חיבור לקו תוכן ממספר אמריקאי

שלכם

משתמש פעיל
לאחד מקווי התוכן שאני מחזיק, דרוש מספר אמריקאי, על מנת שגם מארה"ב יוכלו להתקשר אליו במחיר שפוי
ידוע לי שיש חברות שנותנות אפשרות לקבלת מספר אמריקאי המתחבר לקו ישראלי
[במקרה של קו תוכן אני מבין שיש גם אפשרות של חיבור באמצעות קו SIP]
כמו"כ ידוע לי שיש חברה בשם ExcanghTellcom שעוסקת בתחום.

אשמח לקבל מידע נוסף בעניין אודות חברות שנותנות את השרות הזה, מחיר, ואלו חברות מומולצות.
כמו"כ אם למישהו יש את פרטיה של חברת ExcanghTellcom לצורך יצירת קשר.

תודה מראש
ניתן גם להעביר את התשובות למייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

ivr

משתמש פעיל
חברת ימות המשיח נותנת את השרות.
ניתן לקבל מספר אמריקאי שמחוברת למערכות התוכן בימות המשיח.
לפרטים בלינק זה: https://www.call2all.co.il/f2/viewtopic.php?t=757
או במספר הטלפון של חברת ימות המשיח - 077-3137777 (שרות הפרמיום בשלוחה 1 או שרות הלקוחות בשלוחה 6)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה