דרוש מידע חיסון נגד שפעת כן או לא?

מצב
הנושא נעול.

e b p

משתמש מקצוען
החיסון השנה יעיל ממש לוירוס השפעת העונתית!
וממש בלי הרבה תופעות לוואי.
למרות שיש כאלו שנדבקו בשפעת למרות החיסון- עדיין הוא כדאי.
השפעת השנה ארוכה ומציקה ממש- אז אם עדיין לא נדבקתם ואין לכם במשפחה חולים(כי אם כן כנראה אתם עכשיו בתקופת הדגירה) לכו להתחסן
בעז''ה בלי נדר שנה הבאה נלך להתחסן שנה הבאה כל המשפחה- אחרי ששבוע הבית נשמע כמו מושב זקנים...

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
אני חושבת שעשיתי חיסון וחליתי ממש בקטנה יום וחצי אולי זה היה וירוס אחר.
שווה שווה שווה
שנה אחת שלא עשיתי והתחרטנו על זה כולנו
10 ימים הילדים מושבתים וכמובן שכל אחד מתחיל את התורנות ביום אחר.
רק בריאות!

לגבי חיסון קורונה לילדים עדיין אל עושה, ולא יודעת כרגע אם שווה לעשות.
חיסון שפעת כבר נפוץ ומוכר וממש בטוח.

mum

משתמש מקצוען
אני כל שנה עושה חיסון שפעת ושנה שעברה והנה לא בגלל הצורך לקבוע תור מראש- סוג של עצלות.

תכלס מקודם ירד לי החום מרמה של 39.4- הרגשתי שאני הולכת למות!
כל השרירים הראש, האף הדולף ללא הפסקה ואני חוששת שאני בדרך לסינוסיטיס או ברונכיט.
שנה הבאה ב1 לאוקטובר אני במרפאה!

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שווה להתחסן!!!!

אישית אני מרגיש את ההבדל בין שנה שאני מתחסן לבין מתי שלא
ובשנים שהתחסנתי (שזה רוב השנים בעשור האחרון ויותר) - בין השלב שלפני שהתחסנתי לאחרי (כמו השנה שהלכתי להתחסן מאוחר קצת...).

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יש מאות וירוסים שיכולים לגרום לתסמיני שפעת, נכון שרובם ע״פ רוב לא גורמים לסיבוכים כמו בשפעת, אבל רוב הסיבוכים של מחלות עם תסמיני שפעת נגרמים מוירוסים אחרים ולא מוירוס השפעת.
נאום הדוקטור...

חבל שזה לא נכון
רוב הסיבוכים הם משפעת.
ספציפית זה נושא שאני אישית חקרתי עמוק מאוד ושוחחתי עם הרבה מומחים מאוד באחד מבתי החולים הגדולים והמובילים בארץ והן חושבים אחרת מכם. וחלק מהמחקר שלי נעשה בתוך מחלקות פנימיות בבית חולים הזה ו 99% ממי שהסתבך היה משפעת, שהוכחה כשפעת בבדיקה וירולוגית.

אל תתחסנו
עשו כאוות נפשכם
עם ויטמין D ברמה טובה מובטח לכם שלעולם לא תחלו בשום מללה.
כיף לכם שיש לכם כזו הבטחה
הלוואי עלי. רמות הויטמין D שלי מצויינות ובכל זאת חליתי. כנראה לא זכיתי בפיס שאתם זכיתם בו. חבל

אבל אין טעם שתגיבו לי.
סיימתי כאן.
חבל על הזמן שלי

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
שווה להתחסן!!!!

אישית אני מרגיש את ההבדל בין שנה שאני מתחסן לבין מתי שלא
ובשנים שהתחסנתי (שזה רוב השנים בעשור האחרון ויותר) - בין השלב שלפני שהתחסנתי לאחרי (כמו השנה שהלכתי להתחסן מאוחר קצת...).
שנם שלא התחסנתי
בכל שנה כזו באון קבוע אושפזתי עם שפעת [מאובחנת בוודאות בבדיקת דם].
מאז שאני מתחסנת, למעלה מ 10 שנים, לא אושפזתי בכלל עם שפעת למעט פעם אחת שהודו שהיה פספוס של זן אחד של שפעת בחיסון.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה