כללי חיפוש GREP למי שיודע ???

sari5659

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני מעונינת לחפש "מילה שלמה" "רווח" אות אחת ונקודה
להחליף ב אות אחת נקודה רווח מילה שלמה
ניסיתי מה שהצלחתי זה למצוא רווח אות אחת ונקודה ( )(.\.)
אשמח לקבל עזרה תודה מראש
נ.ב כבר חילקתי לקבוצות חסרה לי הקבוצה הראשונה ואני חושבת שעם דולר אני מחליפה בינהם

לדוגמא: פרוג .פ אני רוצה להחליף ל פ. פרוג
שוב תודה

איתי-

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אפשר כך
חפש
PHP:
(\S+)( )(\S\.)
החלף ב
PHP:
$3$2$1

הגרפ מוצג כאן הפוך בהעתק הדבק לאינדי' זה מתהפך חזרה

sari5659

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה רבה רבה עזר לי מאוד רק סתם מעניין אותי לדעת אפשר הסבר לפי איך בנית את זה?
את הרווח הבנתי את ההחלפה הבנתי
אבל מה זה הS ? ומה זה \ ?
תודה

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
פלא בעיני שמה שאיתי כתב עזר לך.
מה שהוא התכוון לומר זה לחפש בקבוצה הראשונה כל תו שהוא לא תו מסוג רווח, דהיינו \S, וכמה שיותר פעמים, שזה + וביחד זה יוצא (\S+)
בקבוצה השניה רווח בלבד. ובקבוצה השלישית היה אמור להיות נקודה אמיתית שזה \. (היות ונקודה מסמל בגרפ משהו אחר, וצריך לבטל אותו מלהיות תו מיוחד)
בקבוצה הרביעית ניתן לשים נקודה שמסמל כל תו. ולהחלף בקבוצה הרביעית, השלישית, השניה והראשונה.
(\S+)( )(\.)(.)
ולהחליף ב:
$4$3$2$1

איתי-

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י ונתנו10;n4890395:
פלא בעיני שמה שאיתי כתב עזר לך.
מה שהוא התכוון לומר זה לחפש בקבוצה הראשונה כל תו שהוא לא תו מסוג רווח, דהיינו \S, וכמה שיותר פעמים, שזה + וביחד זה יוצא (\S+)
בקבוצה השניה רווח בלבד. ובקבוצה השלישית היה אמור להיות נקודה אמיתית שזה \. (היות ונקודה מסמל בגרפ משהו אחר, וצריך לבטל אותו מלהיות תו מיוחד)
בקבוצה הרביעית ניתן לשים נקודה שמסמל כל תו. ולהחלף בקבוצה הרביעית, השלישית, השניה והראשונה.
(\S+)( )(\.)(.)
ולהחליף ב:
$4$3$2$1

ונתנו אתה צודק איך שזה מוצג זה ניראה קשקוש... (הנקודה בסוף הגרפ קופצת לסוגרים שבתחילת הגרפ) אבל תעשה העתק הדבק וזה יראה לך משהוא אחר... מצ"ב תמונה.
וההסבר הוא כמו שונתנו הסביר בטוב טעם, רק שעשיתי את זה בשלוש קבוצות ולא בארבע, הראשונה והשניה כמו שונתנו כתב והשלישית מחפש תו יחיד עם נקודה.

קבצים מצורפים

• שם.png
    שם.png
    KB 9.6 · צפיות: 3

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י איתי-;n4890403:
והשלישית מחפש תו יחיד עם נקודה.
ופותחת האשכול מחפשת נקודה ותו יחיד, ולא להיפך.
(כמובן שהעתקתי והדבקתי באינדיזיין לפני שעניתי :))

איתי-

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הדוגמא שהיא הביאה יכולה לבלבל, אבל זה לא ניראה ככה ממה שהיא כתבה... עכ"פ אם זה עזר לה כנראה כיוונתי לאמת...

sari5659

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קודם כל תודה
לדעתי שניכם צודקים כי לפי מה שאני בדקתי יש כמה וכמה אפשריות והסיבה היא כי באמת חיפשתי מילה שלימה רווח אות+נקודה בסוף
וזה אכן הסתדר לי זה לא משנה באיזה דרך עם זה בדרך של הנקודה או בדרך של התו S\ אם הבנתי נכון זה יגיע בסוף לאותה תוצאה

sari5659

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ונתנו למה אי אפשר לתת לך תודה ממש חבל......

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הבעיה תוקנה. וניתן לתת תודה

sari5659

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ונתנו... באמת היה חבל אז השלמתי ....
וסטודיודיוידי תודה על העדכון.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה