הפרעות קשב חייבת להמליץ- אימון קשב

reframing

משתמש צעיר
הציעו לי מהבית ספר לשלוח לקואצ'ינג של קשב וריכוז- בחורה מתחילה.
המחיר תפס אותי, ולכן החלטתי לשלוח אליה.
חייבת להגיד שהילדה השתנתה לגמרי!!!! נהייתה בעלת ביטחון, חשיבה חיובית, והכי חשוב- יש לה חברות!!!
הייתי די מופתעת מהתוצאות (במיוחד שאני עוסקת בטיפול..), ולכן 2 דברים:
1. אם מציעים לכם עזרה בזול- לא תפסידו מזה בחיים... גם אם לא כל המטרה הושגה....
2. אם יש לכם קרובי משפחה עם הפרעות קשב וריכוז- תדאגו לתת להם את המתנה הזאת...
אם מישהו מעוניין בפרטים של הבחורה הספציפית הזאת, יכול לכתוב כאן או לפתוח פרטי.
הרבה הצלחות.

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אשמח לשמוע פרטים + אזור מגורים

שימן

משתמש רשום
אשמח להמלצה על מאמן קשב מבני ברק לילד בכיתה ב

reframing

משתמש צעיר
אשמח להמלצה על מאמן קשב מבני ברק לילד בכיתה ב
אם אתם מעוניינים במאמנת- תנסו לבדוק אם היא עובדת עם בנים קטנים. מאמנים אני לא מכירה.

מה בעצם עושה מאמן קשב?
בד"כ בתוספת לטיפול תרופתי.
לילדי קשב יש לעיתים קרובות בנוסף לקושי בקשב וריכוז עוד דברים שבאים ביחד. כמו- חוסר סדר, אי עמידה בלו"ז, קושי בלהיות תלמידה או קשיים חברתיים- באחד מאלה המאמנ/ת עוזרים- וממילא התמונה כולה משתנה. חוק כלים שלובים...
גם בגלל שלעיתים קרובות לילדים עם הפרעות קשב יש חשיבה מעוותת על החיים וחוסר ביטחון עצמי- גם על כל אלא עובדים.
אולי יש כאן מאמנת קשב שתדע לענות יותר מפורט. עד כמה שידוע לי זה פחות או יותר ככה.

The student

משתמש רשום
1. אם מציעים לכם עזרה בזול- לא תפסידו מזה בחיים... גם אם לא כל המטרה הושגה....
.....
לא בטוח בכלל, מכירה מקרוב משהו שניזוק מזה קשות.
כיוון שהאדם לא היה כל כך בעל ניסיון, נכנס למקומות שלא ידע לטפל בהם כל כך והיה נזק רציני...
לא אומרת לא לתת ניסיון, אבל תבדקו שהוא עם ליווי והכוונה

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
לא בטוח בכלל, מכירה מקרוב משהו שניזוק מזה קשות.
כיוון שהאדם לא היה כל כך בעל ניסיון, נכנס למקומות שלא ידע לטפל בהם כל כך והיה נזק רציני...
לא אומרת לא לתת ניסיון, אבל תבדקו שהוא עם ליווי והכוונה
לא קשור לתחום האימון של ילדי קשב
הוא לא נכנס לשום מקום
בשונה מאימון מבוגרים שזה משהו בקטנה בלבד

עשש

משתמש רשום
לילדי קשב יש לעיתים קרובות בנוסף לקושי בקשב וריכוז עוד דברים שבאים ביחד. כמו- חוסר סדר, אי עמידה בלו"ז, קושי בלהיות תלמידה או קשיים חברתיים- באחד מאלה המאמנ/ת עוזרים- וממילא התמונה כולה משתנה. חוק כלים שלובים...
ילד שאין לו בעיות נילוות לבעית הקשב, אלא 'רק' יש לו מוסחות ואינו קשוב.
האם אימון קשב יכול לעזור במקום טיפול תרופתי?

reframing

משתמש צעיר
ילד שאין לו בעיות נילוות לבעית הקשב, אלא 'רק' יש לו מוסחות ואינו קשוב.
האם אימון קשב יכול לעזור במקום טיפול תרופתי?
לי אמרו שצריך את שניהם (הבעיה שלכם זה לא הבעיה שהייתה אצלי), אבל מחיפוש באינטרנט ראיתי שאימון לקשב וריכוז, אם המוסחות היא ברמה סבירה- האימון קשב יעזור ויכול להוות תחליף לנטילת תרופה.
אולי כדאי לברר אצל מאמנת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה