חכמת ההמונים? מה עדיף? יחידת דיור בקומת קרקע או בקומה 5??

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מנסיון אישי אני ממליצה על חמישית.
אבל מאחר ויש לי מכרים שגרו בקומה רביעית וסבלו מאד מאחר ועד אז היו רגילים לקומת קרקע מקסימום קומה ראשונה, ולא נהנו מהמעלות של הקומה הגבוהה כשהם כללו מאמץ.

אני חושבת שזה תלוי ספציפית במשפחה, באיזו קומה גרו עד היום, ומה התפיסה שיש להם לאיכות חיים ביחס למאמץ עליה במדרגות.

נערך לאחרונה ב:

CHAYA FFF

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
לדעתי חמישית,
אבל שימו לב שאם זאת הקומה הגבוהה בבניין לאטום טוב את הגג שלא תהיינה רטיבויות

אסתר 567

משתמש רשום
מנסיון אישי
גרנו שנתיים וחצי בקומה 5 ללא מעלית. היה מדהים ושווה כל מאמץ. נוף, אוויר, בנויה יפה. ו.... מחיר זול
אבל רוב הזוצי"ם שאני מכיר לא מעוניינים בקומה גבוהה ללא מעלית.

וכאן עצה אישית למשקיעים. קומה 5 ללא מעלית, המחיר נמוך ואין ביקוש!

אין כ"כ ביקוש היום ליחידות בקומה גבוהה ללא מעלית. היחידה לידינו היתה ריקה במשך חצי שנה! למרות המחיר הנמוך.
זוגות צעירים פחות מעוניינים להתאמץ להבין את הרווח בקומה גבוהה (נוף, אויר, נוחות בתוך היחידה, קליטה וכדו'.)

עזרא משולם

משתמש חדש
אני גר בקומה חמישית יש מעלית רק עד קומה 4 ושווה כל יום יש אוויר (יש נוף ב''ב) יש קליטה ובשבת זה לא כזה בלאגן יש לי עגלה ותינוק ומסתדרים... ודאי שעדיף מקומת קרקע...

מעצבת אלבומים

משתמש מקצוען
כדאי לבדוק אם יש בכלל ביקוש ליחידות אני גרה באיזור שהיחידות עומדות ריקות כמה חודשים גם באזורים מבוקשים
יש בנינים שהדירים הכפילו את עצמם אין בנין שאין בו יחידות

אתי ק

משתמש רשום
D I G I T A L
מכירה מישהי שיש לה יחידה גם בקרקע וגם בקומה חמישית (מעלית עד קומה רביעית) ברור שאת היחידות בקומה חמישית יותר קל לה להשכיר ... אנשים מעדיפים יחידות עם אויר ולעלות רק בשבת זה לא נורא, מלא אנשים גרים בדירות עם מעלית בקומה רביעית וחמישית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה