון על המפה של גוגל
ואולי גם אפשרות תחבורה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה