שאלה חייבת כיורים באמבטיות...

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אני גם חושבת שכדאי לך לעשות חישוב מחדש על השיפוץ, כי בתכנית הנוכחית את הורסת את הדירה הרבה הרבה יותר :(
לא ראיתי את כל הסקיצות שהמעצבת נתנה לך, אולי יש משהו אחר מתאים יותר?!

עיתונאית

משתמש סופר מקצוען
אני גם חושבת שכדאי לך לעשות חישוב מחדש על השיפוץ, כי בתכנית הנוכחית את הורסת את הדירה הרבה הרבה יותר :(
לא ראיתי את כל הסקיצות שהמעצבת נתנה לך, אולי יש משהו אחר מתאים יותר?!
זו היתה גם אופציה, רק היה לי קשה שהמטבח והסלון ביחד, רציתי נישה שלי, גם המכונת כביסה תקועה
1689603733504.png

נערך לאחרונה ב:

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
זה לבינתים, אני צריכה להתעמק בזה עוד יותר, אולי אח"כ
אבל ברור לי שיש פתרונות יותר טובים...
בגדול הדלתות מהסלון הם די קריטיות שלא יהיו, במיוחד שיש דרכים לנטרל אותם.
1689604181477.png

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
זו היתה גם אופציה, רק היה לי קשה שהמטבח והסלון ביחד, רציתי נישה שלי, גם המכונת כביסה תקועה
צפה בקובץ המצורף 1424374
ביחד עם השינוי של @אמא של חני זה הרבה יותר מוצלח.
לא הבנתי למה בתוכנית הקודמת יש במטבח פינה משלך. שם זה הרבה יותר פתוח גם לכניסה לבית וגם לסלון.

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
ואגב, לא אכפת לך שאין לך אמבטיה בבית?

עיתונאית

משתמש סופר מקצוען
לא הבנתי למה בתוכנית הקודמת יש במטבח פינה משלך. שם זה הרבה יותר פתוח גם לכניסה לבית וגם לסלון.
בסוף המטבח, יש לי פינה להתחבא... :)
כאן הכל חשוף לכולם, לא יודעת ככה הרגיש לי

עיתונאית

משתמש סופר מקצוען
עדיין בתוכנית הזו, יש לי בעיה עם המכונת כביסה שנמצאת במטבח (בתוך ארון) אבל עדיין אין לי מקום לכביסה

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני הייתי מעדיפה כניסה לחדר שינה מהפרוזדור בכניסה ולא מהסלון

עיתונאית

משתמש סופר מקצוען
הפינה בדיוק מול הדלת של הבית...
החישוב שלי היה מהחברה שיהיו בסלון.
מהדלת אני פחות חוששת.
אבל עשיתן לי משהו, אני לא ננעלת על זה.
עדיין קשה לי שאין לי פינה למכונת כביסה ולכביסה המלוכלכת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה