מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

ברכת מרום

משתמש מקצוען
אני מניחה שלא כל השוק החופשי נמכר כבר וברגע שיתחילו להתאכלס יכול להיות שיהיה שינוי בקהל היעד לטובת ציבור יותר שמרני.
זה תלוי גם הקונים ישכירו את הדירות ולא יבואו לגור בהם.
אנחנו חסידים וכרגע ממש כבר חולמים להגיע סוף לדירה ונשמח שגם השכנים שלנו ימנו על ציבור יראי ה'

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
אני מדבר על חרדים שקונים פשוט סגנון אמריקאי

ברכת מרום

משתמש מקצוען
לפי דעתי האמריקאים יעשו אחורה פנה עם המשפחות הירושלמיות (צ'אלמערס) שזכו במחיר למשתכן יבואו לגור שם

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
לפי דעתי האמריקאים יעשו אחורה פנה עם המשפחות הירושלמיות (צ'אלמערס) שזכו במחיר למשתכן יבואו לגור שם
זה מה שאתה רוצה
השאלה מה יהיה למעשה השוק חופשי בשכונה הוא לפחות 60 אחוז

ברוס

משתמש פעיל
זה מה שאתה רוצה
השאלה מה יהיה למעשה השוק חופשי בשכונה הוא לפחות 60 אחוז
1] - 60% של חרדים אמריקנים ? והאיך הם יודעים מזאת האם יש פירסום בחו"ל של השכונה ? 2] מה המצב בשוק החופשי מתוך הציבור החילוני האם הם באמת באים בהמוניהם כפי שמדברים ורוצים בעירייה או שזה רק עורבא פרח... נשמח לשמוע.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
תכלס, אין שום התקדמות בה'? (אלי יוחנן)
אולי באמת זה כבר מביא לנזק כלכלי כל העיכוב הזה והיה כדאי לנו להחליף לד'??
בכלל לא בטוח שאם הייתם מחליפים לד' זה היה מתקדם יותר מהר.
כל מי שהחליף לד' פשוט קיבל אפשרות לזכות ראשון בהגרלות שיצאו לאחר מכן. לא נראה שהייתה התקדמות אפי' באחד מהפרוייקטים האחרונים שיצאו שם.

יורם של

משתמש פעיל
האם מישהוא יכול להמליץ לי על קבלן ספציפי בנווה שמיר, שעדיין לא התחיל לבנות שמוכר עכשיו בשוק החפשי דירות גדולות.

בתודה מראש.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
1] - 60% של חרדים אמריקנים ? והאיך הם יודעים מזאת האם יש פירסום בחו"ל של השכונה ? 2] מה המצב בשוק החופשי מתוך הציבור החילוני האם הם באמת באים בהמוניהם כפי שמדברים ורוצים בעירייה או שזה רק עורבא פרח... נשמח לשמוע.
החילונים לא קונים

יורם של

משתמש פעיל
דופלקס או דירת גן או אפי' קוטג'.
(זה לא בשבילי אלא בשביל קרוב משפחה שביקש ממני אם אני יכול לברר לו, ואני לא יודע אם הוא רוצה לשלם תיווך )

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
אני לא יודע אם יש בלי תיווך
וזה גם מאוד יקר

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
לא מכיר מישהו שמוכר ישירות
לפחות 2 מיליון

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
אין קוטגים לא בד ולא בה
רק בניינים גדולים

ברוס

משתמש פעיל
האם משהו יכול להעלות כאן על הפורום את המפה החדשה והמעודכנת של רמה ה' שפורסמה והופיע השבוע בשיחת הזום של רה"ע ? נשמח מאוד באם זה יתפרסם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה