כללי חו"ד סקיצת לוגו לצלם.

מענטשי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מה אתם אומרים?

סקיצה.
קניסמדיה.jpg

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
זה יפה
אבל לא בתור לוגו
כרגע, זה מאוד מאוד עמוס
האיור של המצלמה כבד ומלא בפרטים
יש לך בשם יעקב המון אופציות לשלב איור מינימליסטי של מצלמה וכו
הרבה הצלחה

בול 613

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש בזה משהו שמאד נהניתי, דווקא אני חושבת שסגנון האיור של המצלמה הוא יחודי ועדיין לא מכביד על העין בגלל היותו בעל צבע אחד.
מה שבטוח שהמלוי של הפונט וסגנון הקו שלו לא תואם לסגנון הקו של המצלמה.
בהצלחה.

מענטשי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מה אם הכיון הזה?

קבצים מצורפים

• חיכחיגח.JPG
    חיכחיגח.JPG
    KB 29.8 · צפיות: 98

לוגוטופ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה אם הכיון הזה?
מאוד מאוד יפה!

אבל אם לא הייתי יודע שמדובר בלוגו לצלם אני לא בטוח שהייתי מבין שמדובר במצלמה.
אבל-לא כדאי לעשות בלוגו שתי מוקדי עניין. תפרידי את החיבורים של האותיות בהתחלה, וכמו כן תשימי רקע חלק בשם המשפחה.

המון המון הצלחה!!! כל הכבוד לך על העקביות והנחישות!

מענטשי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מאוד מאוד יפה!

אבל אם לא הייתי יודע שמדובר בלוגו לצלם אני לא בטוח שהייתי מבין שמדובר במצלמה.
אבל-לא כדאי לעשות בלוגו שתי מוקדי עניין. תפרידי את החיבורים של האותיות בהתחלה, וכמו כן תשימי רקע חלק בשם המשפחה.

המון המון הצלחה!!! כל הכבוד לך על העקביות והנחישות!

תודה רבה!

אני מצטער על הבוטות, למה אנשים כאן חושבים שמנדי זה אישה?

אני מנחם... מנדי קיצור של מנחם.!

לוגוטופ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה!

אני מצטער על הבוטות, למה אנשים כאן חושבים שמנדי זה אישה?

אני מנחם... מנדי קיצור של מנחם.!
אני מתנצל...
אבל דבר ראשון מענטשי זה לא קישר לי למנדי...

וכאן המקום לומר לכלל המשתמשים: זה באמת לא נעים שלא מזהים אותך נכון או שלא יודעים איך לכתוב. תביעו, תכתבו בדף הפרופיל וכו'. לא פעם ראשונה שאני מתפדח עם הנושא הזה...

תודה רבה לכולם ומתנצל בפני מנדי!

מענטשי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אני מתנצל...
אבל דבר ראשון מענטשי זה לא קישר לי למנדי...

וכאן המקום לומר לכלל המשתמשים: זה באמת לא נעים שלא מזהים אותך נכון או שלא יודעים איך לכתוב. תביעו, תכתבו בדף הפרופיל וכו'. לא פעם ראשונה שאני מתפדח עם הנושא הזה...

תודה רבה לכולם ומתנצל בפני מנדי!

תודה על התגובה. (כתוב לי בחתימה מנדי.)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה