דרוש מידע חיסון שעלת

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הבלים!
אם הנגיף ימוגר מהעולם, שוב לא יהיה צורך שמערכת החיסון תדע איך להילחם בו, זו עובדה שבמדינות המתחסנות אין התפרצויות של מגפות כמו באפריקה, גם בקרב אוכלוסיות שנמנעות מייסון.

תפסיקו לפטם את הציבור בעובדות מסולפות.
אם אתה חושב שכל הגישה של הרפואה הסינית היא הבלים מן הראוי שתוסיף את המילה : לדעתי, כידוע יש מליונים שהולכים בגישה זו ושמרו על בריאותם בגינה...

המשפט האחרון לא מכבד! ולא עניני!

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כדי להוכיח קשר סיבתי דרוש מחקר ענק ואיכותני. עד אז זו השערה חסרת ביסוס.
שירה, אני יודעת שאצלך מחקר הוא ערך גבוה, את המידע שלי כתבתי לאנשים שמתייחסים למחקר בערבון מוגבל...אני מאמינה שאת יודעת שיש כאלו...
דרך אגב בלימודי המחקר שלי במכללת וינגייט - נתניה, למדנו בהרחבה שאנשים לוקחים החלטות בחייהם לפי פרמטרים שונים:
גישת האינטואיציה, גישת הסמכות (רופא, רב, ידוען) וגישת המחקר.

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תודה על ההסבר.
האם החיסונים לא מאמנים את מערכת החיסון?
כשיש בהם נוגדנים אז לא, כשיש בהם נגיף מומת הם מתאמנים אבל לא מספיק בעוצמה.
זה בנוסף לתודעה הנילווית למתן חיסונים: אתה חלש, אין לך יכולת...
ובנוסף לחומרים רעילים ועלומים שמוחדרים לגוף ילד עדין ומאוזן...(ראי מה רשום על הפח המיועד לחיסונים, ועל כפפותיה של האחות)

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
אם אתה חושב שכל הגישה של הרפואה הסינית היא הבלים מן הראוי שתוסיף את המילה : לדעתי, כידוע יש מליונים שהולכים בגישה זו ושמרו על בריאותם בגינה...
לא יודע מה לגבי כל המכלול, כתבתי על העניין הספציפי הזה.
המשפט האחרון לא מכבד! ולא עניני
צודק, כבר לא נותן לערוך.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
כדי להוכיח קשר סיבתי דרוש מחקר ענק ואיכותני. עד אז זו השערה חסרת ביסוס.
מחקר ענק וכמותי. מחקרים איכותניים זה לא מילה נרדפת ל'איכותי' כי אם סוג אחר של מחקר, שנועד לחקור בעיקר תפיסות עולם (עונה על השאלה 'איך' ולא על השאלה 'האם' ו'כמה').

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
ובנוסף לחומרים רעילים ועלומים שמוחדרים לגוף ילד עדין ומאוזן...(ראי מה רשום על הפח המיועד לחיסונים, ועל כפפותיה של האחות)
:D:D:D
סליחה שזה ממש מצחיק אותי, אבל מה שכתוב על הפח מתייחס לעובדה שיש שם מזרקים שחדרו לדם של מישהו, ויכולים להעביר את החיידקים של אותו מישהו למישהו אחר.
ולכן קוראים לזה 'פסולת רעילה'.
גם מזרק שישתמשו בו להחדרת נוזלים בלבד לגוף של מישהו שהתייבש ייחשב ל'פסולת רעילה'.

נערך לאחרונה ב:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום

סליחה שזה ממש מצחיק אותי, אבל מה שכתוב על הפח מתייחס לעובדה שיש שם מזרקים שחדרו לדם של מישהו, ויכולים להעביר את החיידקים של אותו מישהו למישהו אחר.
גם מזרק שישתמשו בו להחדרת נוזלים בלבד לגוף של מישהו שהתייבש ייחשב ל'פסולת רעילה'.
כל דבר, כל מחט שהוכנסה לגוף אדם חייבת להיזרק לפח של פסולת רעילה.
אין לזה כל קשר למה שניתן במחט.
כולל מזרקים של אינסולין.
כולל מזרק של בדיקת דם הכי פשוטה [גם באנשים שלא מחסנים ....]
כולל מחט של עירוי נוזלים
כולל הכל...

נו באמת.

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כל דבר, כל מחט שהוכנסה לגוף אדם חייבת להיזרק לפח של פסולת רעילה.
אין לזה כל קשר למה שניתן במחט.
כולל מזרקים של אינסולין.
כולל מזרק של בדיקת דם הכי פשוטה [גם באנשים שלא מחסנים ....]
כולל מחט של עירוי נוזלים
כולל הכל...

נו באמת.
מבינה את דעתכם ומקבלת, אך בכל אופן חשוב לדעת שזה לא תמים כמו לקיחת דמים...

הרבה חיסונים מכילים במידה זו או אחרת: מונוסדיום גלוטמט, אנטיביוטיקה, אלומיניום וכן מוודאים שלא נותרו בהם שאריות של עוברי אפרוחים וקופים (שכן כידוע ע"מ לרבות את הווירוסים הספציפיים לחיסון יש לרבותם רק בתא אורגני קרי חיות או חלבוני ביצה-שלא מתאימים לגידול כל הווירוסים) אני אישית לא סומכת על ווידוא זה באופן מוחלט...

אמנם לדעת המחסנים החומרים נמצאים בכמות מזערית שלא מסוכנת!

אני מעדיפה לשלב את שיקול דעתי הלא מלומד ואת הגישה ההוליסטית שלנו בכלל, ע"פ להסתמך על הצהרות רופאים ולדוגמא:
אני בדעה שיש להשתמש בתרופות ואנטיביוטיקה במקרים חריגים בלבד ע"מ לשמור על הבריאות ולמנוע עד כמה שאפשר את עמידות החיידקים, ואני רואה סביבי הרבה רופאים שממליצים בכל פה על מתן משככי כאבים ואנטי' על ימין ועל שמאל לכן גם את הטענה שחומרים הרעילים בחיסון בכמות מזערית אני לוקחת בערבון מוגבל...

מה גם שעד לא מכבר היה בחיסון המאושר דאז כספית וכיום לא מכניסים יותר כספית מחשש להשפעתו, כך שקשה לסמוך בעיניים עצומות...
כך שאולי במקרים רגילים 'שב ואל תעשה, עדיף' !

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מה גם שעד לא מכבר היה בחיסון המאושר דאז כספית וכיום לא מכניסים יותר כספית מחשש להשפעתו, כך שקשה לסמוך בעיניים עצומות...
פשוט לא נכון.
כבר שנים שאין תימרוסל (החומר הכספיתי) בחיסונים.
ומעולם לא הוכח שהוא לפגיעה כלשהי והוציאו אותו ליתר בטחון.

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתבת שעד לא מכבר היתה כספית בחיסונים וזה ממש לא נכון.
וגם כשהיתה נכחה בכמות מזערית שלא הוכח קשר סיבתי בגינה.
עד לא מכבר אצלי זה שנים, התכוונתי יחסית (לעשרות שנים שמחסנים...)
וכתבתי: מחשש
אז איך הגעת ל: פשוט לא נכון

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צר לי זה לא היה ממש ברור.
בכל הנוגע לעניינים רפואיים אמורים להיות קצת יותר זהירים וברורים. לענ"ד.
לא רואה משמעות בעניין הזה ל:האם הסירו את החומר אתמול או לפני עשור, מבחינתי עצם זה שמשנים משהו ל'יתר בטחון' כדברייך, אחרי שמאשרים אותו מעורר תהיות...וזה בעצם מה שהבעתי בכלל הפיסקה...
כך שקשה להגדיר את הפיסקה כ'ענינים רפואיים' הדורשים זהירות וברירות...
זהו דיון עם כווני חשיבה לכאן ולכאן... למרות שאנחנו באות משתי אשכולות שונות אין ממה להיבהל...

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לא רואה משמעות בעניין הזה ל:האם הסירו את החומר אתמול או לפני עשור,
קרי: אל תבלבלו אותי עם עובדות.
אולי כדאי שתקראי קצת על הסרת התמירסול מהחיסונים ואיך לא הוכח שהוא גרם נזק.

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
דיון אמיתי פירושו בין השאר הבאת עובדות מוצקות.
קרי: אל תבלבלו אותי עם עובדות.
אולי כדאי שתקראי קצת על הסרת התמירסול מהחיסונים ואיך לא הוכח שהוא גרם נזק.

טוב אני מבינה שאת עדיין חושבת שמה שרשמתי עונה להגדרה: פשוט לא נכון
בכיף!

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
מבינה את דעתכם ומקבלת, אך בכל אופן חשוב לדעת שזה לא תמים כמו לקיחת דמים...
דעתי לא קשורה לכאן.
הבאת כאן הבנה שגויה בתכלית של המושג 'פסולת רעילה', שנובעת אך ורק מחוסר הכרות עם הנוהל הספציפי לגבי מזרקים וכדו'.
צריך להביא בחשבון שעוד הרבה התנגדויות שרצות בשוק מסתמכות על כך שהצרכן הממוצע לא בהכרח מבין את כללי המשחק המקובלים בעולם הרפואה, וממילא קל מאד להפחיד אותו במנוחים לא ברורים. ממש כמו שעשו לך במקרה זה עם 'הפסולת הרעילה'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה