כללי חיכתם לcs6.5 -cs7

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י sarit_f;1002844:
טוב. אז הפעם לפחות יקח לאנשים הרבה זמן לעבור לגירסה החדשה.. מה זה הקצב המטורף הזה?! עוד לא הספקתי להתרגל לCS6!!
ומה הרעיון של הענן? זה לא סיכון? ואם אין לי אינטרנט וכו'?
קיצור, הזוי ומעצבן.
אני עושה חרם ונשארת על CS6.

אם אין לך אינטרנט?
כנראה שאת לא במקצוע הנכון.... :)

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י arye770;1003137:
אם אין לך אינטרנט?
כנראה שאת לא במקצוע הנכון.... :)

ואם יש נפילה באינטרנט (הגיוני לגמרי) ?

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י sarit_f;1003138:

הבנתי שיהיה צורך בחיבור לאינטרנט רק פעם אחתף בחודש, לאימות הרשיון.

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
נכתב ע"י eliezer;1003194:
אכן ככה החיבור לאינרנט נועד לשני שימושים 1. לקבל שירות איחסון ולשתף קבצים עם משתמשמים אחרים וקישור ישיר לרשת behance
2 אימות הרשין פעם בחודש
.

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אחד פלוס;1003228:
אינדזיין CC
בעדכון החדש נוסף אפשרות חדש שאפשר להעדיף הפונטים השימושים יותר שיופיע בראש רשימת הפונטים
צפה בקובץ המצורף 161404

2. qr code [בר קוד]
צפה בקובץ המצורף 161405

די מביך לגלות שמה שקיים בקורל דרו כבר שנות דור (עוד מגירסה 8 וכנראה כבר לפני, לא זוכר) מגיע סוף סוף גם לאדובי....

גרף הול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י sarit_f;1003138:

לאו דוקא נפילה. אלא בעיה ב'פתיחת' קבצים בתוכנה. [ או הורדתם למחשב]
קחו לדוגמא קובץ PSD ששוקל חצי GB. ותפתחו את זה בתוכנה שצריכה לעבוד דרך הרשת...:eek:
מהירות ההעלאה בישראל היא לא אי אי אי

פשיטת רגל של פורום פרוג מובטח...:rolleyes:

נתנאלה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
שימו לב: 3 דולר לכל רכיב תוכנה, לא לכל תוכנה!

נתנאלה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
מה העדכונים לגבי פלאש? מישהו יודע?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
זה העדכון שאני קראתי:

אדובי עוברת למנויים: הסוף לפוטושופ פרוץ?

חברת אדובי העולמית משנה את כללי המשחק. ענקית התוכנה הודיעה כי מעתה היא תפסיק למכור תוכנות בצורה המסורתית - בקופסה או בהורדה, ותעבור למנוי בתשלום חודשי בלבד. האם זה הסוף לפיראטיות?
שחר שושן
<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="408"><tbody><tr><td width=" 197 "> <table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0"><tbody><tr><td class="text12g"> פורסם: </td><td class="text12g">07.05.13, 18:20 </td></tr></tbody></table> </td><td align="left" width=" 211 ">

</td></tr></tbody></table> חבילת התוכנות של אדובי הן כלי העבודה הנפוצים ביותר עבור כמעט כל תחום יצירתי שמעורב בו מחשב. בתוכנות אלו ניתן ליצור ולעבד סרטים, תמונות, אתרים, מסמכים ועוד. ומעכשיו מודל התשלום עובר למנוי חודשי, במקום רכישה של חבילות תוכנה.

46105690870100408258no.jpg

עובדים ביחד

בגרסאות האחרונות סיפקה אדובי פתרון חלקי למי שרצה לעבוד על פרויקטים במשותף, בשם adobe dynamic link שאפשר לחבר חלק קטן מהתוכנות, אך הוא היה זמין במהדורה היקרה ביותר בלבד. השירות שנקרא Creative Cloud, שכבר פועל במשך שנה, מיועד לפשט את תהליכי העבודה של צוותים העובדים יחד על פרוייקטים משותפים. למשל בעבודה על שוט עם אפקטים בסרט, אדם אחד יכין את תמונת הרקע בפוטושופ, אחר יערוך את קטע הווידאו הרלוונטי בפרמייר והשלישי יעבד אותו באפטר אפקטס. וכל אלו יוכלו לשתף את המידע דרך הענן של אדובי, במקום לשתף באימייל או דרך שרת פרטי.

461057010980100408258no.jpg

התמחור החדש

הבשורה האמיתית כאן היא בשיטת התמחור החדשה. לראשונה אדובי מאפשרת להשתמש בכל תוכנות החברה, כולל כל הגרסאות העתידיות שיצאו, בשיטת המנוי החודשי. זאת במקום להכריח את הלקוחות לבצע רכישה אחת גדולה, ולשלם על כל עדכון גרסה בנפרד, מה שיכול להסתכם באלפי שקלים בשנה.

מחיר חבילת CS6 Master Collection המכילה את כל תוכנות החברה בתשלום חד פעמי הוא 11,739 שקל בחנות אדובי ישראל, כשניתן לרכוש חבילות צנועות יותר או תוכנות בודדות. מחיר מנוי לשימוש ביתי בהתחייבות לשנה הכולל את כל תוכנות החברה ואחסון בענן של אדובי בנפח 20GB הוא כ-185 שקל לחודש, סך הכל 2,220 שקל בשנה.

מנוי ללא התחייבות שניתן לבטל בכל עת יעלה כ-280 שקל לחודש. בעלי גרסאות קודמות ישלמו 110 שקל לחודש בהתחייבות לשנה. המחיר לסטודנטים הוא כ-74 שקל לחודש בהתחייבות לשנה, כשלאחר מכן המנוי יחודש אוטומטית בתעריף המיוחד לבעלי גרסאות קודמות של כ-110 שקל לחודש. המחיר תקף עד ה-25 ביוני כשיש להציג אישור ממוסד לימודים מוכר.

היות שהשירות זמין אך ורק לצוותים (חברות) בישראל, ולא לאנשים פרטיים, לא ידוע אם החברה תכיר במוסדות ישראלים. בנוסף כדי לבצע את הרכישה תאלצו ליצור Adobe ID הממוקם כביכול בארה"ב וזאת עד שהאפשרות תושק בישראל.

46108916961496408257no.jpg

לא חייבים להיות מחוברים

להבדיל ממשחקים הדורשים חיבור רציף לאינטרנט, חבילת התוכנות של אדובי מותקנת ישירות על המחשב, כשיש לחברו לאינטרנט כדי לבצע אימות מול שרתי אדובי. הזמן המקסימלי שבו ניתן להמשיך לעבוד עם התוכנות ללא חיבור הוא 180 יום.

הסוף לפיראטיות?

במשך שנים מנסה אדובי למנוע את ההפצה והשימוש הלא חוקיים בתוכנות המאוד יקרות שלה אך ללא כל הצלחה. לפני כשנה שחררה אדובי עדכון שגרם לגרסאות הפרוצות להפסיק לעבוד והודיעה שהיא נותנת מספר חודשים לבעלי תוכנות לא חוקיות להסיר אותן לפני שתפעל נגדם, אך כצפוי גם הוא נפרץ מהר מאוד. עכשיו מנסה החברה לעבור למודל תשלום חודשי במחיר נמוך משמעותית לעומת מחיר רכישה רגילה, וייתכן שדווקא המודל הגמיש והזול, ימשוך יותר משתמשים פיראטים להשקיע בתוכנה חוקית שמתעדכנת תמיד.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אז אחרי הכתבה שהעלתי, למה שלא נעשה מנוי לחודש אחד בעלות של 280 ש"ח ונשתמש בתוכנה 180 יום שהם שווים לחצי שנת שימוש?
אחרי חצי שנה נעשה מנוי לעוד חודש ונהנה מעוד חצי שנה בלי לשלם, לא?

בקיצור - ציבור הגרפיקאים לא פראייר - אי אפשר להכריח אותנו לשלם אלפי שקלים כל שנה רק בגלל שלהם יש בעיה עם אנשים שפורצים את התוכנות.

יש להם בעיה שיפתרו אותה, אבל לא נסכים שאנחנו נהיה השעיר לעזאזל!!!

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אני גם קראתי הראיון של מנהל אדובי ב mashable ובניגוד לויינט וכלכליסט [אותם בעלים] הבנתי אחרת שזה לא הסיבה העיקרית למעבר לענן

ולגבי המחירים יש שמועות שבסטמפבר הקרוב יהי זמין גם כאן התוכנית הרגיל של 49 $ דולר לחודש

yosil

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י eliezer;1003194:

אחת ל 180 יום.
(בהמשך לדברי הקודמים - זה את זה אפשר לפרוץ...)

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

SHANTY3

משתמש רשום
קראתי את כל האשכול ההזוי הזה,
פשוט לא נשארו לי מילים.

נדמה שזה חלום.
מסרבת להאמין.

א

אליהו פריד

אורח
המהלך הזה יצור המון בעיות. במיוחד לציבור החרדי.
א. אני מכיר המון גרפיקאים שאין להם בכלל אינטרנט או שיש להם רק אימייל.
ב. להמון גרפיקאים אין בכלל כרטיס אשראי, להשתמש בשל חבר על בסיס קבוע זה מאוד קשה.
ג. האם עבודה דרך האינטרנט לא יאט מאוד את העבודה??? אם מדובר רק באימות הרשיון גם את זה יפרצו, אם מדובר על הפעלת תוכנה דרך אתר, זה יסרבל מאוד את העבודה. כשאני משתמש בטים וויאר ועושה פעולות על מחשב אחר זה לא שייך לעבוד ככה באמת.
ד. כשאני רוכש תוכנה אני יכול להחליט לא לשדרג אותה עוד 60 שנה, גרפיקאים מטומטם הוא זה שחושב שהוא חייב להתעדכן בכל גרסה חדשה אם הבאגים החדשים. מבחינתי, תנו לי לעבוד על CS3 כל חיי, אני לא צריך יותר מזה, כאן אני מחוייב לשלם כל חודש גם על העדכונים.
מנוי זה אומר סליקה כהוראת קבע, אתם כבר מבינים את הבעייתיות של זה. אם יגמר תוקף הכרטיס, או שהכרטיס יהיה מלא ולא יהיה אישור עיסקה או יגנב הכרטיס, זה יגרום לבלגנים בעסק שצריך התנהלות שוטפת. אם זה יהיה כמו עסקה, נגיד 12 תשלומים*50$ הרי שזה סוגר לי את מסגרת האשרי ב600$

כשאני רוכש תוכנה זה שלי, בתשלום חודשי זה השכרה, אם הפסקתי כל הכסף הלך לפח.
ברכישה אני מנהל לעצמי את התקציב, בצורה כזו התקציב נכפה עלי.
טוב, אין לי את כל היום להאריך בנושא, אבל לי זה נשמע שינוי לרעת הגרפיקאים (לאלה שרוכשים, לא לאלה שפורצים)

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
שתי פתרונות של אדובי לארבע הנקודת שכתבת
1. אדובי עדיין ימכור cs6 ללא אפשרות לעדכונים חדשים פתרון ל-א. ב. ד.

גם אדובי cc עדיין התוכנות מותקנות על המחשב והמינמום שנדרש זה אימות פעם בחודש יש עוד דברים שאפשר להרויח מהעדכון שזה איחסון 20 ג"ב ברשת. שיתוף בין מעצבים אחרים . חבילת הפונטים של אדובי typekit בחינם

ומשום מה התקשורת בישראל יודע רק הסיבה לעדכון החדש כדי למנוע פיראטיות וכו'ולא מציג גם החידושים האחרים שיש בעדכונים[עדיין אין אתר בעבריתשמציג את כל החידושים של אדובי cs6 אבל כ-ו-ל-ם כבר יודעים הסיבה לעדכון החדש ] http://tomercohen.com/2012/10/16/%D7%94%D7%A2%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%90%D7%A8%D7%A5-%D7%9B%D7%9E%D7%91%D7%A9%D7%A8%D7%AA-%D7%A8%D7%A2%D7%95%D7%AA/

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
ומשום מה התקשורת בישראל יודע רק הסיבה לעדכון החדש כדי למנוע פיראטיות וכו'ולא מציג גם החידושים האחרים שיש בעדכונים
כשהחידושים מינוריים, והמכה חזקה מדי, אין סיבה להלל את אדובי...
נ.ב. כמה שהעלות לחודש תהיה יותר זול, ככה יותר אנשים יקנו. כי הרבה מאלו שמשתמשים בתוכנות פיראטיות היו רוצים לקנות חוקי אם זה לא היה עולה 2000-3000 אלף דולר.

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
כשהחידושים מינוריים, והמכה חזקה מדי, אין סיבה להלל את אדובי...
.

כשהתשקורת בוחר מה לכתוב תוך כדי עיוות דברים, מי שנפגע מחוסר המידע הם אלו שמסתמכים על תוכן עברי ואינם נוהגים לקרוא תוכן בשפה האנגלית או בכל שפה אחרת

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י אחד פלוס;1003945:
כשהתשקורת בוחר מה לכתוב תוך כדי עיוות דברים, מי שנפגע מחוסר המידע הם אלו שמסתמכים על תוכן עברי ואינם נוהגים לקרוא תוכן בשפה האנגלית או בכל שפה אחרת

חיפשתי באינדיזיין סיקרטס חידושים. לא מצאתי.
נכנסתי לאתר של אדובי, אין הבלטה של חידושים.

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
נכתב ע"י ונתנו10;1003964:
חיפשתי באינדיזיין סיקרטס חידושים. לא מצאתי.
נכנסתי לאתר של אדובי, אין הבלטה של חידושים.

באינדזיין סיקרטס עדיין אין בקירה על החידושים אבל יש סקירה כללית על הcc

אדובי כמו אדובי אין תיאום בין התוכנות ואין סדר באתר שלהם
כאן תוכל לקרוא על כל החידושים באינדזיין cc

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

הורות • אתגר 21

לוח מודעות

למעלה