ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מלוד לחיפה באזור 11 בבוקר
צילום מסך 2022-08-15 004548.png

תלללה

משתמש צעיר
במידה ןהרכבלית מפוצצת כמו שאמרו לי שהיה היום,
מה עוד יש לעשות שם במרחק הליכה\נסיעה בתחבורה, לילדים 11 עד 3
כמה זמן הנסיעה ברכבלית ה-מ-ד-ו-ב-ר-ת

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
במידה ןהרכבלית מפוצצת כמו שאמרו לי שהיה היום,
מה עוד יש לעשות שם במרחק הליכה\נסיעה בתחבורה, לילדים 11 עד 3
כמה זמן הנסיעה ברכבלית ה-מ-ד-ו-ב-ר-ת
הרכבלית מפוצצת שמעתי שהיום חיכו שם בתור כמעט שעה. אולי תגיעו ב11 בלילה יהיה פחות תור.
הנסיעה ברכבלית לוקחת 19 דקות לכל צד.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
הרכבלית מפוצצת שמעתי שהיום חיכו שם בתור כמעט שעה. אולי תגיעו ב11 בלילה יהיה פחות תור.
הנסיעה ברכבלית לוקחת 19 דקות לכל צד.
אולי שיגיעו על הבוקר...
אני הייתי שם שבוע שעבר ב2 בצהריים וחיכינו אולי 5 דקות
(בחזור חיכינו 20 דקות אבל סתם היה בלגן בגלל מאבטחת עצבנית שעצרה את הרכבל לכמה דקות)

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אולי שיגיעו על הבוקר...
אני הייתי שם שבוע שעבר ב2 בצהריים וחיכינו אולי 5 דקות
(בחזור חיכינו 20 דקות אבל סתם היה בלגן בגלל מאבטחת עצבנית שעצרה את הרכבל לכמה דקות)
שבוע שעבר היה שבוע שעבר. אולי באמת בבוקר מוקדם.
רוב הנופשים מגיעים בשבוע האמצעי וכבר היום ראינו את זה בסופרים ובאוטובוסים ובבתי כנסת חיפה מפוצצת נופשים.

תלללה

משתמש צעיר
אז מה יש עוד לעשות באזור
פיצוי לילדים 9 עד 3
במידה ולא נצליח להשתחל לרכבלית?

ו8

משתמש מקצוען
היינו ברכבלית ביום חמישי ובשביל פעם ראשונה (לפחות) היה שווה כל דקה מ45 דקות ההמתנה....!!

R.B

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אפשר להתחיל את הרכבלית באוניברסיטה, חנייה בשפע בסביבה, לרדת ולעלות חזרה לאוטו, ולשלב טיול.
סמוך לאוניברסיטה, 2 דקות ברכב, חורשת הארבעים. נוף יפה וצל.
יש מול האוניברסיטה כניסה לשווצריה הקטנה. כמה דקות ברכב לחניון, אבל כביש מפותל וצריך תימרון כשבא רכב ממול. לקחת בחשבון שהשער לירידה [אחרי החניון] נסגר ב 16.00.
מרחק הליכה ברגל?

רעננית

משתמש צעיר
אנחנו רוצים להגיע לחיפה עם הרכב, ושם לטייל ברכבלית וכו'
מה צריך להטעין ברב-קו?

br20

משתמש חדש
אם אני רוצה לנסוע מבני ברק לחיפה - איזה חופשי יומי צריך להטעין ? ראיתי שזה מחולק לפי מרחקים/צבעים
כולל רכבות

רעננית

משתמש צעיר
אנחנו בע"ה מתכננים ללכת לחיפה עם הילדים, רוצים להראות להם את הרכבלית (לא הרכבל בתשלום גבוה אלא ברב קו של 20 דקות) חשבנו מהתחנה הראשונה עד לאוניברסיטה שם הבנתי שיש תצפית יפה יש גם מוזיאון מעניין? גן האם וטיילת לואי זה במרחק הליכה? בנוסף איך אפשר לשלב אם אפשר נסיעה בכרמלית איכשהו שיהנו מהחויה , ופארק הכט כמובן
שמעתי גם על פארק הנשיא, פארק דונלד טראמפ מה קרוב למה שהזכרתי? ומה שווה?
אשמח מאד מאד לתשובה
וגם איפה לחנות בשביל להתחיל את כל המסלול הנ"ל או שבכלל עדיף להגיע בתחב"צ (מתכננים להיות ברכסים)
והאם לשלב את פארק נשר באותו יום או שרחוק מדי ואם רחוק אז פארק נשר ומה עוד מהנ"ל?
תודה תודה תודה
מה עשיתם בסוף?
זה הכיוון שאנחנו מחפשים.
לא מצאתי מענה לשילוב הכרמלית ופארק נשר.

ברורית

משתמש פעיל
אנחנו מתכננים לרדת בתחנת מרכזית המפרץ ולעלות שם על הרכבלית, באיזו תחנה של הרכבלית מומלץ לרדת אם רוצים מקום (כמובן קרוב) נחמד לשבת ולאכול????
וכמובן לאיפה מומלץ להמשיך משם???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה