חלודה בצד החיצוני באמבטיה יש פתרון?!

• פותח הנושא A F
  • פורסם בתאריך

A F

משתמש מקצוען
בצד החיצוני נוצר חלודה ופשוט "נאכל" האמבטיה זה נראה כאילו זה מדבק ומיום ליום נוצר עוד ועוד חורים כשהילדים נכנסים ויוצאים הם נשרטים וכו' בקיצור לא נעים אולי למישהו יש פתרון?!

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
פתרון אמיתי אין לזה חוץ מלהחליף !
לעניין הדימוי של מדבק נכון האמבטיות של פעם העשויות מתכת עם השנים מקבלות חלודה וחלודה כמו חלודה לאט לאט מזיקה את כל המוצר וכן יכול שזה כבר אכול אך מצד חוץ זה נשבר קצת קצת משום שזה עדיין קצת אוחז אי שהוא....
אפשר לנסות פלסטלינה אפוקסית ....
מה שברור צריך לטפל בזה דחוף עם אתם לא רוצים להתחיל גם באמבטיה של השכנים המים נזילות וכו'
יש כאלו שמפרסמים הלבשת אמבטיות וכו אבל נראה לי קצת הזוי לא יודע איך זה אמור לעבוד וגם מבחינת מראה......
וגם מבחינת זה שאם האמבטיה ככה נרקבת מה המצב של הצנרת בת אותה גיל של האמבטיה מתחת לריצוץ זה שלא רואים זה לא אומר שהמצב טוב..............

A F

משתמש מקצוען
תודה על התגובה איך אני ידע שבחדש זה לא יחזור?! החלודה התחילה תוך 5 שנים מקבלת הדירה (חדשה מקבלן)

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ברור שאם חדש אז כמו שעושים היום אקרלי.
אבל אני התכוונתי לומר שכבר מזמן לא עושים אמבטיות ממתכת ועם זה המצב של האמבטיה אז לך תדע מה המצב של הצנרת בת אותה גיל שגם היא ממתכת כנראה אך בעניין זה לא בטוח משום שהייתה תקופה קצרה שעברו כבר לצנרת פלסטיק מתקדמת והאמבטיות היו עדיין מתכת....

לוחם תמורות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
החלודה נוצרת בד''כ מאיטום לא נכון של האריחים הצמודים לאמבטיה והמים חודרים אל מתחת האמבטיה ומחלידים אותה אם זה רק בקצה שייך שבעל מקצוע יחתוך את החלק הנגוע וילביש פס מתכת ויאטום מחדש וזה עולה כמה מאות אבל לא כמו חדש לא בטוח שזה יעזור כי אולי יש עוד חלודה מתחת שעדיין לא ניכרת בחוץ

• תודה
Reactions: A F

A F

משתמש מקצוען
החלודה בצד היבש כלומר לא בצד של האריחים!

A F

משתמש מקצוען
ברור שאם חדש אז כמו שעושים היום אקרלי.
אבל אני התכוונתי לומר שכבר מזמן לא עושים אמבטיות ממתכת ועם זה המצב של האמבטיה אז לך תדע מה המצב של הצנרת בת אותה גיל שגם היא ממתכת כנראה אך בעניין זה לא בטוח משום שהייתה תקופה קצרה שעברו כבר לצנרת פלסטיק מתקדמת והאמבטיות היו עדיין מתכת....
כמה שנים כבר לא עושים מתכת? הדירה בת 11 שנה

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
כעזרה ראשונה אני ממליצה להדביק בדבק בד.
זה יעצור(אולי לא לגמרי, אבל משמעותית) את התפשטות החלודה וימנע את הפציעות.
מניסיון.

• תודה

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בכל אופן בעניין הצנרת איזה סוג היא אז כבר עברו לצנרת פלסטיק אפשר לבדוק זאת בארון מים / שעון שיבר האם קיימת חנוכיה וכו

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב מאוד זה אומר טיפול רק באמבטיה כמובן

שולמית אור

משתמש מקצוען
יש חומר נגד חלודה שלצערי אינני זוכרת את שמו.
מורחים את החומר על החלודה וצובעים בצבע ייעודי מעל.
ניתן להשיג בחנויות טמבור.

• תודה

A F

משתמש מקצוען
טוב מאוד זה אומר טיפול רק באמבטיה כמובן
יש הגיון שקבלן מחפש את הזול ביותר (חפציבה ז"ל) אבל תוך 5 שנים חלודה היה נראה לי מוזר לומדים הזול זה היקר במקרה שלי

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
חומר נגד חלודה לא יעזור במקרה דנן צריך להקיף עם החומר בצורה יסודית מכל צד וכאן זה לא שייך

אולי מעניין אותך גם...