חסימת מחשב באופן כללי

כוח עזר

משתמש מקצוען
התוכנה הזאת היא "וואיפרי" התוכנה חוסמת כל חיבור שאינו מסונן ע"י נטפרי, היא רוצה שיהא אופציה להשתמש בספק של משרד החינוך רק שיסנן לה את התכנים.
אבל הכרחי להתקין גם אותה
כי את נטפרי איינוואר ניתן להסיר בקלות

כוח עזר

משתמש מקצוען
תודה לכולם!
תוכנת הנט פרי לא מאושרת לי.
ככה אמרה הנציגה.
אני מחר בבוקר אנסה הלאה..
תודה לכולכם!
נכון אמרתי שצריך אישור לא?
ותתכונני זה מסובך הולכים לתחקר אותך
יש איזה שאלון וכו'

aeb

משתמש סופר מקצוען
אז אפשר להתקין משהו כזה? כי בסים עצמו אין לי איך לגעת, נראה לי
מה שיש לעשות לדעתי, זה לפנות למשרד החינוך ולהסביר להם את הבעיה, ולהודיע שיש לכם רק אפשרות לתת מחשב עם סים של נטפרי. מסתבר שהם מכירים את העניין של החסימה עם החרדים, ויתכן שהם יקחו גם את עלויות הסימים הנוספים.
גם במידה ולא, סביר מאוד להניח, שאין שום בעיה להוציא את הסים שלהם, ולהכניס סים אחר, היינו של נטפרי.

תוכנת אאוטנט לא רלוונטי, זה חוסם לגמרי את האינטרנט
תוכנת נטפרי VPN גם לא רלוונטי, כי זה אומר שאתם נותנים לבת נטסטיק עם אינטרנט פרוץ שיהיה אפשר לחבר אותו למחשב אחר והכל יהיה פתוח

כוח עזר

משתמש מקצוען
היי אם למדת לעשות את זה, ספר לשיינדי ולכולנו איך עושים את זה.
טוב
קודם כול שואלים מקום עבודה כתובת וטלפון של המעסיק
ולמה אי אפשר אינטרנט רגיל בעבודה לי היה עוד כמה
שאלות ששאלו אבל מה ששאלו אותי זה מסיבה שונה
ואז נותנים הוראות איך להורדי להפעיל וכו'

מה שיש לעשות לדעתי, זה לפנות למשרד החינוך ולהסביר להם את הבעיה, ולהודיע שיש לכם רק אפשרות לתת מחשב עם סים של נטפרי. מסתבר שהם מכירים את העניין של החסימה עם החרדים, ויתכן שהם יקחו גם את עלויות הסימים הנוספים.
גם במידה ולא, סביר מאוד להניח, שאין שום בעיה להוציא את הסים שלהם, ולהכניס סים אחר, היינו של נטפרי.

תוכנת אאוטנט לא רלוונטי, זה חוסם לגמרי את האינטרנט
תוכנת נטפרי VPN גם לא רלוונטי, כי זה אומר שאתם נותנים לבת נטסטיק עם אינטרנט פרוץ שיהיה אפשר לחבר אותו למחשב אחר והכל יהיה פתוח
אבל זה יחייב בנוסף לחסום את המחשב בעצמו היות שבוויפי הן יוכלו להתחבר בקלות לכל רשת בלי סינון בכלל

כוח עזר

משתמש מקצוען
טוב
קודם כול שואלים מקום עבודה כתובת וטלפון של המעסיק
ולמה אי אפשר אינטרנט רגיל בעבודה לי היה עוד כמה
שאלות ששאלו אבל מה ששאלו אותי זה מסיבה שונה
ואז נותנים הוראות איך להורדי להפעיל וכו'
והם מבררים הכול כמובן אי אפשר ל''עבוד'' אליהם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה