עזרה חייבת תור בדחיפות, השבוע לחידוש דרכון בירושלים

צפורה לוי

משתמש מקצוען
ניסית עכשיו? עכשיו זה הזמן לחפש.
אם לא, תבדקי מחר החל מ 7:30 בבקר.

צפורה לוי

משתמש מקצוען
דווקא אני באמצע לחפש במודיעין עילית. רק ב8 הגיעו תורים להיום. ואני צריכה מחר. מישהי יודעת האם נכון המידע שאפשר להגיע לשם בלי תור?

צפורה לוי

משתמש מקצוען
תנסי מחר שוב. גם אני אנסה במודיעין עילית.
חיפשתי הבקר בבני ברק והופיע לי תוך דקה מלא תורים להיום ולמחר, כנראה זה ענין של מזל. לא להתייאש!

noam1

משתמש מקצוען
איך זה שבעוד שלושה חודשים יש רק 5 תורים ליום ?
צריך תור לכל אחד מבני המשפחה ?

צפורה לוי

משתמש מקצוען
חייבים תור לכל אחד מבני המשפחה. בד"כ הם פותחים המון תורים לאותו יום/למחרת.
ואמרו לי שגם אפשר להתקשר למשרד הפנים על הבקר, עומדים כ40 דק' בתור, אבל אז קובעים לך תורים המה שאת רוצה לאותו היום/למחרת. שווה בדיקה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה