לימוד נהיגה חניה בטסט

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שאלתי מה אני צריך לעשות.
ולא מה הטסטר יעשה, הרי בינינו הטסטר לא יגיד כלום, ורק יחכה לראות מה אני עושה, ואם אני יעשה משהו לא טוב, מיד יבלום אותי.
לא בטוח שהטסטר לא יגיד כלום,
זכור לי שלי במקרה כזה או דומה הוא אמר לי להמשיך ליסוע,
לא כולם בקטע להתקיל

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אם יש רק נתיב אחד, הטסטר פשוט לא יגיד לך לעשות חנייה ברחוב הזה!
כל עוד אתה בשלב הראשון של החניה, כשבכל תזוזה אתה מבליט יותר את האף של הרכב לכיוון הכביש, ברגע שיש רכב מאחוריך אסור לך לזוז כל עוד יש מרווח שניתן לעקוף, כי זה לא שונה מלהיכנס לנתיב שלו.
בשלב השני כשבכל תזוזה אתה הולך ונכנס אז תמשיך לבטח.
בכל מקרה תמיד תסתכל במראות כל הזמן כדי שלא יהיה לטסטר עילה לומר כל מיני דברים

אני וביתי

משתמש מקצוען
עובדה, כביש חד סטרי. ואגב בשלושת הטסטים שעשיתי החניה היתה בכביש חד סטרי.
אם זה כביש חד סיטרי ואין אפשרות לעבור יותר מרכב אחד אתה ממשיך בכניסה לחניה עד הסוף.
אם יש נתיבים ואתה נכנס לנתיב השני תוך כדי או אם יש אפשרות לרכב לעקוף אותך אתה נותן לו לעבור ואחכ ממשיך בכניסה לחניה.
זה ענין של הגיון שאתה בא לחנות ברחוב ומישהו מגיע מאחוריך אתה לא אמור ליסוע הלאה ולא לחנות בגלל שהוא הגיע אם יש לו אפשרות לעבור תן לו לעבור ואז תחנה.

אם זה כביש חד סיטרי ואין אפשרות לעבור יותר מרכב אחד אתה ממשיך בכניסה לחניה עד הסוף.
אם יש נתיבים ואתה נכנס לנתיב השני תוך כדי או אם יש אפשרות לרכב לעקוף אותך אתה נותן לו לעבור ואחכ ממשיך בכניסה לחניה.
זה ענין של הגיון שאתה בא לחנות ברחוב ומישהו מגיע מאחוריך אתה לא אמור ליסוע הלאה ולא לחנות בגלל שהוא הגיע אם יש לו אפשרות לעבור תן לו לעבור ואז תחנה.
לא שאלתי מבחינת הגיון, אלא מבחינת החוק או מה שהבוחנים אומרים בד"כ.

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
יש בטסט מלא שטחים אפורים שזה תלוי נטו בשיקול דעתו של הטסטר.
יש דברים שחלק מהטסטרים יגידו לך "למה לא עשית כך וכל" וחלק יכניסו ברקס במקום אם תנסה לעשות את זה.
אם מדובר על משהו שכבר היה, המקום ימלא חסרונך, רק במקום להתעסק בחובותיו של הטסטר כדאי שתזמין טסט חדש.
אם זה לא היה, אז חבל שאתה מלחיץ את עצמך בכל מיני סיטואציות שעלולות להיות בכביש.
בהצלחה

אני וביתי

משתמש מקצוען
לא שאלתי מבחינת הגיון, אלא מבחינת החוק או מה שהבוחנים אומרים בד"כ.
החוק מאפשר לך לחנות מה השאלה לא הבנתי?
הטסט הוא הכנה לחיים בכביש אם אתה עכשיו רוצה לחנות ברחוב חד סיטרי ומגיע רכב מאחוריך מה תעשה?
על פי זה ניתן להשיב מה הבוחנים אומרים בכזה מקרה.
לדעתי זה לא מקרה אפור אלא מקרה ברור מאוד מה צריך לעשות להמשיך בחניה (גם אם יש טור של 10 מכוניות שצופרות מאחוריך מה שלא יקרה בד"כ אל תבהל)ואין שום סיבה שהטסטר לא יגיד לבצע חניה ברחוב חד סיטרי.

יש בטסט מלא שטחים אפורים שזה תלוי נטו בשיקול דעתו של הטסטר.
יש דברים שחלק מהטסטרים יגידו לך "למה לא עשית כך וכל" וחלק יכניסו ברקס במקום אם תנסה לעשות את זה.
אם מדובר על משהו שכבר היה, המקום ימלא חסרונך, רק במקום להתעסק בחובותיו של הטסטר כדאי שתזמין טסט חדש.
אם זה לא היה, אז חבל שאתה מלחיץ את עצמך בכל מיני סיטואציות שעלולות להיות בכביש.
בהצלחה
זה כבר היה, ואני מנסה ללמוד לפעם הבא........

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
זה כבר היה, ואני מנסה ללמוד לפעם הבא........
מאוד דינאמי ותלוי בסיטואציה המדוייקת.
וכמו שכתבו כבר למעלה.
בגדול, כל זמן שיש מקום לעקוף אותך ואתה רואה מישהו נוסע/הולך באיזור שלך, לא נוסעים רוורס (ואגב, הכלל הזה חשוב לא רק בטסט).
אם אין מקום לעקוף, כמו שצויין למעלה. אתה אמור לחכות שהוא יעצור לתת לך להשלים את החניה, אם נתת איתות בזמן (טרם האטה) כל נהג ייתן לך לחנות בשלווה, כך שמקרה כזה לא אמור לקרות שוב.
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה