כללי חו"ד - מודעת פרסום קונצרט חזנות.

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
הערות הארות ושאר ירקות ותקבלו בברכה.

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 574.2 · צפיות: 8

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
המודעה יפה מאוד
כמה תיקונים:
1. השורה של הסמלים העליונה מאוד לא ברורה על הרקע האדום
2. החיתוך של המודעה ל-2 תחת האותיות לא כ"כ נחמד למראה
3. הייתי הופכת את צבע המודעה ליותר בורדו עמוק

רובי

משתמש צעיר
המודעה בגדול יפה מאד. התמונה ברקע מתוחה לאורך, ומעוות בכך את האנשים. כמו כן, רואים שם בברור שהכיפה "מודבקת" וכן מופיעות שם נשים, אחת מהן עם מכנס.....לתשומת לב....:confused:

ayala

משתמש מקצוען
יפה מאד
החיתוך של התמונה של הקונצרט עם הצורה העקומה- לא יפה. אולי לעשות feather לתמונה לקראת החיתוך שם. מקווה שהובנתי

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
כיפה מודבקת?! התמונה מקורית, לא עברה שום עיבוד כלשהו, אולי רק פיספסתי באמת את הshift לשמירה על הפרופורציה..
בכל מקרה, לפי איך שהבנתי המודעה הזו לא פונה לציבור החרדי דווקא, ככה שזה לא קריטי.. (לגבי הנשים)

eshkolit

משתמש רשום
התמונה קשורה בכלל לקונצרט בעצמו יש לי הרגשה שהמנצח בתמונה הוא אלי יפה או שאולי הם דומים מאחור?

חסיד

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
למה לא מורידים את הנשים????

מלאכה

משתמש צעיר
'לשמוע אל' כמילה אחת

ללי שלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מדהים מדהים!!!!!!!!!!!!!!11
ממשה אהבתי!

בננה

משתמש רשום
המלל בצד שמאל צריך להיות מיושר מתחת למילים ואל התפילה, כמו בחלק הימני.

מפריע לי שהפרצוף באמצע חתוך בצורה כ"כ דרסטית.

Graphic

משתמש צעיר
כללית: יפה ומרשים. מודעה מקצועית ועושה רושם מצוין.

מספר הערות:
א. "לשמוע" צמוד מדי "אל" - צריך להפריד ולהרים את ה"לשמוע".
ב. ה-ל המקושטת יפה מאד, אך משחקי הטיפוגרפיה כאן מוגזמים. לטעמי - הייתי מסתפקת ב-ל המסולסלת בתחילת המשפט, ולא בסופו, וכן - הגדלה של ה-ל בלבד (והשאר "שמוע אל") - באותו גודל, או כל ה "לשמוע" - גדול ומסולסל, וכל שאר המשפט כחטיבה אחת - קטן יותר.
ג. כל המשפט "לשמוע..." קרוב מדי לכותרת הבאה.
ד. הסמלים בראש המודעה נבלעים ברקע, ובכלל - הצבע הכחול אינו מתאים. אולי לבצע אותם בלבן (אני מניחה שזו תהיה הדפסה על כרומו, כך שהם לא "יסתמו" בדפוס).
ה. הנער הראשון (מדוע שמו אינו מוזכר?) - נחתך. צריך להזיז אותו קצת שמאלה.
ו. הראש של הלפגוט גדול מזה של רנד. זה לא מתקבל הגיוני. צריך להקטין מעט את הראשון ולהגדיל מעט את השני (הפעם בטח לא תפספסי את ה-Shift).
ז. הדמויות במקהלה יותר מדי נצבעות בגוון של הרקע, זה לא נראה טוב. תפחיתי שקיפות ותנסי מצבי צבע אחרים.
ח. בצד השמאלי של המודעה - תנסי גרדיאנט באופן שהאזור ימין-למטה יהיה מעט בהיר יותר, זה ייתן יותר משמעות לחלוקה של המודעה.

בהצלחה!

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
זו כנראה המודעה הסופית

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 572.2 · צפיות: 8

Zeevi.Co

משתמש פעיל
המשפט לשמוע אל הרינה באחרון התעקם לך קצת
יישרי אותו

wantstknw

משתמש רשום
יפה מאוד!!!
רק דבר אחד מפריע: בתמונה למטה רואים נשים ואחת רואים מאוד מאוד ברור, לא נראה לי מתאים (אני ספרתי 5 נשים).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה