מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

ברוס

משתמש פעיל
שיחת זום בעוד 14 דקות - על שכונת "נווה שמיר" בב"ש - בואו להשתתף יהיה מרתק!!

לכל הזוכים והמתעניינים בשכונה - בואו השתתפו בשיחת זום - יהיה מרתק!
גם חשוב - כל משתתף משפיע!!!
*שתפו חברים*

שלום לכולם!
הערב ב21:15 פגישת ZOOM עם ראש העיר, החברה המשווקת של השכונה וקבלנים מהשטח- עץ השקד, עיר דוד ואלי יוחנן.
מום עלות לפגישה, לשאול שאלות ולשמוע על ההתקדמות בשכונה. בקישור - https://zoom.us/j/91115014809
האם אפשר גם להשתתף דרך הפלאפון !!! אנא השיבו בדחיפות !

ננעל ע"י המארחים- גם במחשב...
הורידו המון חרדים ואני מביניהם. הצטרפתי משם ומחשב אחר.

תכל'ס - לא חידשו כלום.
חזרו על אותו דף מסרים (בריכה בשכונה. קאנטרי. כבישים פתוחים בשבת..) חוזרים על זה כבר שנה ברצף אפי' מבלי להחליף את הסדר....

להוריד משתמשים באמצע שיחה זה לא מקובל! זה לא פתרון!
מי שבטוח בעצמו לא מנסה לסנן .לא מנסה להסתתר.

ברוס

משתמש פעיל
הראש העיר עכשיו אמרה בשיחה שהאיכלוס הראשוני דהינו עיר דוד תהיה כבר בעוד שנה ו'- 4' חודשים. ואח"כ כל 3' חודשים עוד ועוד איכלוס בעזרת ה'

ברוס

משתמש פעיל
הורידו המון חרדים ואני מביניהם. הצטרפתי משם ומחשב אחר.

תכל'ס - לא חידשו כלום.
חזרו על אותו דף מסרים (בריכה בשכונה. קאנטרי. כבישים פתוחים בשבת..) חוזרים על זה כבר שנה ברצף אפי' מבלי להחליף את הסדר....

להוריד משתמשים באמצע שיחה זה לא מקובל! זה לא פתרון!
מי שבטוח בעצמו לא מנסה לסנן .לא מנסה להסתתר.
גם אני יהודי חסידי שזכה שם בנמד"ר רוצה להגיד שהשתפתי בשיחה הוא כל הזמן ניסתה רק לדבר מהשכונות האחרות ג' ד' ב' א' וכו' ובין המילים ומבין השורות כבר הבינו את הכול... גם הרוב מה שראיתי והרשיתי להתבונן היה רוב משתתפים חרדים ואיכותים. ויש מקום לכולנו בשכונה הזו ליטאים - ספרדים - חסידים - דת"ל - כל הקהילות יחדיו מתוך שלום ושלוה. בעז"ה כל אחד ימצא את מקומו בשכונה זו.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
מה הוא אמרה על השכונות האחרות?

יאלה

משתמש צעיר
יש מקום לכולנו בשכונה הזו ליטאים - ספרדים - חסידים - דת"ל - כל הקהילות יחדיו מתוך שלום ושלוה. בעז"ה כל אחד ימצא את מקומו בשכונה זו.
תודה רבה על העדכון והחיזוק
נשמח לשמוע מה היא דברה על הפרוייקטים האחרים בשכונה, לדוג' עץ השקד, אלי יוחנן, וכו'
תודה רבה

יאלה

משתמש צעיר
שהוא משקיע שם המון לטובת הציבור החרדי באיכות חיים יותר טובה ברחובות. ומשווקת עוד פרויקטים ב ג' ו ד' ומקצה קרקעות למוסדות חינוך חרדי שם וכו' וכו' כפי שהוא יכולה המון לדבר...
היא דברה שם על הנושא שה' דווקא לחילונים? או דתי לאומי? או בכלל לא דברו על הנושא?

ברוס

משתמש פעיל
נקוה שאיגוד הזוכים יכתוב ויעלה כאן בפורום את כל השיחה בתוספת חידושים ואולי גם תמונות... עכ"פ מחר נמשיך קצת לעדכן. ומכאן תצא הקריאה לכל החרדים לדבר ה' שימשיכו כאן לעדכן ולחזק בכל הענינים מהנעשה והנשמע ברמה ה'.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
שהוא משקיע שם המון לטובת הציבור החרדי באיכות חיים יותר טובה ברחובות. ומשווקת עוד פרויקטים ב ג' ו ד' ומקצה קרקעות למוסדות חינוך חרדי שם וכו' וכו' כפי שהוא יכולה המון לדבר...
במילים אחרות. ניסתה לשכנע את משתתפיי השיחה, שכמובן חרדיים, לעבור לשכונות אחרות:p

בירה לבנה

משתמש מקצוען
תכלס, אין שום התקדמות בה'? (אלי יוחנן)
אולי באמת זה כבר מביא לנזק כלכלי כל העיכוב הזה והיה כדאי לנו להחליף לד'??

ברוס

משתמש פעיל
תכלס, אין שום התקדמות בה'? (אלי יוחנן)
אולי באמת זה כבר מביא לנזק כלכלי כל העיכוב הזה והיה כדאי לנו להחליף לד'??
אולי ספיציפית לפרויקט של אלי יוחנן אין התקדמות אבל לגבי שאר הפרויקטים בשכונה הכול מתקדם בס"ד בקצב מאוד יפה ומהיר. שוה לנסוע לשם ולראות את זה אישית. עכ"פ אולי עכשיו בשר הבינוי והשיכון החדש החרדי הכול יגמר לטובה במהירות. תברר את זה מול המשרד ומול הקבלן אל תשב בחיבוק ידיים אלא תעשה בנידון, ובכלל לא בטוח שברמה ד' באם תחליף יהיה לך יותר מהר. עכ"פ אנו מקוים שיהיה טוב לכולם כי כולנו בסוף מרויחים מזה שיש יותר כח חרדי בשכונה. והעיקר לא לשכוח לבקש בתפילה בכוונה מהקב"ה.

בירה לבנה

משתמש מקצוען
תברר את זה מול המשרד ומול הקבלן אל תשב בחיבוק ידיים אלא תעשה בנידון
הייתי כותבת באישי אם היתה לי אפשרות
אני לא הבנאדם המתאים לזה
לא יודעת איך עושים את זה
למי פונים??
איך??היינו מאד רוצים לראות שמשהו זז. וזה לא קורה ולא נראה שהולך לקרות

ברוס

משתמש פעיל
תודה רבה על העדכון והחיזוק
נשמח לשמוע מה היא דברה על הפרוייקטים האחרים בשכונה, לדוג' עץ השקד, אלי יוחנן, וכו'
תודה רבה
היא דברה שם על הנושא שה' דווקא לחילונים? או דתי לאומי? או בכלל לא דברו על הנושא?
הוא אמרה שכל הפריוקטים מתקדמים מאוד יפה. ואמרה שרמה ה' לכולם אבל יהיה שם בריכה ומגדל גבוה ואיכות חיים ברחוב הוא תהיה חילונית זה לשיטתה. אבל כל בר דעת יודע שאם הרוב חרדי אז מימילא גם האיכות חיים הוא חרדית

ברוס

משתמש פעיל
הייתי כותבת באישי אם היתה לי אפשרות
אני לא הבנאדם המתאים לזה
לא יודעת איך עושים את זה
למי פונים??
איך??היינו מאד רוצים לראות שמשהו זז. וזה לא קורה ולא נראה שהולך לקרות
תנסו לדבר אם קבוצת הזוכים המובא למעלה אולי { שזה כל מטרתם } יעזרו לכם.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
בתור מתווך [ טוב וגדול כפי שאנו רואים בפורום כאן ] מה דעתך האישית והמקצועית לגבי סוג הקהל של רמה ה' מה אתה שומע ? מה אתה רואה ? נשמח אם תשתף כאן את הפורום.
השוק חופשי של השכונה נמכרת בעיקר לציבור אמריקאי (סגנון של רמה א)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה