דרוש מידע חלל עבודה משותף לנשים במודיעין עילית.

המרכז להחזרי מס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

Bot

משתמש צעיר
לאחר בירורים שעשיתי,
יש בק.ס.ם ב500₪ לאחר סבסוד של העירייה או משהו כזה (מה שהם שלחו)
יש ב450₪ בשחור ברחוב מרומי שדה, וכן בנתיבות שלום
יש במרכז המסחרי בכניסה ב980₪

ויש מישהו שמתעסק עם זה שפרסם בעיתון בעבר שהוא עוזר למצוא סביבות עבודה משותפות בשביל לקיים את מצוות הרב וואזנר לא להכניס אינטרנט הביתה, מספר הטלפון שלו - 0533138854 - יחיאל אומן

אם אחד מהם נשמע רלוונטי, אנסה לחפש את המספר טלפון של המקום.

כהנית

משתמש מקצוען
אשמח לקבל מספרים של מרומש ונתיבות שלום.
ובקשר לזה שעוזר - לא הבנתי מה בדיוק עוזר ...

TATP

משתמש חדש
יש ברחוב רמב"ם 10- מקום מהמם מרוח ונעים !
זה הבנין שיושב על המעבר מנתיבות המשפט (מעבר דרך הפארק החדש שבנו מאחורי נתיבות המשפט )
כך שהגישה נוחה מאד גם מרחוב בית שמאי.

סלברייט

משתמש חדש
יש משרד מהמם ברחוב קצות החושן, ליד סמינר פוירשטיין
עם חלון, ניקיון, חלב, נראה לי ב500
0504150777

נפש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
יש ברחוב רמב"ם 10- מקום מהמם מרוח ונעים !
זה הבנין שיושב על המעבר מנתיבות המשפט (מעבר דרך הפארק החדש שבנו מאחורי נתיבות המשפט )
כך שהגישה נוחה מאד גם מרחוב בית שמאי.
מספר טלפון?

z.k.

משתמש פעיל
יש במהרי"ל 4 מקום מרווח ומעוצב, אוירה נעימה ופרטיות לכל עמדה.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
ויש מישהו שמתעסק עם זה שפרסם בעיתון בעבר שהוא עוזר למצוא סביבות עבודה משותפות בשביל לקיים את מצוות הרב וואזנר לא להכניס אינטרנט הביתה
הייתי מדלגת על אופציות מהסוג הזה. אני חשדנית כלפי אנשים שמתערבים במקומות לא להם.
יש מספיק מקומות רשמיים ומסודרים, שעושים עסק גלוי ולא צדקות שלכו תדעו מה האינטרס שלהן.
לא ציטטתי את שם האיש כי זה לא משנה ולא אומר לי כלום. מלכתחילה עצם היוזמה גורמת לכבדהו וחשדהו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה