חידוש רהיטים בהידרו אמייל

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בטח דיברו על זה מספיק, ואפילו אני שואלת.
אני רוצה לחדש כמה רהיטים ולצבוע אותם בהידרו אמייל, כבר שנה הצבע מחכה... וחסר לי אומץ.
מה אני הולכת לצבוע? לול (פעם פעם הייתה פה איזושהי הדרכה מתוקה) ושני מדפי עץ מלא. זה לבנתיים.
מה שמלחיץ אותי בעיקר זה איך לצבוע אחיד, בלי שיראו סימני נזילות או כפילות צבע על הקנטים וכדו',
מחפשת טיפים, רעיונות, הדרכה, תמיכה :)

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לצבוע עם רולר ספוג בהידרו אימייל ויש אפשרות לגוון הכל הגוונים לפי מניפת טמבור ונירלט
מה שכן..
במידה שזה פרומיקה יש לצבוע לפני זה בהידרו יסוד פעמיים

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לצבוע עם רולר ספוג בהידרו אימייל ויש אפשרות לגוון הכל הגוונים לפי מניפת טמבור ונירלט
מה שכן..
במידה שזה פרומיקה יש לצבוע לפני זה בהידרו יסוד פעמיים
תודה!
1. מה ההבדל בתוצאה בין צביעה ברולר ספוג לבין מברשת (כבר קניתי..) הצביעה לא תהיה אחידה?
2. אם אני צובעת על לול צבוע לכה, מספיק לשייף עם נייר זכוכית או צריך צבע יסוד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה