עזרה חייבת עזרה עם מברשות

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
למדתי איור דיגיטלי
אבל דבר אחד לא נכנס לי לראש
למה אי אפשר לצייר הכל במברשת אחת?
למה צריך הרבה סוגי מברשות?
מתי מחליטים להשתמש במברשת אחרת?
איך יודעים להתאים?

אלמוג מ.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
אני לא אחד שאוהב הרבה מברשות, אבל בהחלט צריך כמה. זה יותר נתון להעדפות האישיות של כל אחד, וזה קורה עם ניסיון תוך כדי ציור וצביעה, אבל סתם דוגמא, להצללה של איזורים עגולים חייב מברשת רכה, בלי גבולות חדים. יש מברשת שעירה לשיער, דשא וכו'. יש מברשות שעוזרות ליצור מרקמים, טקסטורות. וכו' וכו'.
כאמור, תוך כדי ניסיון תדעו מה אתם צריכים. כשתצטרכו ליצור חספוס של אבן או משטח רחב של דשא, תגלו איזו מברשת עושה את העבודה הכי טוב וגם חוסכת לכם זמן עבודה יקר.

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לא חייב להשתמש במלא מברשות.
האתגר הוא בעצם לשבור את המראה המחשבי ולתת טאצ' ידני לאיור הדיגיטלי.
אני רואה ציורים של מתחילים והכל במברשת רכה אייר בראש וממש קשה לי לראות את זה.
בעצם לא כל ההצללות בעולם האמיתי רכות, ולא כולם קשות. ולדברים יש טקסטורה ואנחנו מנסים לחקות את זה.

ענין נוסף זה האופי, מברשות נותנות לך אופי ייחודי והאופן שאתה משתמש בו מייצר סגנון אישי שלך.

רעות לוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
זה באמת לא פשוט. אולי העניין הוא-לתת לזה זמן, ככל שנצייר יותר-נבין יותר.

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
תודה לכולם
אני עוד ישאל כנראה עוד הרבה שאלות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה