טיול חיפאים? מסתובבים בחיפה? כנסו לעזור!

TAKT

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
גאולה זה החלק העליון של השכונה החרדית. בהחלט רחוק יותר "מהמרכז המסחרי" של השנים האחרונות של חיפה שזה אומר רחוב מיכאל, ולכן ציינתי למעלה שיש להם הרבה עליות ומדרגות לעלות אם הם עם עגלות. עדיין בגאולה יש תחנות אוטובוס לאורך הרחוב שמאפשרות נגישות.
ולעומת רחובות אחרים שגם אם יש בהם תחנות אוטובוס מספר הקוים מצומצם יותר. בגאולה יש אפשרות גם לעלות למעלה לכרמל וגם לרדת למטה להדר תחתון ועיר התחתית וכמובן הים.
4 דקות הליכה מתונה מגאולה למיכאל

שאפומדיה

משתמש מקצוען
גרג בקרית אתא כשר למהדרין
הכשרות הרב דיסקין
בצפון ההכשרים היותר מובילים זה רבני העיר
ורובם סמוכים עליהם

בקרית אתא - הרב דיסקין
בחיפה - הרב במברגר (של הליטאים ), והרב זלודן ( של החסידים)
ברכסים -הרב זוננפלד

ההכשרים הנ"ל יותר מצויים מבד"צ העדה החרדית

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
למישהו יש מידע על שייט בנמל?
אני יודע שבעבר הייתה ספינה בשם "כרמלית", היא עדיין קיימת?
תודה!

דרך חדשה

משתמש מקצוען
@שאפומדיה @בוקסה ראיתי שאתם בענין לעזור...
אשמח לעזרתכם בתכנון מסלול נחמד לזו"צ טרי שיוצא לטייל בחיפה, ולא מכיר אותה כמעט
יוצאים ברכבת ויורדים ב...????
רוצים גם קצת אטרקציות... אשמח לתכנון מסלול עבורם הכולל את הרכבלית, האוניברסיטה, ואולי גם הכרמלית, מה עוד??? ובעיקר צריכה עזרה בתכנון איך להגיע ממקום למקום
תודה רבה מראש!

חביבה

משתמש מקצוען
אם רוצים להגיע לרכבלית- נוסעים ברכבת ויורדים בתחנת מרכזית המפרץ.
מתוך התחנה יש מעבר לרכבלית. משם נוסעים הלוך וחזור ברכבלית או רק הלוך לאוניברסיטה ואז אפשר לקחת אוטובוס לגן האם (ברח' שד' הנשיא) לטייל קצת בטיילת לואי שנמצאת במרחק הליכה מגן האם ואח"כ אפשר לנסוע בכרמלית (התכוונת רכבת תחתית או שיט? כי לשניהם אותו השם).

גברת חוקרת

משתמש פעיל
קופצת על האשכול.
אנחנו נהיה בעז"ה השנה בחיפה בבינהזמנים נראה לי שכבר שנה חמישית (יש דירה כמעט בחינם...) ומחפשים אטרקציות פחות ידועות, וכאלו שמתאימות למשפחה עם ילדים בני עשר+. יש לציין שאנחנו עם רכב.
את הטיילות והפארקים והמדעטק מיצינו לחלוטין.
למישהו יש משהו לחדש? מוזיאונים פחות ידועים? מסלולים שווים?
גם איזור הקריות, מפרץ חיפה וכו' בא בחשבון לחלוטין.

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
קופצת על האשכול.
אנחנו נהיה בעז"ה השנה בחיפה בבינהזמנים נראה לי שכבר שנה חמישית (יש דירה כמעט בחינם...) ומחפשים אטרקציות פחות ידועות, וכאלו שמתאימות למשפחה עם ילדים בני עשר+. יש לציין שאנחנו עם רכב.
את הטיילות והפארקים והמדעטק מיצינו לחלוטין.
למישהו יש משהו לחדש? מוזיאונים פחות ידועים? מסלולים שווים?
גם איזור הקריות, מפרץ חיפה וכו' בא בחשבון לחלוטין.
מה כבר מיציתם?

(ברכבלית בטח לא הייתם כי זה לא היה שנה שעברה)

גברת חוקרת

משתמש פעיל
מה כבר מיציתם?

(ברכבלית בטח לא הייתם כי זה לא היה שנה שעברה)
מה לא? בחיפה - טיילת בת גלים, טיילת לואי, פארק הכט, מדעטק (פעמיים או שלש, משפחה חובבת מוזיאונים...), ממגורות דגון (משעמם ממש), מוזיאון ההעפלה וחיל הים, המוזיאון הימי הלאומי. ים כמובן...
ומחוץ לחיפה: איקאה, בבילון פארק בקניון ליד איקאה (כבר לא מתאים לגילאים במשפחה), מעיין אלרואי (מקסים, אבל אחרי עשר בבוקר מפוצץ!), פארק נשר, גן נחום בטירת הכרמל, קניון אאוטלט חוצות המפרץ, עוד כמה פארקים ונחלים בסביבה. אפילו את עכו נראה לי שכבר חרשנו.
בקיצור, האם מישהו יודע על משהו אחר בסביבות חיפה? (מן הסתם שברוב הימים נצא יותר רחוק והדירה תשמש בעיקר כבסיס קרוב ביותר לצפון לשינה בלילות, אבל כן מנסה לברר אם יש עוד משהו שלא שמענו עליו בחיפה עצמה)

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
רכבל בטוח לא עשיתם
מה לא? בחיפה - טיילת בת גלים, טיילת לואי, פארק הכט, מדעטק (פעמיים או שלש, משפחה חובבת מוזיאונים...), ממגורות דגון (משעמם ממש), מוזיאון ההעפלה וחיל הים, המוזיאון הימי הלאומי. ים כמובן...
ומחוץ לחיפה: איקאה, בבילון פארק בקניון ליד איקאה (כבר לא מתאים לגילאים במשפחה), מעיין אלרואי (מקסים, אבל אחרי עשר בבוקר מפוצץ!), פארק נשר, גן נחום בטירת הכרמל, קניון אאוטלט חוצות המפרץ, עוד כמה פארקים ונחלים בסביבה. אפילו את עכו נראה לי שכבר חרשנו.
בקיצור, האם מישהו יודע על משהו אחר בסביבות חיפה? (מן הסתם שברוב הימים נצא יותר רחוק והדירה תשמש בעיקר כבסיס קרוב ביותר לצפון לשינה בלילות, אבל כן מנסה לברר אם יש עוד משהו שלא שמענו עליו בחיפה עצמה)

פוצי מושי

משתמש חדש
גברת חוקרת
כתבת שיש לכם דירה כמעט חינם זה אישי אליכם או שיש אופציה גם לאחרים?
אשמח לדעת

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני מבין מהתשובה שאתם לא בקטע של מסלולים וכדו' כי מהכרמל יש מלא מלא מסלולי הליכה, אולי עכשיו שהילדים גדלו כבר זה אופציה

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אם אתם עם רכב כמובן אפשר להצפין לכיוון גליל מערבי, זאת אומרת לנסוע לראש הנקרה, נחל כזיב (עין חרדלית), מערת קשת, לטייל בנהריה.
אפשר לצאת לכיוון יקנעם לנחל השופט להמשיך לכיוון עמק יזרעאל.
ואפשר גם לכיוון עתלית, זכרון יעקב גן הנדיב וסתם לסייר בעיר שם, וגם שם יש מסלולי הליכה.

גברת חוקרת

משתמש פעיל
אני מבין מהתשובה שאתם לא בקטע של מסלולים וכדו' כי מהכרמל יש מלא מלא מסלולי הליכה, אולי עכשיו שהילדים גדלו כבר זה אופציה
מסלולים מעניינים? אני אשמח לשמוע.
בשנים קודמות היתה לנו הגבלה על מסלולים למיטיבי לכת. השנה היא פחות קיימת ואני אשמח לשמוע המלצות למסלולים יפים ולא מפרכים מדי...

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
למישהו יש משהו לחדש?
רלוונטי אתרים פתוחים בשבת?
אתם יכולים להרחיק לעתלית, איזור זכרון יעקב וחוף הכרמל.
יש פארק הדייג מעיין צבי שכמדומני סגור בשבת. גן הנדיב, לא יודעת לגבי שבת. מחנה המעפילים, כמדומני פתוח בשבת.

גברת חוקרת

משתמש פעיל
ואפשר גם לכיוון עתלית, זכרון יעקב גן הנדיב וסתם לסייר בעיר שם, וגם שם יש מסלולי הליכה.

כמובן שעתלית וזכרון וקיסריה גם היינו (משפחה חובבת היסטוריה כבר אמרנו...).
אני מחפשת המלצות לדברים בתוך חיפה שעוד לא שמענו עליהם, אם כי אני לוקחת בחשבון שיכול להיות שפשוט אין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה