חיידק הליקובקטור

הודו לקיל

משתמש פעיל
אשמח לעצות לטיפול בהליקובקטור מלבד בטיפול אנטיביוטי קשוח,
בתודה מראש.

ישי.כ

משתמש פעיל
בתור אחד שסבל מהחיידק ולקח את הטיפול המשולש, שלא עזר(ולא יעזור כי לא מטפילם בשורש הבעיה) רק שינוי תזונתי יעזור ולא שום כדור.

תפקיד חיידק ההליקובקטר לפרק את הפסולת שנוצרת במערכת העיכול, להרוג את החיידק על ידי אנטיביוטיקה (שהיא בעצמה רעל הפוגע בדפנות הקיבה) ולהשאיר את הפסולת בקיבה ובמעיים, זהו מעשה חסר אחריות - שירעיל את הגוף ויגרום לדלקות בקיבה ובמעיים.

החיידק מתרבה כאשר יש עודף פסולת במערכת העיכול אשר נוצר בעיקר ממזון מתועש, עוגות עוגיות, וכל מיני בצקים שנתקעים במערכת, וכן אכילת יתר של בשר. כל אלו הם מזונות ללא סיבים תזונתיים.

הסיבים מצויים במזון מן הצומח בפירות ירקות דגנים מלאים וקטניות, סיבים אלו משמשים כעין "מטאטא" למעיים, ובכך הם סופחים אליהם את הרעלים שהגוף מפריש.

מחסור בסיבים תזונתיים, גורם לפסולת להישאר זמן רב במערכת העיכול, דבר הגורם לנפיחות וחוסר נוחות, גזים, וריקבון.

הסיבים מתחלקים לשני קבוצות עיקריות:

א. סיבים תזונתיים המסיסים במים - סופחים נוזלים במערכת העיכול, ויוצרים מעין ג'ל אשר מאט ספיגת מרכיבי מזון, כמו סוכר וכולסטרול.

סיבים אלו נמצאים ב: חלקים הרכים של פירות וירקות (עשירים במיוחד תפוחי עץ), פירות הדר (החלק הלבן של הקליפה), בננות, אורז, תירס, שעורה, שיבולת שועל, אגוזים, וקטניות.

ב. סיבים תזונתיים בלתי מסיסים במים -
משפיעים בעיקר על פעילות מערכת העיכול, סופחים נוזלים במעי ומגדילים את נפח הצואה ומרככים אותה, ומאיצים את תנועתיות המעי ומקצרים את שהיית המזון במעי, כתוצאה משתי הפעולות הללו, הם מעודדים התרוקנות.

סיבים אלו נמצאים ב: קליפות של רוב הפירות והירקות, דגנים מלאים (חיטה, כוסמין, שיפון, שיבולת שועל) משפחת המצליבים, קטניות.

למעשה, רוב המזונות מן הצומח מכילים שילוב של סיבים בלתי מסיסים וסיבים מסיסים ביחסים שונים, שני הסוגים מסייעים בשמירה על בריאות המעי ושמירה על יציאות תקינות.

כשעושים את השינוי התזונתי תוך זמן קצר רואים את השינוי המיוחל, וסביר להניח שגם הבעיה השנייה שלך (כיבים במעי הגס) תעבור.

יש להדגיש, שהסיבים חיוניים לגופנו רק כאשר הם נצרכים כיחידה אחת עם הפרי או הירק. אם נאכל סיבים תזונתיים שהוצאו ובודדו מהמזון (כדוגמת סובין) נזיק לגופנו, משום שהם יתקעו במערכת העיכול, ואף הם יפצעו את הרירית ויגרמו לנו לשלשולים.

גם בישול הירקות הופך את הסיבים שלהם להיות מתים, ואין להם את היכולת המגנטית כמו שיש למזון חי. במקום לספוח אליהם רעלים ולפנותם החוצה, נוצרת תכונה הפוכה של הידבקות למערכת העיכול ושל חוסר בתנועתיות והיתקעות המזון במערכת העיכול, לכן תמיד עדיף לאכול את המזון כשהוא חי.

נערך לאחרונה ב:
אני סבלתי מחייד'ק זה כמה וכמה פעמים לצערי,
לצערנו הטיפול שמקבלים לזה בקופ"ח לא עוזר באמת (כמו שיעיד כל מי שטופל בטיפול המשולש).
אנסה לעזור במידע שיש לי מניסיוני האישי:
1] לי אישית עזר מאוד כמה תוספי תזונה של פורוור, אני לא זוכר מה הם נתנו לי (זכורני שזה היה שילוב של פרופוליס, משקה אלוורה, ושום - אבל אני לא זוכר את המינונים) וזה נעלם לי.
2] העיקר מה שעוזר [וגם הרופאים אומרים את זה במפורש] הוא האכילה, לא לאכול במצב של התקפה דברים חריפים מטוגנים, קפאין,

053mishmish

משתמש מקצוען
1] לי אישית עזר מאוד כמה תוספי תזונה של פורוור, אני לא זוכר מה הם נתנו לי (זכורני שזה היה שילוב של פרופוליס, משקה אלוורה, ושום - אבל אני לא זוכר את המינונים) וזה נעלם לי.
זה
חברה שלי אמרה לי שאחרי שניסתה הכל ולא הועיל
המשקה של אלוורה של פוראוור
פשוט הציל אותה וזה עבר ב"ה!

וילה בצפת

משתמש פעיל
גם אני יכול לומר אחרי אשפוז בביה"ח וחודשיים רצוף ללא אויר לנשימה
שהאניטביוטיקה המשולשת חוץ מלדפוק את הגוף לא עשתה כלום
אמנם במצב של כאבים מטורפים אמר לי אחד התזונאית הטובים בארץ כן לקחת קודם כל אנטיביוטיקה חזקה ואח"כ עשיתי שינויי אכילה
יש המון אפשרויות
אם אתה מוכן להשקיע
יש אדם בבת ים דת"ל בשם טל לוי אפילו אין לו תעודה הוא מקבל כל יום לפחות 20 אנשים הוא עושה בדיקות לבד וממילא זה יותר יקר וכו' הוא יקר
אבל אני מכיר כמה רבנים וראשי ישיבות שהיו אצלו וכן הרבה מבני משפחתי
הוא אלוף בתזונה והוא מבין בזה בצורה מאוד חיובית
אחד מבני משפחתי סובל מה"י הרבה דברים כרתו לו לבלב הוא עם בעיות נשימה לא רואה טוב לא ישן כמעט כי הוא מגיע לחוסר נשימה הוא עם 3 מזרקים של אינסולין ה"י
הוא היה אצלו תקופה ארוכה ולא היה צריך לקחת כלום בשום נושא
עד... שנמאס לו אבל הוא אומר מפורש אם אני יחזור לזה אני נהיה אדם בריא

ישי.כ

משתמש פעיל
רק שינוי תזונתי יביא את הפתרון המיוחל.
קריאת הקובץ הבא תסייע לכם לעשות את השינוי.

קבצים מצורפים

• דלקת וכיב קיבה וחיידק הליקובטור.pdf
    KB 393.2 · צפיות: 109

שטינברגר

משתמש פעיל
אני סבלתי מזה שלוש פעמים ברצף של שנתיים
וכהגיע הפעם השלישית ולא יכולתי לקחת אנטיביוטיקה בגלל הריון וכו, המליצו לי על טיפול שנותנים בבית מרקחת- בית טבע בביתר.
זה איזה שלוש/ ארבע דברים שלוקחים לתקופה (חודש בערך) +דיאטה של כמה מוצרים- רק לתקופה זו.
אני אפילו לא לקחתי את אחד מהם כי אסור בהריון.
וב"ה מאז זה לא חזר יותר!!! כארבע שנים לפחות!!!
מצרפת את המספר שלהם- מקווה שעדיין קיים
025807157
רפואה שלימה!!

צ

משתמש פעיל
לקחתי את אנטיביוטיקה המומלצת, אפילו לא המשולשת וכמובן, שינוי תזונתי, בלי סוכרים, שומנים - (שמן) ולהפחית בפחממות. וב"ה, נגמר.

הודו לקיל

משתמש פעיל
לקחתי את אנטיביוטיקה המומלצת, אפילו לא המשולשת וכמובן, שינוי תזונתי, בלי סוכרים, שומנים - (שמן) ולהפחית בפחממות. וב"ה, נגמר.
איזה אנטיביוטיקה לקחתם ? לי לפני שנה היה ממש קשה מאוד עם האנטיביוטיקה.

וילה בצפת

משתמש פעיל
אני בלית ברירה קניתי זה תרכובת של 3 אנטיביוטיקות ביחד עם תוספים של פרוביוטיקה
ורגע לפני שהתחלתי
הבנת שהקופסאות על המדף יהיו יותר תועלתיות והסתפקתי בשמירה על תזונה בריאה
כ"א לפי מה שיגידו לו
אני רק רוצה שלא תחשוב שאני לא מבין את הסבל
היה לי שברים ביד היה תקופה ארוכה עם דלקת ראות וכו' ב"ה ככה גודלים....
אני אדם בריא אך אני מאוד מהר נדבק
2 דברים זכורים לי מכל השנים שלי ככאבים בלי סוף ויסורי איוב יותר משבר עם תזוזה או כל דבר אחר...
הליקובקטור גמר אותי במשך חודשיים
ולפני כמה שנים סינוסיטוס הוא היה איתי למשך 4 חודשים ונפרדתי ממנו בסוף בביה"ח
שתיהם היו יסורים שלא נגמרים שאין להם פתרון לנפש..........
אני מאחל לך בריאות שלמה וחיים מאושרים!!!!!!!!!!!!!!

וילה בצפת

משתמש פעיל
אגב אם מישהו כן לוקח את הטיפול המשולש אני ישמח אם יעדכן אותי ויקנה ממני יש לי הכל בבית חבל על הכסף......

yitzhak3151

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
המשתמש נחסם
בלת"ק
אשי סבלה מהליקובקטר נוראות, לא רצינו לטפל באנטיביוטיקה מהסיבות שזה לא מועיל, הלכנו להוס טבע בבני ברק ויש להם כדורים שמטפלים בזה אשתי לקחה אותם פעמיים\ ועד היום כבר כמה שנים טובות שלא חוותה התקפים וזה נראה שזה נעלם, הכדורים עצמם יקרים אבל שווים כל שקל, לא זוכר איך נקראים, אבל אפשר ללכת לשם והם יכווינו.

הודו לקיל

משתמש פעיל
אני בלית ברירה קניתי זה תרכובת של 3 אנטיביוטיקות ביחד עם תוספים של פרוביוטיקה
ורגע לפני שהתחלתי
הבנת שהקופסאות על המדף יהיו יותר תועלתיות והסתפקתי בשמירה על תזונה בריאה
כ"א לפי מה שיגידו לו
אני רק רוצה שלא תחשוב שאני לא מבין את הסבל
היה לי שברים ביד היה תקופה ארוכה עם דלקת ראות וכו' ב"ה ככה גודלים....
אני אדם בריא אך אני מאוד מהר נדבק
2 דברים זכורים לי מכל השנים שלי ככאבים בלי סוף ויסורי איוב יותר משבר עם תזוזה או כל דבר אחר...
הליקובקטור גמר אותי במשך חודשיים
ולפני כמה שנים סינוסיטוס הוא היה איתי למשך 4 חודשים ונפרדתי ממנו בסוף בביה"ח
שתיהם היו יסורים שלא נגמרים שאין להם פתרון לנפש..........
אני מאחל לך בריאות שלמה וחיים מאושרים!!!!!!!!!!!!!!
בריאות איתנה לכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה