עזרה חפיפת פאה לבד

פנסאית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אין בעיה לחפוף לבד פאת לייס, היא צריכה הרבה חפיפות לא הגיוני לשלטח כל שבועיים לפאנית... לחפוף שמפו מרכך אפשר גם מסכה, לסרק במסרק רחב, רק מרכך בשום אופן לא באזור הלייס

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
אין בעיה לחפוף לבד פאת לייס, היא צריכה הרבה חפיפות לא הגיוני לשלטח כל שבועיים לפאנית... לחפוף שמפו מרכך אפשר גם מסכה, לסרק במסרק רחב, רק מרכך בשום אופן לא באזור הלייס
את עובדת בתחום?
כי מה שכתבתי זה מידיעה.
הלייס מאד מאד עדין.

אתיז

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לרוב חופפים אותה על ראש פאה,
מאיפה הבאת את זה?
למדתי חפיפה אצל יפי קמינר ואצלה חופפים בלי ראש וראיתי שזו הדרך אצל עוד כמה פאניות מעולות
אגב, טיפ לשמירה על פאה שלא תתנפח - לא להניח על ראש אלא להשכיב את הפאה
עם הראש משתמשים רק ביבוש אחרי החפיפה

צ'אלמרית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מומחיות תעלו לכאן בבקשה
הפאה שלי יצאה מהממת בסירוק ואני מבסטוה
אבל אחיות שלי טוענות שאני הורסת את פאה עכשיו זה נראה טוב
אבל אחרי תקופה של סירוק עצמי זה יהרס
מה אומרות?

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
מאיפה הבאת את זה?
למדתי חפיפה אצל יפי קמינר ואצלה חופפים בלי ראש וראיתי שזו הדרך אצל עוד כמה פאניות מעולות
אגב, טיפ לשמירה על פאה שלא תתנפח - לא להניח על ראש אלא להשכיב את הפאה
עם הראש משתמשים רק ביבוש אחרי החפיפה
המידע שלי הוא ממספר פאניות לפני שנה וחצי בערך.
בכל מיקרה גם את כנראה תסכימי שהטופ והפרונט עדינות מאוד וצריך לדעת איך לעבוד איתן.

רגעים יפים

משתמש חדש
מהאתר של פאות בלומי וינפלד:
פאת הטופ לייס רגישה יותר מפאה רגילה, ממליצה כמובן לתת לפאנית מנוסה לחפוף את הטופ שלך.
במידה והחלטת לחפוף לבד, חשובים מאד דיוקים מסוימים שאולי נראים קטנים וזניחים אך הם אלו שעשויים לעזור לך לשמור על הפאה שכל כך יקרה לך.
אני עושה לפי ההוראות האלו כבר כמה חודשים וממש מרוצה!

1. התיזי ספריי סיליקון או ספריי מתיר קשרים בעורף הפאה והברישי היטב כאשר הפאה על הראש שלך. כך תשלטי היטב בכל הקשרים שהצטברו בפאה ולא תהרסי אותה. גם המתיחה שלה הרבה יותר טובה כך.
2. החזיקי את הפאה בידך כאשר גב כף היד מתחת לטופ לייס ולא להיפך כפי שעושים בדרך כלל בפאות רגילות.
3. הרטיבי היטב את כל שיער הפאה מכל הכיוונים במים מעט חמימים. את שיער הטופ/הפרונט הרטיבי בצורה לא ישירה
4. הניחי שמפו בחלק העליון של הפאה. את השמפו לא מקציפים בתנועות סיבוביות או מעגליות, אלא העבירי את השמפו עם היד בתנועות משיכה כלפי מטה בעדינות רבה לשאר חלקי הפאה. זכרי, חשוב להקציף גם את האזור הפנימי של האוזניים והמסרקים שבהם.
5. שטפי היטב מתחת לברז את הפאה מכל השמפו על מנת שלא תשאר שום שארית שעלולה לפגוע בטופ לייס.
6. הניחי את הפאה כאשר העורף מולך וחפפי גם אותו ביסודיות. כאן כבר פחות חשוב תנועות המשיכה כלפי מטה וניתן לחפוף גם בתנועות מעגליות.
7. שטפי שוב היטב על מנת להסיר את כל שאריות השמפו.
8. הגיע שלב המרכך שיער/מסיכה- שימי כמות ממש קטנה רק בחלק התחתון של הפאה ולא להתקרב לאזור הטופ
9. שטפי את המרכך היטב וסחטי בידייך את שיער הפאה בחציה התחתון בתנועות כלפי מטה.
10. השלימי את פעולת הסחיטה על ידי מגבת. הקפידי שהטופ נמצא מחוץ למגבת סובבי בתנועת בורג את חלקה התחתון של הפאה בתוך המגבת לסחיטה מיטבית.
11. הניחי את הפאה על ראש בובה וסרקי היטב
12. זכרי,פאת טופ לייס חייבים לייבש על ראש בובה על מנת למנוע את השינויים בצורת הטופ.13.לפאה חלקה – סרקי את הפאה כאשר היא על ראש הבובה. כך היא תתייבש בצורה מוצלחת ואולי אפילו תחסכי פן אחר כך.
הקפידי להבריש בעדינות על מנת לשמור על אורך חייה של הפאה.
לפאת תלתלים
– כווצי את התלתלים התחתונים בידייך כלפי מעלה מספר פעמים על מנת לתת את צורת התלתול הרצויה בייבוש הפאה. הניחי את הפאה על ראש נמוך כשהשיער למטה נשאר מכווץ על המגבת

מה שבטוח

משתמש פעיל
ממש ברור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה