דרוש מידע חוק- הזמנה באינטרנט- הום סנטר

שרה41102

משתמש צעיר
עזרה.

ביצעתי הזמנה באינטרנט בס"כ 649 ש"ח בתאריך X ובמעקב הופיע תאריך משוער לאספקה בערך 10 ימים מהרכישה .
בפועל ההזמנה לא סופקה .

מיום ההזמנה באינטרנת ניסיתי להשיג אותם דרך מספר אצעי תקשורת שמצאתי באתר שלהם-שירות לקוחות של האתר עצמו השארתי יותר מ10 פניות.
מייל לסניף אליו ביצעתי איסוף עצמי.
טלפון לשירות לקוחות שבפועל הוא רק שירות למידע אלקטרוני שמקריא מה מצב משלוח . המצב היה לא מעודכן כי המעקב היה תקועה על התאריך המשוער ובעצם המועד עבר ממזמן.

בקיצור יצרו איתי קשר לראשונה 27 ימים לאחר ההזמנה (בהתחשבות בחדים שהיו וימי עסקים אפשר לומר שיצרו איתי קשר 22 יום לאחר ההזמנה ) ובשביל מה? בשביל לומר לי שאין מוצרים במלאי

בקיצור גם לאחר שיצרו איתי קש הכל מסורבל שמתקשר סגן מהנל סניף ובמקביל נציגת שירות שלא מתואמת עם מה שדיברתי עם הנציג ואז סגנית מנהל אחרת שגם היא מדברת איתי ומתעקשת לסכם שיחה בזמן שאני אומרת לה שחוחחתי עם נציג אחר.

עכשיו ככל שהזמן עובר מגיעים המוצרים למלאי ואלו שלא הם רוצים לתת לי מוצרים יקרים יותר שדומים למה שהזמנתי רק עם הנחה של 150 שח ויותר איכותי וכדומא.

אני אישית רציתי לקבל פיצוי והבנתי שמגיע לי שלישי מההזמנה לדרוש מהם, האם זה נכון?
ושנית הם יש כאן עניין לטביע והאם בכלל כדי?
ועוד דבר מה באמת כדי פה, להתעקש על מוצריםחלופיים במירים מוזלים והנחות ומשלוח הביתה חינם (במקום לסניף שבהתחלה ביצעתי בהזמנה המקורית שהייתה אמורה לעלות משלוח עד הבית 90 שח), או לקחת את זה למקום אחר ?

שרה41102

משתמש צעיר
אני בקשר עם מנהלת שירות לקוחות בקשר לפיצוי (שהוא מה שפירטתי בהודעה הקודמת)
ועם סגן מהנל של סניף ההנהלה של הרשת (מספר אישי שלו)

birds

משתמש פעיל
תמיד תדרשי עולם ומלואו גדי לקבל את הכי הרבה שהם נותנים
ותמיד את יכולה לאיים בתביעה
למרות שבפועל אין כל כך לאן להתקדם עם זה לבד בלי עו"ד
ועו"ד זה סיפור יקר

שרה41102

משתמש צעיר
יש לי עו"ד שיכול להוציא לי מכתב בחינם השאלה האם זה מתסכם במכתב או מעבר

birds

משתמש פעיל
תשלחי להם מכתב מסודר
ושידרוש דברים
אני מאמינה שהם ירצו לסיים את הנ"ל ללא תביעה
כמובן שבמכתב תרשמי
שאפשר לסיים את הענין ללא תביעה משפטית מולך

שרה41102

משתמש צעיר
אני חייבת להוסיף שאני עד הרגע משוחחת עם סגן מנהל שנשמע ממש נחד לרצות אותנו ולעשות לנו הנחות אבל משום מה הוא משקר הרבה,
בשיחה אחת אמר לי שהוא מוכן לתת לי מוצר יקר יותר עולה 700 שח בזמן שאני הזמנתי דומה לו בסביבות 400 שח ואז בשיחה אחרת חזר בו ואמר שהוא מוכן לעשות לי הנחה של 150 שח בלבד.
ואז התקשר לומר שמסתבר שאותו מוצר ב700 שח שיותר גדול ואיכותי פתאום קטן ויש לו מוצר אחר קרוב לסכום הרכישה שלי ב450 שח... אחרי התעקשות ווויכוח איתו הארון חזר להיות גדול.
בשיחה אחרת ניסה לדחוף לי את המוצר שהזמנתי במקור (שכעת אני לא מעוניינת בו) ואמר שהוא במלאי והוא יכול לשלוח לי ועכשיו מסתברר שהוא הזמין אותו והוא עוד לא במלאי.

סומך

משתמש רשום
עזרה.

ביצעתי הזמנה באינטרנט בס"כ 649 ש"ח בתאריך X ובמעקב הופיע תאריך משוער לאספקה בערך 10 ימים מהרכישה .
בפועל ההזמנה לא סופקה .

מיום ההזמנה באינטרנת ניסיתי להשיג אותם דרך מספר אצעי תקשורת שמצאתי באתר שלהם-שירות לקוחות של האתר עצמו השארתי יותר מ10 פניות.
מייל לסניף אליו ביצעתי איסוף עצמי.
טלפון לשירות לקוחות שבפועל הוא רק שירות למידע אלקטרוני שמקריא מה מצב משלוח . המצב היה לא מעודכן כי המעקב היה תקועה על התאריך המשוער ובעצם המועד עבר ממזמן.

בקיצור יצרו איתי קשר לראשונה 27 ימים לאחר ההזמנה (בהתחשבות בחדים שהיו וימי עסקים אפשר לומר שיצרו איתי קשר 22 יום לאחר ההזמנה ) ובשביל מה? בשביל לומר לי שאין מוצרים במלאי

בקיצור גם לאחר שיצרו איתי קש הכל מסורבל שמתקשר סגן מהנל סניף ובמקביל נציגת שירות שלא מתואמת עם מה שדיברתי עם הנציג ואז סגנית מנהל אחרת שגם היא מדברת איתי ומתעקשת לסכם שיחה בזמן שאני אומרת לה שחוחחתי עם נציג אחר.

עכשיו ככל שהזמן עובר מגיעים המוצרים למלאי ואלו שלא הם רוצים לתת לי מוצרים יקרים יותר שדומים למה שהזמנתי רק עם הנחה של 150 שח ויותר איכותי וכדומא.

אני אישית רציתי לקבל פיצוי והבנתי שמגיע לי שלישי מההזמנה לדרוש מהם, האם זה נכון?
ושנית הם יש כאן עניין לטביע והאם בכלל כדי?
ועוד דבר מה באמת כדי פה, להתעקש על מוצריםחלופיים במירים מוזלים והנחות ומשלוח הביתה חינם (במקום לסניף שבהתחלה ביצעתי בהזמנה המקורית שהייתה אמורה לעלות משלוח עד הבית 90 שח), או לקחת את זה למקום אחר ?
לשאול רב לפני נקיטת צעדים כאלה.
יתכן שאי אפשר לדרוש פיצויים.

לדוגמה:

שרה41102

משתמש צעיר
תודה רבה על שהערתם את תשומת ליבנו , באמת חשוב לעשות זאת לפני הכל!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה