מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

ברוס

משתמש פעיל
איך נשמע שם משפחה חרדי? אני מכיר אדלשטיין חילוני לגמרי ואלון חרדי למהדרין.
ותראה כמה ברוס יש כאן: https://he.m.wikipedia.org/wiki/ברוס רובם בכלל לא יהודים (כמובן, חלילה לי מלומר משהו עליך, רק על העובדה ששמות משפחה לא אומרים כלום)
לכל כלל , יש יוצא מן הכלל... ואכמ"ל.
הרעיון זה לא משהו פרטי זה משהו כללי.

haimn

משתמש פעיל
אדם שכותב על תולדות אהרון "טרור" ככל הנראה לא באמת מהציבור החרדי
לא בהכרח, חלק גדול מאוד מהציבור הליטאי לא מכיר את תולדות אהרון.
גם אני עצמי, שהייתי באיזור גאולה מספר שנים לא באמת הבדלתי בית תולדות אהרון לנטורי קרתא.
ואם לומר את האמת, גם היום אני לא אדע להבדיל ביניהם.
לא הכרתי אף פעם חסיד תולדות אהרון, כמו תמיד, אני מניח שמה שראיתי היו בעיקר הקיצונים שם.
אני רוצה להאמין שלא יהיו לנו פשקווילים על הקירות, גרפיטי בכל מקום ושריפת פחים.
(שלא לדבר על זריקת אבנים בשבת שזה חילול שבת גמור, וכנראה מי שעושה את זה לא מכוון לשם שמיים).
חבר שלי שגר במאה שערים מספר לי שזה סיוט, בכל פעם שיש הפגנה הכל מסריח, הוא לא יכול לצאת לרחוב, כל הכבישים חסומים, אני מאוד מקווה שהשכונה לא תהיה כזו, כי אז גם חרדים לא ירצו לגור שם למעט מספר קיצוניים.

יחידה!

משתמש פעיל
לא בהכרח, חלק גדול מאוד מהציבור הליטאי לא מכיר את תולדות אהרון.
גם אני עצמי, שהייתי באיזור גאולה מספר שנים לא באמת הבדלתי בית תולדות אהרון לנטורי קרתא.
ואם לומר את האמת, גם היום אני לא אדע להבדיל ביניהם.
לא הכרתי אף פעם חסיד תולדות אהרון, כמו תמיד, אני מניח שמה שראיתי היו בעיקר הקיצונים שם.
אני רוצה להאמין שלא יהיו לנו פשקווילים על הקירות, גרפיטי בכל מקום ושריפת פחים.
(שלא לדבר על זריקת אבנים בשבת שזה חילול שבת גמור, וכנראה מי שעושה את זה לא מכוון לשם שמיים).
חבר שלי שגר במאה שערים מספר לי שזה סיוט, בכל פעם שיש הפגנה הכל מסריח, הוא לא יכול לצאת לרחוב, כל הכבישים חסומים, אני מאוד מקווה שהשכונה לא תהיה כזו, כי אז גם חרדים לא ירצו לגור שם למעט מספר קיצוניים.
נורא עצוב שעם קיצוניים לא יוכלו להסתדר
אבל עם חרדים מודרנים כן יסתדרו...
העיקר שיחיו בשלום.....
עצוב, עצוב עצובבבבבבבב
עדיף לראות כל יום פח נשרף ולא לראות עוד איפוניסטים ונשים פרוצות!!!!

haimn

משתמש פעיל
העיקר שיחיו בשלום.....
עצוב, עצוב עצובבבבבבבב
כשאני מדבר על קיצונים, אין הכוונה למי שמקפיד על קלה כחמורה, אלא על אנשים שכל מה שהם מחפשים זה לעשות בלאגן.
אני לא רוצה לגור עם קיצונים מאף מגזר, אני אשמח לגור עם כל מי שיש לו מידות טובות, שאוהב את כל עם ישראל ומרבה קידוש השם, מי ששקוע בתורה ולא רק שקוע בהפגנות כל היום.
בחלק גדול מהמקרים אלו ששורפים פחים לא מכוונים לשם שמיים אלא לשם האקשן.
כמובן, בלי להכליל, יש גם הפגנות לשם שמיים באמת ועליהם אני לא מדבר.

דזפ

משתמש רשום
ערב טוב
אם מישהוא יודע ליעץ מה אפשר לעשות במקרה שבתוכניות הראשונות שמסרו לנו בחתימת החוזה הופיע יציאה למרפסת דרך המטבח וכעת לאחר שהקבלן קיבל היתר בניה הוא שלח לנו תוכנית שבה היציאה למרפסת היא דרך חדר שירות שהוא יוצא מחדר האמבטיה
מה אפשר לעשות הרי זה לא הגיוני כלל שהמרפסת תצא מאמבטיה ?
מי הקבלן שלכם?

שמואל יצחק

משתמש צעיר
אצלי בבניין סוף סוף הגיעו לגור משפחה חרדית, יש עוד תקווה פשוט צריכים את האמיצים, אני לצערי לא יכול לגור בדירה, כשפירסמתי את הדירה בדירומט לא היה אפילו שיחת טלפון אחת במשך שבוע שלם, כשנתתי לחבר שיפרסם בקבוצות ווצאפ, תוך שעה 4 שיחות שרוצים לבוא לראות ושאלות, החלום שלי להשכיר לחרדי, אבל הדיבור הפטרוני של חלק גדול מפה, אנשים שלא באמת מבינים את הקושי של להיות ראשונים בתוך שכונה שהיא בעצם כרגע אתר בנייה וככה תהיה גם בשנתיים הקרובות, אנשים שיקבלו את הדירה בעוד כשנה כשכבר יהיו מבני ציבור ותשתית ראויה למגורים הדיבור הגבוה הזה לא מוסיף שום רצון של חרדים להתעקש לגור או להשכיר לחרדים, הפיתיון הכלכלי להשכיר לכל המרבה במחיר קורץ מאד, המשלמים כידוע לא באים מהצמבור שלנו, לפחות לא כרגע, רוב רובם של החרדים פה בפרויקט זה מחיר למשתכן, לא מדובר בעשירים, המשכנתא חונקת ורובנו משלמים כבר כמה וכמה חודשים שכירות ומשכנתא במקביל עקב עליות מדדים מטורפות ועקב רצון לקבל את הדירה מוקדם מהתאריך, כל מה שרוצים זה בסך הכל הבנה ולמי שיש רעיון או יוזמה מוזמן להציע, אני כותב פה גם בשם עוד שכנים שלי בבניין שבאמת מחפשים פתרון, ולא דברי תוכחה.

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
מישהו פה שכבר קיבל מפתח יכול להמליץ לנו על שיפוצניק לעבודות קטנות? כמו חיפוי קרמיקה הוזזת הדוד שמש למסתור וכו?

hadasa111

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
לא מבינה מה הבלאגן
ביקשתי עסקן תולדות אהרן.
לא רוצה לארגן לכם פחים שרופים ולא כלום.
אנחנו ג"כ לא יכולים כעת לבוא לגור בדירה.
ומעוניינים להשכיר לחרדים שמורים -בראש שלנו.
הבנתי שתולדות אהרן חושבים להביא לשם קבוצה בשכירות.וגם יש להם בית כנסת כך הבנתי.
רוצה להגיע אליהם זה הכל.
אני כן מרשה לעצמי לקוות שהם יצליחו לתת צביון שמור לשכונה. ובאופן הכי חיובי שאפשר.
כי אכפת להם.
בכל אופן אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי עם הגישה אליהם

Zvibrunner

משתמש פעיל
העיקר שיחיו בשלום.....
עצוב, עצוב עצובבבבבבבב
אז מדוע אתם לא גרים ברמה ד או ג? השכונה הזאת מיועדת להיות שונה. ישנם אנשים שומרי שבת וצניעות עם אייפון. אם את גם שוללת חרדים מודרניים אז רמה ב׳ זה המקום. ואני לא מבין איך יש היתר לשינאה.

Zvibrunner

משתמש פעיל
יראי

כן כבודו, ישנם חרדים שיש להם אייפון. אבל במקביל יש להם את אותו שו״ע רק הם מספיק בשליטה שלא משתמשים באייפון לדברים לא צנועים. אני לא מבין חלק מהאנשים כאן. ישנם שכונות כמו רמה ב שמתאימות לכם ב100%. מדוע לנסות להפוך את רמה ה בכוח ובתחבולות לרמה ב נוספת? הרי ישנם יהודים שומרי תורה ומצוות שגם להם מגיע מקום בבית שמש - מה גם שבאופן הצהרתי, נווה שמיר לא מיועד לאוכלוסיה של רמב ב. אתם מנסים להילחם באחים שלכם. אתם יודעים שמוקצה מקום ל500 אנשי משטרה בשכונה? רובם לא שומרי שבת. עובדה זו לא נוחה לי אבל זה מה שיש. רבותי, חבר שהמלחמות היהודים מתחילות עוד לפני איכלוס. לידיעה אני ממגזר החרד״לי, לומד דף יומי וב99% ההתנהלות דומה להתנהלות חרדית. היום אני גר ברמה א שמאפשרת לכולם לגור יחד ולכבד אחד את השני.

Zvibrunner

משתמש פעיל
@Zvibrunner עזוב את הנושא, אם אתה כותב משהו שלא קשור למאבק על זה שצריך לכבוש את השכונה אז יגידו שאתה שתול של עליזה בלוך. חבל על המילים ועל הדקות שנשרפות לך בנושא הזה. הימים יגידו.
אני לא שתול וקניתי דירה שם. שנאת חינם מעכבת את משיח בן דוד שבטוח יהיה מעוניין באחדות ואהבת חינם.

goaty

משתמש פעיל
גם אני חתמתי חוזה לפני היתרים וכתוב בחוזה שיתכנו שינויים ובמידה ויהיו שינויים מהותיים, הלקוח יוכל לבטל את העסקה ולקבל את כספו בחזרה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה