דרוש מידע חייט מקצועי בגאולה-ירושלים

חסד 053

משתמש פעיל
מחפש חייט מקצועי לצורך קיצור שרוול בחליפה,מי ממומלץ?

ד. מ.

משתמש רשום
יש חייט ברחוב צפניה ותיק מאד ומקצועי מאד עשיתי אצלו הרבה מאד תיקונים רק תבדוק מחיר כי זכור לי שהוא קצת יקר

ד. מ.

משתמש רשום
אני לא זוכר את השם אבל כשאתה עולה מצומת ירמיהו בר אילן הוא נמצא באמצע צפניה בצד ימין חנות פינתית קטנה

חסד 053

משתמש פעיל
יש חייט ברחוב צפניה ותיק מאד ומקצועי מאד עשיתי אצלו הרבה מאד תיקונים רק תבדוק מחיר כי זכור לי שהוא קצת יקר
מספר טלפון יש?
אני לא זוכר את השם אבל כשאתה עולה מצומת ירמיהו בר אילן הוא נמצא באמצע צפניה בצד ימין חנות פינתית קטנה
לא מסםיק הבנתי

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יאיר החייט בצפניה, (אולי זה מי שהתכוונו לעיל) נראה לי פינת עמוס, אבל לא בטוח, הייתי עושה אצלו תיקונים לפני שנים, והייתי מאד מרוצה.
אבל אני לא יודע אם יקבל לפני החג.

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש במאה שערים קרוב לכיכר השבת

ד. מ.

משתמש רשום
לצערי אין לי את המספר טלפון
אבל כשתפנה מהצומת של ירמיהו בר אילן לכיוון צפניה תעלה 2-3 ד' תראה באחת הפניות חנות קטנה על הפינה

ד. מ.

משתמש רשום
לא מכיר שם שוק השקל
אבל כן הוא אמור להיות מבוגר ולעבוד שם עם אשתו (לא ישראלי........)

נראה לי בנק דיסקונט אבל לא בטוח איך קוראים לבנק שיש בגאולה אבל בזה בטח אחרים יכולים לעזור לך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה