חייבת לשתות...!

יעל כהן*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@הילה לי תקשיבי
קחי קרחונים ותכלי
אין לזה טעם של מים
פשוט שימי בכוס ותכלי
אני עושה את זה מלא
תוסיפי חתיכת לימון
(הקרח של המסעדות הכי טוב-הוא חלול כזה לא יודעת להסביר בכתב חחח)

ותן חלקנו!!!

משתמש פעיל
לי באופן אישי אחד הדברים שעוזרים, זה להסתובב עם בקבוק מים ביד כל הזמן!
שימי לב שיהיה נח לשתות ממנו!
או עם קשית בפנים או פיה נוחה, לא פקק רגיל! משמעותי מאד!!
רוב בריאות!!
בהצלחה!!

Panda

משתמש מקצוען
@הילה לי התמודדתי עם זה גם. לא קל! ואני שונא לשתות סתם ככה מים. ואם חייב אז רק מים קרים.
וקניתי את זה:
Zojirushi SM-SA60BA Stainless Steel Vacuum Insulated Mug, 1 Count (Pack of 1), Black https://www.amazon.com/dp/B00HYOGUM2/ref=cm_sw_r_apan_i_GPZX2K4JK3G07WZSJH57

שומר על הקור גם בחום יולי אוגוסט יום שלם נח לשימוש ונסיעה לכל מקום. והוא כל הזמן איתי וכייף לשתות ממנו מים קרים או כל משקה אחר. ממליץ לך בחום וזה יהיה ה100 שח הכי נכונים שהוצאת על משהו.

יעל כהן*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם זה אחד הטובים

].JPG
‏‏לכידה.JPG

דפה

משתמש מקצוען
@הילה לי תקשיבי
קחי קרחונים ותכלי
אין לזה טעם של מים
פשוט שימי בכוס ותכלי
אני עושה את זה מלא
תוסיפי חתיכת לימון
(הקרח של המסעדות הכי טוב-הוא חלול כזה לא יודעת להסביר בכתב חחח)
חחחחלול כזה :)\זה מים רתוחים ולכן שקוף

הילה לי

משתמש פעיל
@הילה לי התמודדתי עם זה גם. לא קל! ואני שונא לשתות סתם ככה מים. ואם חייב אז רק מים קרים.
וקניתי את זה:
Zojirushi SM-SA60BA Stainless Steel Vacuum Insulated Mug, 1 Count (Pack of 1), Black https://www.amazon.com/dp/B00HYOGUM2/ref=cm_sw_r_apan_i_GPZX2K4JK3G07WZSJH57

שומר על הקור גם בחום יולי אוגוסט יום שלם נח לשימוש ונסיעה לכל מקום. והוא כל הזמן איתי וכייף לשתות ממנו מים קרים או כל משקה אחר. ממליץ לך בחום וזה יהיה ה100 שח הכי נכונים שהוצאת על משהו.

וואו הם נראים טוב...!!
@Panda ו @יעל כהן* תודה רבה לכם!!!

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מזדהה מאוד. גם לי קשה לשתות. אין לי שום בעיה עם מים, דווקא מעדיפה אותם על מתוקים, פשוט לא אוהבת כללית לשתות ולא מרגישה צמא כמעט אף פעם...
בכל אופן, עכשיו מה שעוזר לי - קניתי בקבוק גדול עם פיה נוחה וחמודה ואני מניחה אותי לידי כשאני מתחילה את יום העבודה מלא במים קרירים.
אני יודעת שעד סוף העבודה (בערך שתיים וחצי) אני צריכה לסיים אותו. כל עשר דקות בערך לוקחת לגימה והוא נגמר בלי שאני שמה לב... ממליצה!
בבית פחות מצליחה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה