חייב להיות דרך לצרף תמונה לגימייל

• פותח הנושא selo
  • פורסם בתאריך

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
הבנתי גם מלכתחילה את ההבדל בין הודעת חופשה לתבנית, ואני משיב שבשום אופן לא הצלחתי לגרום להודעה אוטומטית להשלח עם תמונה בין אם זה הודעת חופשה או ע"י תבנית בשום דרך לא עובד. אך מה שעשיתי לפני שנה ע"י הודעת חופשה עד היום עובד יופי.
לכן בקשתי שתיקח מייל אחר שלך (אם יש) ותנסה לייצור תבנית ולראות שאכן את מצליח לגרום שהשולח מקבל מיד הודעה עם תמונה
בדקתי במייל נוסף, וב''ה עובד מצוין.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
האם תוכל לכתוב שלב אחר שלב מה עשית בדיוק
פתחתי הודעה חדשה > העליתי תמונה:
11.png

שמרתי כתבנית חדשה לתגובה מוכנה מראש. וזהו...

(אולי אני בנטפרי וזה הסיבה?)
כשאתה מעלה סתם כך תמונות בהודעה רגילה, זה גם נהיה ככה?
אם לא, אני לא חושב שיש קשר לנטפרי, אבל צריך לבדוק את זה.

SHALOM33

משתמש פעיל
פתחתי הודעה חדשה > העליתי תמונה:
צפה בקובץ המצורף 508844

שמרתי כתבנית חדשה לתגובה מוכנה מראש. וזהו...

כשאתה מעלה סתם כך תמונות בהודעה רגילה, זה גם נהיה ככה?
אם לא, אני לא חושב שיש קשר לנטפרי, אבל צריך לבדוק את זה.
עשיתי בדיוק כדבריך ולא הועיל כנראה קשור לסינון...
סתם תמונה ששולחים ישירות למייל של השני או שמקבלים - בין מצורף ובין בגוף ההודעה היא נשלחת טוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה