חלוקת דירה + יחידה

יהודה צ.

יהודה צין - משכנתאות ונדל"ן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדירה כ- 100 מ"ר היחידה כ- 50 מ"ר
מה דעתכם על העיצוב של הדירה
ויותר על העיצוב של היחידה
החיסרון של היחידה שיש חלונות רק בחדרי שינה

קבצים מצורפים

• 1456.png
    1456.png
    KB 195.2 · צפיות: 604

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תעלו תוכנית עם סימון חלונות

יהודה צ.

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תוכנית אחרת עם שינויים קטנים לפני תוכנית קונסטרוקציה

קבצים מצורפים

• 124578.png
    124578.png
    KB 153.2 · צפיות: 583

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כמה דברים, 1. הדירה מימין: הכניסה הראשית יש מאחורי הפתיחה שלה ארון לא נוח בכלל.. תארו לכם שמשהו נמצא לקחת מעיל או כל דבר שנמצא שם ומשהו באותו זמן נכנס הביתה וכן גם מחדר הילדים מאחורי הפתיחה יש ארון בגדים- הייתי מזיזה מעט את הדלת שיהיה יותר כיוון פץיחה. 2. המטבח - משולש העבודה שם לא מתוכנן נכון . צריך לחשוב מחדש. הייתי מבטלת את הדלת של המטבח לכיוון חדר הכביסה שמה שם ארון ויש עוד מקום לתכנון מטבח פרקטי ונוח יותר. באזור של חדר ההורים יש פרוזדור לדעתי אפשר לספח חלק מהפרוזדור לחדר ההורים ולתכנן שם חדר טיפה יותר מפנק. אולי מקום להתאפר לאישה וכו.. צריך גם שם קצת לשנות את התכנון.
הידרה מצד שמאל- גם כן המטבח לא מתוכנן נכון, המקרר בכלל נראה שלא היה איפה לשים אותו ופשוט תקעו אותו איפה שהיה מקום. לדעתי יש שם חלל שכן ניתן לעבוד איתו. לשים כיור מחולק לשניים ולא שני כיורים ליחידה כזאת אין צורך בשני כיורים הן מבחינת העלויות שלכם והן מבחינת השימוש. האמבטיה לא כל כך אוהבת את הרעיון שהמכונה נמצאת שם אבל אם אין ברירה אז לפחות הייתי משנה בין הכיור למכונת כביסה. חשוב לשים לב שנקודת המים רחוקה מנקודת החשמל אחרת זה לא בתקן. יש אפשרות לשים מקלחון במקום אמבטיה?

yafit gal

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
בס"ד

גם אני חושבת שביחידה בסלון ובטח עם המטבח ובגודל כזה בלי חלון זה חסרון גדול.
האם ניתן להתיישר בקיר מחיצה בין הדירה ליחידה? אם כן אולי הייתי מתכננת את המטבח של היחידה בקו ישר ומעבירה את המקר לאזור המטבח.
במקלחת היחידה אם תרחיבו אותה קצת ע"ח הסלון, תוכלו להחליף בין המכונת כביסה לכיור, תסתירו עם ארון מעוצב בחלל וזה יכול לצאת מושלם.
אני כן חושבת לשים אמבטיה ביחידה גם אם תצא 140 זה שווה ומעלה את ערך היחידה.
בד"כ השירותים הם בעייתים בגלל קולטנים? איפה הקולטנים בתכנית אולי אפשר לחלק את המיקלחת בדירה יותר מלבנית וכך לקבל מסדרון קו ישר.
כניסה למרפסת שירות אם יש אפשרות כגם ממקלחת וגם ממטבח זה מצויין לא הייתי מוותרת.
שירותי אורחים קטנים לדעתי, אבל אם אין ברירה, בכל אופן לתכנן דלת פתח 70 כך שהכנף תהיה בסוף 60 וניתן לפתוח ללא בעיות.

אדר' תחיה גודמן

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
האם ניתן לפתוח חלון מהסלון ביחידה לתוך הבנין או שזה מחיצה בין 2 דירות?
חלון גבוה/ זכוכית אטומה/ רפרפה. לפחות משהו..

יהודה צ.

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
חדר הילדים מאחורי הפתיחה יש ארון בגדים- הייתי מזיזה מעט את הדלת שיהיה יותר כיוון פתיחה. 2. המטבח - משולש העבודה שם לא מתוכנן נכון . צריך לחשוב מחדש. 3 הייתי מבטלת את הדלת של המטבח לכיוון חדר הכביסה שמה שם ארון ויש עוד מקום לתכנון מטבח פרקטי ונוח יותר.

1 חשבתי על פתרון לעשות בחדר דלת הזזה
2 המטבח צר מחוסר ברירה גם כשניסיתי בצד אחר של הדירה
3 דלת לחדר כביסה מאוד שימושי ונוח. הנישה ליד הדלת מיועדת למקפיא

קבצים מצורפים

• 1456.png
    1456.png
    KB 195.2 · צפיות: 302

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חדר הילדים מאחורי הפתיחה יש ארון בגדים- הייתי מזיזה מעט את הדלת שיהיה יותר כיוון פתיחה. 2. המטבח - משולש העבודה שם לא מתוכנן נכון . צריך לחשוב מחדש. 3 הייתי מבטלת את הדלת של המטבח לכיוון חדר הכביסה שמה שם ארון ויש עוד מקום לתכנון מטבח פרקטי ונוח יותר.

1 חשבתי על פתרון לעשות בחדר דלת הזזה
2 המטבח צר מחוסר ברירה גם כשניסיתי בצד אחר של הדירה
3 דלת לחדר כביסה מאוד שימושי ונוח. הנישה ליד הדלת מיועדת למקפיא
אין צורך לעשות דלת הזזה אפשר קצת להזיז את הדלת ולעשות פיחתה רגילה.
יש שם חלל מאוד יפה וגדול באזור של המטבח אמבטיה וחדרים שהיה ניתן לתכנן אותו בפחות שבירות ופינות של הקירות ואז יכול להיות שהמטבח לא היה צר כ כך. אם אתם הולכים לגור בדירה הזאת המטבח לא יהיה לכם נוח. לדעתי כדאי לחשוב על עוד אופציית תכנון.

יהודה צ.

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש שם חלל מאוד יפה וגדול באזור של המטבח אמבטיה וחדרים שהיה ניתן לתכנן אותו בפחות שבירות ופינות של הקירות ואז יכול להיות שהמטבח לא היה צר כ כך. אם אתם הולכים לגור בדירה הזאת המטבח לא יהיה לכם נוח. לדעתי כדאי לחשוב על עוד אופציית תכנון

מה ההצעה שלך לגבי האמבטיה?

יהודה צ.

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אין צורך לעשות דלת הזזה אפשר קצת להזיז את הדלת ולעשות פיחתה רגילה.
יש שם חלל מאוד יפה וגדול באזור של המטבח אמבטיה וחדרים שהיה ניתן לתכנן אותו בפחות שבירות ופינות של הקירות ואז יכול להיות שהמטבח לא היה צר כ כך. אם אתם הולכים לגור בדירה הזאת המטבח לא יהיה לכם נוח. לדעתי כדאי לחשוב על עוד אופציית תכנון.

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה ההצעה שלך לגבי האמבטיה?[/QUOTE]

זה רק תיקונים קטנים למה שהייתי עושה. אני מבחינתי הייתי חושבת על תכנון חדש לגמרי את זה אני לא יכולה לתת פה בהצעה כתובה כי זה משהו שצריך לשבת מול התוכנה. אבל אם בכל זאת אתם רוצים ללכת על התכנון הזה אז עשיתי כמה שינויים קטנים. בעיקרון מה שצריך להנחות אתכם זה כמה שפחות שבירה של הקירות וליצור קירות אחידים שרצים בקו ישר משתי סיבות: 1. עלויות על כל קיר שאתם עושים לו שבירות ופינות 2. זה לא נותן תחושה של מבוך ועומס תכנוני וככה גם התכנון יותר נח למשחק מבחינת הנחת פונקציות.

קבצים מצורפים

• 00.png
    00.png
    KB 190.9 · צפיות: 226

יהודה צ.

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
העמוד מפריע לנו ליישר את הפרוזדור 2 רציתי להכניס את המקפיא למטבח ולא מצאתי פיתרון אחר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה