שיתוף חנוק'דימה!!!

יהודהל'ה ב.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
שלום לכולם.
אמנם חנוכה עוד מספיק רחוק, אבל כמובן שבעולמם של ציירים צריך לצפות את הזמן מראש בכדי להנפיק את המוגמר בעתו, (-תלוי עד כמה את\ה רוצה להשקיע...) וכמו שנאמר "הצייר עיניו בעטו," אה... אופס, סליחה! : "החכם עיניו בראשו"...
(חוץ מזה שהיום כבר 'זכיתי' לראות אנשים שאוכלים להם סופגניות, אז נראה לי שאפשר להתחיל לצייר (: ...)

משתף בציור 'חנוכהאי' מקורי:
בזמנו למדתי בישיבה-קטנה בחב"ד, ידוע שבחב"ד חנוכה זה חג שמפ(צ)יצים את הרחובות באור, אז בתור א' ממארגני ה'מבצע' בישיבה (-כך זה נקרא 'מבצע חנוכה') , חלק מההתארגנות -כדירבון והוספת 'אש' לעניין, היינו 'מכסים' את קירות הישיבה באיורים וקריקטורות מצחיקות ומקוריות בקשר ליציאה ל'מבצע חנוכה' אז אני כמובן הייתי מהמאירים ב"ה, ואחד מהציורים החזקים יותר היה האיר שלפניכם, כעת בעיבוד חדש...

אז בהצלחה לכולם!
(מחילה על תכיפות העיתים של שליחת עוד שיתוף...)

תמונה1 (3).png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה